Australská A-League

Perth Glory FC – Sydney FC

0:0

po penal. (1:4) (0:0)

19.05.2019, 10:30 • Optus Stadium (Perth) • Finále • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.25 3.31 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Grand finále komentoval Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (13:33:30)
Sydney FC zvládlo lépe tíhu pokutových kopů a stává se šampionem A-League pro rok 2019!
120 minut hry jsme branku neviděli, ale v následných pokutových kopech zvítězilo Sydney v poměru 4:1!
Tým z hlavního města Nového jižního Walesu získává celkově čtvrtý titul!

4. série 1:4

Ghoochannejhad poslal míč přesně k tyči a Sydney je mistrem A-League!

3. série 1:3

Brendon Santalab poslal svou „panenku“ přesně do náruče brankáře Redmaynea! Takto zahrávat penaltu hold nemůže každý! Sydney je blízko!

Rhyan Grant zamířil přesně pod horní tyč a potvrdil úspěšný zákrok svého brankáře!

2. série 1:2

Kanonýr Andy Keogh nepřekonal Redmaynea, jenž vystihl směr rány!

Brandon O´Neill ranou po zemi trefil přesně!

1. série 1:1

Juande se nenechal rozhodit a poslal provokujícího Redmaynea do opačného koutu branky.

1. série 0:1

Le Fondre trefil do středu branky přesně a otevírá brankový účet pokutových kopů.

Střílení penalt začíná.
Grand finále A-League rozhodnou pokutové kopy! Branku jsme neviděli ani ve 120 minutách hry. Spokojenější budou asi hosté ze Sydney, jenž přeci jen tahali za kratší konec pomyslného provazu.

120+3

Druhé prodloužení skončilo.

120+1

Ve druhé části prodloužení se nastavuje 1 minuta.

120

Sydney už chce penalty za každou cenu. Perth teď mačkal hosty, nakonec zůstal na hrací ploše ležet Joshua Brillante a hra byla přerušena.

119

Jason Davidson má stále dost sil, ale ani jeho další centr nepřinesl rozuzlení. Alex Wilkinson jej odvrátil. Vypadá to na nejdelší možné rozuzlení letošní A-League.

117

Jason Davidson nadělal velké zmatky v obraně Sydney, vše vyřešil brankář Andrew Redmayne, jenž si pro odražený míč vyběhl a schoval jej do rukavic. Sydney už čeká na penalty.

0:0

Karty:   23. Lowry (PEG), 69. Kikenny (PEG), 90+1. Juande (PEG), 116. Đjulbić (PEG) – 30. Corica (mimo hřiště) (SYD), 55. de Jong (SYD), 88. Grant (SYD)