Menu

Fotbal

Africký pohár národů

Pobřeží slonoviny – Alžírsko

1:1

po penal. (3:4) (0:1)

11.07.2019, 18:00 • Suez Stadium, Suez • Čtvrtfinále • Petr Sumbal (@PSumbal)

Tipsport: 3.81 3.04 2.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce, po dramatickém penaltovém rozstřelu se z postupu do semifinále raduje Alžírsko. To se dostalo do vedení ve 20. minutě, kdy se prosadil Sufiján Fígúlí. Ve druhém poločase nejprve Bagdád Búnidžáh neproměnil penaltu a poté vyrovnal Jonathan Kodjia. Na penalty se nakonec raduje Alžírsko. (20:56:42)
Zápas je u konce,

Konec zápasu.

Serey DIÉ

5. série 3:4

Serey DIÉ neproměňuje.

Júsuf BILAJLÍ

5. série 3:4

Júsuf BILAJLÍ neproměňuje.

Max-Alain GRADEL

4. série 3:4

Max-Alain GRADEL proměňuje.

Adam ÚNÁS

4. série 2:4

Adam ÚNÁS proměňuje.

Wilfried BONY

3. série 2:3

Wilfried BONY neproměňuje.

Andy DELORT

3. série 2:3

Andy DELORT proměňuje.

Maxwel CORNET

2. série 2:2

Maxwel CORNET proměňuje.

Islám SLÍMÁNÍ

2. série 1:2

Islám SLÍMÁNÍ proměňuje.

Pobřeží slonoviny – Alžírsko

1:1

po penal. (3:4) (0:1)

Zpět na online

Branky: 63. Kodjia – 20. Fígúlí

Karty:   29. Zaha (CIV), 43. Bagayoko (CIV), 88. Kessié (CIV), 120. Comara (CIV) – 29. Binsibajní (ALG), 39. Binnásir (ALG), 46. Búnidžáh (ALG)

Neproměněná penalta: 48. Búnidžáh (ALG), mimo

Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1   Rámí Binsibajní (ALG)
1:1   Franck Kessié (CIV)
2. série:
1:2   Islám Slímání (ALG)
2:2   Maxwel Cornet (CIV)
3. série:
2:3   Andy Delort (ALG)
2:3   Wilfried Bony (CIV)
4. série:
2:4   Adam Únás (ALG)
3:4   Max-Alain Gradel (CIV)
5. série:
3:4   Júsuf Bilajlí (ALG)
3:4   Serey Dié (CIV)

Pobřeží slonoviny: Gbohouo – Bagayoko, I. Traoré, Kanon (54. Comara), Coulibaly – Kessié, I. Sangaré, Serey Dié (C) – Zaha (93. Cornet), Kodjia (96. Bony), Gradel.
Náhradníci: B. Sangaré, Eliezer – Angban, Assalé, Aurier, Bony, Comara, Cornet, Doumbia, Gbamin, Pépé, Seri.

Alžírsko: Mbúlhí – Atál (30. Zifán), Mándí, Binlamrí, Binsibajní – Quidjúra – Mahríz (C) (86. Únás), Fígúlí, Binnásir, Bilajlí – Búnidžáh (78. Slímání).
Náhradníci: Dúcha, Úkíddžá – Abíd, Bráhímí, Delort, Fáris, Halíš, Táhrát, Únás, Slímání, Zifán.

Rozhodčí: B. T. Weyesa

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Shkupi 15:30 3:3

Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0

Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0

Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1

Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0

Narva – Budućnost 17:30 0:2

Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1

Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3

Flora – Niš 18:00 2:0

KuPS – Vitebsk 18:00 2:0

Balzan – Domžale 18:30 3:4

Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1

Ružomberok – Levski 18:30 0:2

Molde – Reykjavík 19:00 7:1

Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1

Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0

Debrecín – Kukësi 19:00 3:0

Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0

Brann – Shamrock 19:00 2:2

Malmö – Ballymena 19:00 7:0

FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1

Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2

Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0

FK Radnik – Trnava 19:00 2:0

Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0

Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3

Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3

Fola – Čichura 19:30 1:2

Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3

Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2

Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1

Zeta – Fehérvár 20:30 1:5

FCSB – Milsami 20:30 2:0

Čukarički – FC Banants 20:30 3:0

Europa – Legia 20:30 0:0

Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1

St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2

Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1

Cork City – Niederkorn 20:45 0:2

Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2

Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1

Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1

Breidablik – Vaduz 22:00 0:0