4:1
konec (1:1)
11.07.2019, 19:00 • Brøndby Stadium, Brøndby • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 1.27 6.31 10.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.27 - 6.31 - 10.4
Brøndby IF – FC Inter Turku
4:1
konec (1:1)
Branky: 5. Wilczek, 68. Wilczek, 71. Tibbling, 78. Fisker – 20. Furuholm
Karty:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 10:4.
Brøndby IF:
Schwabe – Mensah, Arajuuri, Hermannsson, Jung – Kaiser (90+1. Borkeeiet), Radoševič, Vigen (64. Fisker) – Hedlund, Wilczek (C), Tibbling (83. Lindstrom)
Náhradníci: Tornes – Borkeeiet, Erceg, Fisker, Gammelby, Lindstrom, Uhre
Trenér:
FC Inter Turku:
Moisander – Tenho, Hamalainen, Klinkenberg – Markkula, Paananen (81. Mastokangas), Ojala (74. Kuningas), Muniz Cegarra, Balbi – Furuholm (C), Valenčič
Náhradníci: Marttinen – Ademi, Hoskonen, Kamy, Kuningas, Maenpaa, Mastokangas
Trenér:
Rozhodčí: Kristoffer Karlsson – Joakim Amri Nilsson, Mikael Hallin (vš. SWE)
Diváci:
Odveta: Inter Turku - Brøndby 2:0
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
78
71
71. Simon TIBBLING - 3:1
71
68
68. Kamil WILCZEK - 2:1
68
20
20. Timo FURUHOLM - 1:1
20
Z ničeho nic je srovnáno na 1:1! Markkula poslal přihrávku do vápna z pravé strany, kde se dostal do zakončení TIMO FURUHOLM a překonal bezmocného brankáře.
5
5. Kamil WILCZEK - 1:0
5