HSÚ Berani Ústí nad Labem – HSÚ Dukla Ústí nad Labem

7:3

konec (0:1, 3:1, 4:1) Stav série: 2:0

19.05.2019, 13:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Semifinále • Aleš Zuna

Ode mne to bude vše, přeji příjemný zbytek neděle a u dalších hokejbalových utkání na počtenou. (14:47:05)
Utkání je u konce a Berani se ujímají vedení 2:0 v sérii. V prvních dvou třetinách byly oba týmy rovnoměrnými soupeři. Ve třetí třetina ale bylo vidět, že Dukle dochází síly a Berani pouze navyšovali skóre.

44:12

Střelu Gottfrieda od červené nikdo netečoval a Janda vyráží do rohu.

43:21

Vyloučení v týmu HSÚ Dukla Ústí nad Labem (Grosse – 2 min., nedovolené bránění).

42:10

Berani právě vstřelili branku!
ONDŘEJ TUČEK zachytil rozehrávku a z vrcholu kruhu poslal míček do horního bližšího rohu!
Bez asistence

41:43

Poláčkovu střelu od červené Mergl v pohodě vyráží k mantinelu.

40:47

Petr Zdvořáček už obešel Mergla, kterého ale na brankové čáře zastoupil Cícha!

40:01

Kotlík předběhl Místeckého a Janda musel míček těsně před Kotlíkem odrážet do rohu.

39:45

Zakázané uvolnění Beranů.

39:03

Dukla právě vstřelila branku!
Petr Zdvořáček našel před brankou volného DUŠANA PECHYHO, který na několik pokusů dostal míček za Mergla.
Asistence: Petr Zdvořáček

38:52

Stanislav Tauš vyhrál buly a MARTIN PATZELT prostřelil Jandu v brance.
Asistence: Stanislav Tauš

38:50

Další zakázané uvolnění Dukly.

37:55

Zakázané uvolnění Dukly.

37:23

Vinš teď obětavě skočil pod nohy Kotlíkovi, kterému stačila jedna stahovačka a měl před sebou prázdnou branku.

36:58

36:54

36:09

Střelu Janáka vyrazil Stanislav Tauš mimo hřiště.

35:42

Balcar vyhazuje.

7:3

Branky a nahrávky: 17. Patzelt (Tauš S., Řídel), 21. Poláček (Balcar, Zicho), 29. Hruška (Červinka, Tauš M.), 31. Balcar (Kotlík, Zicho), 34. Balcar (Tauš S., Kotlík), 39. Patzelt (Tauš S.), 43. Tuček – 9. Navarra (Faigl), 29. Navarra (Zdvořáček M., Faigl), 40. Pechy (Zdvořáček P.)

HSÚ Berani Ústí nad Labem: Mergl (Kostovič) – Tauš M., Tuček, Vojta, Řídel, Vojta, Cícha, Balcar, Zendl, Patzelt, Tauš S., Bejček, Kotlík, Zicho, Poláček, Gottfried, Hruška, Červinka, Bärnt

HSÚ Dukla Ústí nad Labem: Vydra (Janda) – Bezděkovský, Faigl, Grosse, Janák, Místecký, Navarra, Pechy, Poláček, Saska, Topol, Vinš, Zdvořáček M., Zdvořáček P.

Rozhodčí: David Loskot, Jiří Volf

01:36 DUK 2 Pechy, krosček
08:11 DUK 0:1 Navarra (Faigl)
08:14 DUK 2 Topol, nedovolené bránění
14:39 BER 2 Cícha, napadení