0:2

konec (0:0)

20.06.2019, 21:00 • Skupina F • Milan Huppert

Tipsport: 10.9 8.16 1.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chilanky smutní. Měly obrovskou šanci postoupit do osmifinále na úkor Nigérie, stačilo nad outsiderem z Thajska zvítězit o tři branky, jenomže Jihoameričanky daly góly pouze dva. Po bezbrankovém poločase se ve 48. minutě radovaly chilské hráčky poprvé, střelu Arayové si do vlastní brány smolně srazila brankářka Waraporn Boosingová. Na rozdíl dvou branek zvýšila v 80. minutě hlavou María José Urrutiaová a rázem stačilo vstřelit jediný gól. Ten měla na kopačce v 88. minutě Francisca Laraová, nařízenou penaltu ale poslala do břevna. Jihoameričanky tak porazily Thajky 2:0, díky čemuž skončily v tabulce na třetím místě, v minitabulce třetích týmů však obsadily páté, čili první nepostupové místo.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (23:17:06)

90+8

90+7

Tohle už Thajky ubrání, po dlouhém odkopu Natthakarn Chinwongové ubíhají poslední vteřinky zápasu, Chilanky už nemají čas na založení dalšího útoku.

90+6

Další rohový kop už byl o poznání nebezpečnější, Carla Guerrerová ale pouze prodloužila balón za sebe, kde nenašla žádnou ze spoluhráček, bude se odkopávat od brány.

90+5

Při rohovém kopu se vydala do vápna i Christiane Endlerová. I přes velký počet hráček v šestnátce míč propadl až k protější lajně.

90+4

Nepovedený nákop z pravé strany směřoval do branky, Waraporn Boonsingová s touto situací neměla žádné vážnější problémy.

90+3

Zbytečně se Rojasová místo přihrávku pustila do souboje s protihráčkou, který nezvládla. Obrala tím svůj celek o další cenné vteřinky.

90+2

Ve velkém počtu jsou hráčky v červeném na útočné polovině. S výjimkou gólmanky útočí úplně každá.

90+1

Střídání v týmu Thajsko: ze hřiště odchází Warunee Phetwisetová, přichází Kanjanaporn Saengkoonová.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby sedm minut!

89

Po centru z přímého kopu dopředu vystartovala Waraporn Boonsingová, jež ukryla míč v rukavicích.

88

Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Javiera Grezová, přichází María José Rojasová.

87

Obrovské zklamání zavládlo ve tvářích hráček v červeném po tomto momentu. Ještě ale není konec, ještě pořád pár minut zbývá.

86

86. Neproměněná penalta Laraové

86

K exekuci pokutového kopu se postavila Francisca Laraová, chilská středopolařka však nastřelila pouze břevno! Jihoameričanky tak stále musí vstřelit ještě jednu branku!

85

Žlutou kartu dostává Waraporn Boonsingová (Thajsko).

84

84. Faul, po němž Chilanky dostaly výhodu pokutového kopu

84

Rozhodnutí je jasné, bude se kopat penalta! Pokud Jihoameričanky promění, tak se rázem ocitnou v postupové pozici!

83

Ve vápně ale došlo ke kontaktu právě mezi gólmankou a Grezovou. Hlavní rozhodčí si jde celou situaci prohlédnout k videu.