1:0
po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
17.01.2019, 14:30 • Kazachstan Arena • Lukáš Ureš
Tipsport: 2.11 4.41 2.74 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.11 - 4.41 - 2.74
Barys Nur-Sultan – Salavat Julajev Ufa
1:0
po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 64. Cormier (Blacker)
Karty:
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dallman, Svedberg, Dietz, Orechov, Blacker, Makljukov, Polochov – Valk, Bochenski, Frattin – Cormier, A. Petersson, R. Starčenko – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Michajlis, Petuchov, Sagadejev – Asetov.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Fedotov) – Larsen, Panin, Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Sergijenko, Jelizarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Tkačov, Kugryšev, Burmistrov – Chochrjakov, V. Žarkov, Burdasov – Soloduchin, M. Majorov, Šen – Kadějkin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
02:43 | UFA | 2 | Hartikainen, hákování | |
09:38 | AST | 5 | Frattin, hrubost | |
UFA | 5 | Chochrjakov, hrubost | ||
11:29 | AST | 2 | Asetov, podrážení | |
17:09 | UFA | 2 | Hartikainen, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:17 | UFA | 2 | Panin, hákování | |
31:53 | UFA | 2 | Panin, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:13 | AST | 2 | Cormier, sekání | |
60:00 | UFA | 2 | Panin, hákování | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:42 | AST | 2 | R. Starčenko, hrubost | |
UFA | 2 | Kemppainen, hrubost | ||
63:22 | AST | 1:0 | Cormier (Blacker) | |
po prodl. |
Vladivostok – Čerepovec 10:00 2:4
Chabarovsk – Jokerit • po s.n. (1:3) 10:30 4:5
Kunlun – Jaroslavl 12:30 1:5
Novosibirsk – Spartak Moskva • po prodl. 13:30 4:3
Barys – Ufa • po prodl. 14:30 1:0
Čeljabinsk – N.Novgorod 15:00 3:2
Nižněkamsk – Viťaz 17:00 1:2
Omsk – Soči 17:30 2:4
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 17:30 3:0
Petrohrad – Dynamo Moskva 17:30 3:1
Riga – Magnitogorsk 18:30 0:2
Kobra – K. Vary 16:00 1:9
Žďár n/S – Mladá Boleslav 16:00 0:7
Liberec – Kladno • po prodl. 16:00 4:5
PZ Kladno – Chomutov 16:10 3:2
Tábor – Č. Budějovice 16:45 3:4
Plzeň – HC Litvínov 17:00 0:3
Havířov – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
Sparta – Třemošná 17:30 5:1
Mountfield HK – Slavia 17:30 3:4
HK MD Šumperk – Vsetín 17:45 3:6
Pardubice – Vítkovice 18:00 2:4
Kometa Brno – Třinec 18:00 4:2
Olomouc – Warriors Brno 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava • po prodl. 18:15 2:1
Přerov – Technika Brno 18:50 6:1
63:22
63:22 Patrice CORMIER - 1:0
63:22
Tak jsme se přeci jen dočkali jediné branky v zápase kterou domácí rozhodli o svém vítězství. Jesse Blacker z ostrého úhlu nastřelil výstroj brankáře Ufy a vyražený puk doklepl z osy hřiště přijíždějící a nekrytý PATRICE CORMIER. Asistence: Jesse Blacker.
63:02
62:02
61:42
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Joonas Kemppainen – 2 min., hrubost).
61:42
61:20
60:48
60:20
60:01
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Vynikající ohlasy má též životopis Luďka Bukače Moje hokejové století. Všechny tři knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje v Galerii Harfa v Praze.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
60:00
60:00
59:54
59:16
59:00