NHL

Dallas Stars – Winnipeg Jets

4:2

konec (1:0, 2:0, 1:2)

20.01.2019, 01:20 • American Airlines Center, Dallas • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.55 3.85 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezkou noc. (04:00:37)
Česká stopa v utkání
Radek Faksa (DAL) 1+0, 1 střela, čas na ledě 17:20
Roman Polák (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:15
1. Blake Comeau (DAL) 1+0
2. Kyle Connor (WPG) 1+0
3. Brett Ritchie (DAL) 1+0
Hokejisté Dallasu ukončili svou čtyřzápasovou sérii porážek a na domácím ledě porazili rozjetý Winnipeg, který naopak držel čtyřzápasovou šňůru výher. Stars vedli po dvou třetinách 3:0, ale hosté se zasloužili ještě o pořádné drama, když dokázali dvěma góly snížit. K vyrovnání se ovšem nedostali, naopak Dallas dvě minuty před koncem pojistil své vedení.

59:48

Laine trefil jen připraveného Bishopa, který přerušuje hru.

59:45

Hosté v šesti ještě zkouší skórovat, ale nedostávají se do střelecké pozice.

59:25

Stars dostávají puk ze svého pásma.

59:00

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Radek Faksa – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:50

Jets hrají bez brankáře, zakázané uvolnění Dallasu.

58:14

58:14 Tyler SEGUIN - 4:2

58:14

Dallas právě vstřelil branku!
TYLER SEGUIN před brankovištěm protečoval střelu od modré čáry a puk zapadl za záda brankáře Hellebuycka! Ten neměl šanci zareagovat. Asistence: John Klingberg, Alexander Radulov.

57:51

Winnipeg si bere oddechový čas.

57:51

A další únik Dallasu, k němu už došlo v přesilovce. Hellebuyck však opět kryje, nedal šanci Hintzovi. Branka Winnipegu je poté vysunuta ze svého postavení vracejícím se obráncem Jets. Rozhodčí nevylučuje.

57:23

Heiskanen vyrazil do úniku a jen s velkými obtížemi ho stíhal obránce. Hellebuyck ale dokázal jeho zakončení vytěsnit.

56:52

Bude se opět hrát ve čtyřech. Laine jde pykat za hákování.

56:37

Začíná zkrácená přesilovka Winnipegu.

56:33

Rychlý kontr Dallasu a zákrok Hellebuycka.

56:18

Little z levé strany trefil jen připraveného Bishopa.

4:2

Branky a nahrávky: 8. B. Ritchie (J. Klingberg, Seguin), 21. Comeau (Lindell, Ja. Benn), 34. Faksa (R. Polák, Lindell), 59. Seguin (J. Klingberg, Radulov) – 44. Lemieux (Appleton), 44. Connor (Wheeler)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, C. Carrick – Radulov, Seguin, Janmark – Comeau, Faksa, Ja. Benn – Spezza, Dickinson, Cogliano – B. Ritchie, Hintz, Gurjanov.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, T. Myers, D. Kulikov, Morrow, Niku – Wheeler, Scheifele, Connor – Roslovic, Little, Laine – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Copp, Lemieux.

Rozhodčí: McIsaac, Morton – Tobias, Cormier

03:07 DAL 2 Spezza, držení
06:54 WPG 2 Trouba, hákování
07:53 DAL 1:0 B. Ritchie (J. Klingberg, Seguin)
18:46 DAL 5 C. Carrick, bitka