17.01.2019, 17:00 • Neftěchim Arena • Denisa Józsová

Tipsport: 2.39 4.05 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večer a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:39:40)
Československá stopa v utkání

Adam Polášek – 0+0, 2 střely na branku, čas ve hře – 19:59, 5 trestných minut.
Andrej Nestrašil – 0+0, 2 střely na branku, čas ve hře – 19:58, 2 trestné minuty.

Vojtěch Mozík – 0+0, čas ve hře – 19:23.
Michal Řepík – 1+0, 1 střela na branku, čas ve hře – 15:26.
Statistiky po celém utkání:

Střely na branku: 24 – 32
Zblokované střely: 11 – 10
Vhazování: 32 – 27
Hity: 5 – 11
Přesilové hry: 1/4 – 1/3 + gól v oslabení.
Je konec! Hostující celek předvedl něco naprosto neskutečného, když ještě tři a půl minuty před koncem prohrával o gól. Jenže poté se parádní ranou v oslabení prosadil Makejev, jenž srovnal stav utkání. Viťaz navíc dokázal otočit stav utkání, když se v početní výhodě trefil Michal Řepík minutu před koncem. Domácí to sice ještě zkusili v šesti, ale vyrovnat nedokázali.

Viťaz právě vstřelil branku!
Což se mu také daří! Neskutečné, co předvádějí hostující hokejisté v posledních minutách, kdy otáčí stav z 0:1 na 2:1. Sjomin našel v přesilové hře MICHALA ŘEPÍKA, jenž svůj tým poslal poprvé v zápase do vedení! Asistence: Alexandr Sjomin a Gennadij Stoljarov.

58:40

Viťaz se snaží překlopit vedení na svou stranu v početní výhodě. V té je aktivní a má spoustu střel na branku, jenže gól z toho zatím nepadl.

57:35

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., nedovolené bránění).

56:33

Viťaz hraje v pěti!

56:31

56:31 Alexej MAKEJEV - 1:1

56:31

Neskutečné! Hosté vyrovnávají tři a půl minuty před koncem základní hrací doby, navíc v oslabení! Arťom Švec-Rogovoj našel volného ALEXEJE MAKEJEVA, který tak krátce před koncem srovnal. Navíc srovnal krásnou střelou, která trefila místečko nad Ježovým ramenem. Nejspíše nás tedy čeká ještě drama. Asistence: Arťom Švec-Rogovoj.

56:12

Další střela v podání domácího týmu, Ten přece jen nakonec několikrát vystřelil, ale navýšení náskoku se prozatím nekoná.

55:40

Tohle již vypadalo mnohem zajímavěji pro domácí stranu! Přišla střela, po které následovala ještě dorážka na hranici brankoviště. Ortio vše ustál.

55:07

Nižněkamsk toho v přesilové hře zatím moc nepředvedl. Sice vyslal střelu na branku, ovšem hostující gólman zasáhl. Následovalo vyhození přes čáry.

54:33

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Nikulin – 2 min., podrážení).

53:20

Domácí hrají v pěti!

1:2

Branky a nahrávky: 32. Bikmullin (Podšendjalov) – 57. Makejev (Švec-Rogovoj), 59. Řepík (A. Sjomin, Stoljarov)

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (Korotajev) – Polášek, Bryncev, An. Sergejev, D. Musin, Šaripzjanov, Ogurcov, Volgin, Semjonov – Nestrašil, Porjadin, Puustinen – P. Kulikov, E. Galimov, Chajrullin – Šiksatdarov, Padakin, Šarifjanov – Avcin, Podšendjalov, Bikmullin.

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Šinkevič, S. Romanov, Kožemjakin – M. Aaltonen, A. Sjomin, Stoljarov – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Švec-Rogovoj, Kokarev, Řepík – P. Černov, Vyglazov, Gončarov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Gašilov – Golovljov, Parikov

23:07 NIZ 5 Polášek, bitka