1:3

konec (1:1, 0:0, 0:2)

22.03.2019, 01:35 • United Center, Chicago • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.28 3.93 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:17:53)

Trestné minuty: 2:4
Utkání je u konce a hosté si odváží body za výhru 3:1. Chicago sice mělo akčnější vstup do této třetiny, hned ve druhé minutě trefil Strome tyčku Hartovy branky, jenže gól ne a ne přijít. A tak udeřilo na druhé straně – v 50. minutě od levého mantinelu vystřelil bekhendem James van Riemsdyk a puk zaplul za Crawforda. Chicago pak mohlo zareagovat v přesilovce, jenže neklaplo ani to a navíc nevyšla ani závěrečná power-play. V té se k puku dostal Sean Couturier, dovezl puk do prázdné branky a uzavřel tak skóre tohoto zápasu.

59:10

Domácí to stále zkouší bez gólmana, šestice hráčů se ale marně snaží probojovat do útočného pásma.

58:46

58:46 Sean COUTURIER - 1:3

58:46

Philadelphia právě vstřelila branku!
A je pravděpodobně definitivně rozhodnuto. Hosté vybojovali puk, dostali se do středního pásma a SEAN COUTURIER i přes veškerou snahu hráčů Chicaga dovezl puk do opuštěné branky. Asistence: Claude Giroux, Oskar Lindblom.

58:28

Hosté vyhodili do středního pásma, Chicago se bleskově vrací do útoku.

58:07

Rozhodčí přerušil hru, když si všiml, že na ledě leží hostující Sanheim, který schytal do hlavy Kaneovu tečovanou střelu.

57:34

Crawford je na střídačce, začala power-play Chicaga.

56:59

Konecny dnes opravdu nemá den. Opět se dostal do dobré pozice, ale ani teď nedokázal rychlou akci zakončit přesnou střelou.

56:07

Philadelphia teď pouze vyhazuje ven ze svého pásma tak, aby se nepřerušovala hra. Tohle hostům maximálně vyhovuje.

55:26

Oba týmy střídají během hry, DeBrincat se chystá založit útočný výpad Chicaga.

54:56

Za hostující brankou upadl po souboji Toews, o faul se ale nejednalo. Pokračuje se bez přerušení ve hře.

53:58

Hraje se v pásmu Philadelphie, kombinace domácích teď připomíná přesilovku, chtělo by to ale více střeleckých pokusů.

1:3

Branky a nahrávky: 11. E. Gustafsson (Forsling, J. Toews) – 16. Knight (Ju. Bailey, Gudas), 50. J. van Riemsdyk (Couturier, Voráček), 59. Couturier (Giroux, Lindblom)

Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – E. Gustafsson, Keith (A), Seabrook (A), Forsling, C. Murphy, Dahlström – Sikura, J. Toews (C), P. Kane – Perlini, D. Strome, DeBrincat – Kahun, Anisimov, Saad – Krüger, Kämpf, Kunitz.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Sanheim, Provorov, P. Myers, Gostisbehere, Gudas, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Lindblom – Giroux (C), Patrick, J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton, Ju. Bailey – Hartman, Knight, Varone.

Rozhodčí: Kozari, StPierre – Nowak, Barton

Diváci: 21 484

07:15 CHI 2 Forsling, držení
10:39 CHI 1:0 E. Gustafsson (Forsling, J. Toews)
15:43 PHI 1:1 Knight (Ju. Bailey, Gudas)
20:59 PHI 2 Gostisbehere, hákování
49:50 PHI 1:2 J. van Riemsdyk (Couturier, Voráček)