3:0
konec (1:0, 2:0, 0:0)
13.01.2019, 15:00 • CSKA Ice Palace • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.23 6.81 10.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.23 - 6.81 - 10.2
CSKA Moskva – HC Dinamo Minsk
3:0
konec (1:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Šalunov (Okulov), 32. Světlakov (Tělegin, Pašnin), 37. Slepyšev (Kaprizov, Grigorenko)
Karty:
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
L. Johansson (I. Sorokin) – Marčenko, Blažijevskij, M. Robinson, Romanov, Naumenkov, Pašnin (A), Čmychov – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Hansen, P. Karnauchov, Scott (C) – Okulov, Šalunov, Mamin – Tělegin (A), Světlakov, Slepyšev.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Chenkel, Gotovec, Blum (A), Bokun, Wiercioch, Znacharenko – An. Stěpanov, A. Těreščenko (C), A. Kosticyn – Pulkkinen, Q. Howden, Booth – S. Kosticyn, Kovyršin, Kogaljov – Litvinov, A. Volkov, Kitarov (A) – Drozdov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kislov, Soin – Maitak, Strelcov
Diváci: 9 880
1. třetina | ||||
11:14 | MOS | 1:0 | Šalunov (Okulov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
28:03 | MIN | 2 | Kitarov, hákování | |
31:01 | MOS | 2:0 | Světlakov (Tělegin, Pašnin) | |
36:25 | MIN | 2 | Chenkel, krosček | |
36:33 | MOS | 3:0 | Slepyšev (Kaprizov, Grigorenko) | |
38:01 | MIN | 2 | A. Těreščenko, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:19 | MOS | 2 | Naumenkov, podrážení | |
40:45 | MOS | 2 | Tělegin, podrážení | |
57:34 | MOS | 2 | Čmychov, hákování | |
Konec |
Buffalo – Tampa 01:00 3:5
Montreal – Colorado 01:00 3:0
Washington – Columbus • po prodl. 01:00 1:2
Toronto – Boston 01:15 2:3
Minnesota – Detroit 02:00 2:5
Chicago – Vegas • po prodl. 02:30 3:4
Dallas – St. Louis 03:10 1:3
San Jose – Ottawa 04:00 4:1
Edmonton – Arizona 04:00 2:3
Los Angeles – Pittsburgh 04:38 5:2
Carolina – Nashville 18:30 6:3
Chabarovsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 08:00 2:3
Kunlun – Jokerit 08:00 3:5
Vladivostok – Jaroslavl 08:00 2:4
Novosibirsk – Ufa 11:30 4:2
Barys – Soči • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Magnitogorsk – Nižněkamsk 13:00 5:2
CSKA Moskva – Minsk 15:00 3:0
N.Novgorod – Dynamo Moskva 15:00 1:3
Omsk – Spartak Moskva 15:00 3:1
Petrohrad – Viťaz 15:00 3:1
Riga – Čeljabinsk • po prodl. 16:00 1:2
Slovan – Jekatěrinburg 17:30 3:6
57:34
40:45
40:19
38:01
36:25
28:03