Chance Extraliga mužů

Tatran Litovel – HC ROBE Zubří

23:24

konec (10:12)

19.04.2019, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná • O 9. - 12. místo • Martin Jindra

Tatran Litovel – HC ROBE Zubří 23:24 (10:12)
Nejvíce branek: Páleš 6, Geist 4/1, Šmíd 3 – Korbel 5, Hrstka 4/3, Dokoupil 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/3. Vyloučení: 3:6. (18:23:16)
Vyrovnaný zápas mezi Litovlí a Zubřím končí jednobrankovým vítězstvím hostů v poměru 23:24. Zubří si vypracovalo náskok již na začátku zápasu a Litovli se v průběhu celého zápasu nepodařilo strhnout vedení na svoji stranu. Nejblíže k tomu Litovel měla zhruba pět minut po začátku druhého poločasu, kdy bylo skóre vyrovnané. Hosté si ale závěr zápasu zkušeně pohlídali a připsali si další dva body. Vyzdvihnout je potřeba především výkony všech brankářů, kteří se dnes objevili v obou brankách, protože svými zákroky výraznou měrou přispěli k tomu, že nepadlo více branek.

Konec zápasu. (23:24)

60

Zubří si poslední vteřiny zápasu zkušeně hlídá a už se tak nic nestane. (23:24)

60

10 sekund do konce, míč mají hosté. (23:24)

60

Tkadleček po ztrátě hostů dává gól z křídla a zápas je tak nyní o jedinou branku. (23:24)

60

Litovel vysunuje obranu k půlící čáře. (22:24)

60

Oddechový čas pro hosty. (22:24)

59

Geist proměňuje sedmimetrový hod, čímž se postaral o zápletku v poslední minutě hry, do které vstupujeme s dvoubrankovým rozdílem. (22:24)

59

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Michal Weber). (21:24)

59

Korbel i s trochou štěstí překonává Juráše v brance domácích. (21:24)

58

Páleš dává svoji šestou branku jako již tradičně z pozice pivota. (21:23)

58

Weber se prosadil z těžké pozice z křídla. (20:23)

57

Tkadleček svým prvním dnešním gólem dává dvacátou branku Litovle. (20:22)

57

Hrstka proměňuje také svůj čtvrtý pokus ze sedmimetrového hodu a zůstává tak stoprocentní. (19:22)

55

Žlutá karta pro realizační tým Tatran Litovel. (19:21)

54

Šmída vychytal hostující brankář, domácí ale zůstávají u míče. Což ale neplatí v druhém případě, kdy se míč od Mizeru odráží za brankovou čáru. (19:21)

53

Geist dává druhý gól v krátké době, nyní využil přihrávku do rychlého brejku od Šmída. (19:21)

23:24

Tatran Litovel: Juráš, Fabián – Kuchař, Číhal, Hanák, Jan Šmíd, Tkadleček, Havlíček, Pohlmann, Prošvic, Páleš, Macek, Štencl, Geist, Piwko, Kawulok.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Vlk, Válek, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Reček, Hybner, Dořičák, M. Weber, Š. Zeman, B. Mizera, Palát.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil