2:0
konec (0:0)
11.07.2019, 18:00 • Kuopion Keskuskenttä, Kuopio • 1. předkolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Tipsport: 1.98 3.3 4.32 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.98 - 3.3 - 4.32
Kuopion Palloseura – FC Vitebsk
2:0
konec (0:0)
Branky: 61. Murillo, 74. Rangel
Karty: 65. Rangel (KPS), 68. Thiaw (KPS) – 47. Melo (VTB), 59. Starhorodskij (VTB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:11.
Kuopion Palloseura:
Virtanen – Taimi, Diallo, Soldo, Murillo – Saxman, Ayarna, Thiaw (77. Jyry) – Niskanen (72. Savolainen), Rangel (86. Ngueukam), Pennanen (C).
Náhradníci: Töyräs – Savolainen, Ngueukam, Purje, Manga, Jyry, Nissinen.
Trenér:
FC Vitebsk:
Gušenko – Chalov, Khubutia, Karamuška, Zolotov – Skitov (C), Kozlov, Cavalkante Melo, Starhorodskij (59. Matveenko), Pechenin – Feščuk.
Náhradníci: Zhurov – Masesau, Matveenko, Klopotski, Fedosov, Volkau, Ryžkov.
Trenér:
Rozhodčí: Grujić – Bogičević, Grujic (všichni SRB)
Diváci:
Odveta: Vitebsk - KuPS 1:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
86
77
72
59