3:1
konec (1:0)
11.07.2019, 21:00 • Hidegkuti Nándor Stadion, Budapešť • 1. předkolo • Vojtěch Olšr
Tipsport: 1.83 3.57 4.66 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.83 - 3.57 - 4.66
FC Honvéd Budapešť – VMFD Žalgiris Vilnius
3:1
konec (1:0)
Branky: 33. Banó-Szabó, 55. N'Gog, 69. Gazdag (pen.) – 90+2. Uzela
Karty: 62. Gazdag (HNB), 74. Kukoč (HNB) – 5. Kiš (ŽAV), 69. Mikoliunas (ŽAV), 85. Tomić (ŽAV)
Neproměněná penalta: 85. Gazdag (HNB), brankář Berkovec zneškodnil
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:7. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:17.
FC Honvéd Budapešť:
Levkovič – Kovács, Batik, Kamber (C), Lovrič, Kukoč (74. Uzoma) – Gazdag, Heffler, Banó-Szabó (83. D. K. Kiš) – Moutari, N'Gog (70. Cipf)
Náhradníci: Berla – Cipf, Hegedus, Kesztyus, D. K. Kiš, Majer, Uzoma
Trenér:
VMFD Žalgiris Vilnius:
Berkovec – Mikoliunas (C) (73. Uzela), Bolha, Tomič, Slijngard – Perez (88. Simkus), Vorobjovas – Baravykas (67. Vareika), T. Kiš, Morer – Antal
Náhradníci: Vitkauskas – Filipov, Jarusevicius, Simkus, Urbys, Uzela, Vareika
Trenér:
Rozhodčí: Marhefka – Tomcik, Hrmo (vš. SVK)
Diváci:
Odveta: Žalgiris Vilnius - Honvéd 1:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
85
74
69
62
5
5. Žlutá karta pro Kiše
5