2:3
konec (1:0, 1:2, 0:1)
13.01.2019, 04:00 • Rogers Place, Edmonton • Jan Prošek
Tipsport: 2.1 3.9 3.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.1 - 3.9 - 3.05
Edmonton Oilers – Arizona Coyotes
2:3
konec (1:0, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. McDavid (Rattie), 37. K. Russell (Nugent-Hopkins, Lucic) – 22. Oesterle (Crouse, Kempe), 24. Garland (Oesterle, Galchenyuk), 42. Garland (Keller, Galchenyuk)
Karty:
Neproměněná penalta:
Edmonton Oilers:
Talbot (Koskinen) – Nurse, K. Russell, Jones, A. Larsson, Gravel, Benning – Nugent-Hopkins, McDavid, Rattie – Lucic, Draisaitl, Chiasson – Spooner, Khaira, Puljujärvi – Rieder, Brodziak, Kassian.
Náhradníci:
Trenér:
Arizona Coyotes:
Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Ljubuškin, Oesterle, Goligoski – Keller, Weal, Stepan – Fischer, Pánik, Hinostroza – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, J. Archibald.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Furlatt, Dwyer – Miller, Driscol
Diváci: 18 347
1. třetina | ||||
06:46 | EDM | 1:0 | McDavid (Rattie) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:16 | ARI | 1:1 | Oesterle (Crouse, Kempe) | |
21:16 | EDM | 2 HL | zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva | |
23:08 | ARI | 1:2 | Garland (Oesterle, Galchenyuk) | |
37:00 | EDM | 2:2 | K. Russell (Nugent-Hopkins, Lucic) | |
37:40 | ARI | 2 | Kempe, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:50 | EDM | 2 | Brodziak, podrážení | |
41:54 | ARI | 2:3 | Garland (Keller, Galchenyuk) | |
Konec |
Buffalo – Tampa 01:00 3:5
Montreal – Colorado 01:00 3:0
Washington – Columbus • po prodl. 01:00 1:2
Toronto – Boston 01:15 2:3
Minnesota – Detroit 02:00 2:5
Chicago – Vegas • po prodl. 02:30 3:4
Dallas – St. Louis 03:10 1:3
San Jose – Ottawa 04:00 4:1
Edmonton – Arizona 04:00 2:3
Los Angeles – Pittsburgh 04:38 5:2
Carolina – Nashville 18:30 6:3
Chabarovsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 08:00 2:3
Kunlun – Jokerit 08:00 3:5
Vladivostok – Jaroslavl 08:00 2:4
Novosibirsk – Ufa 11:30 4:2
Barys – Soči • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Magnitogorsk – Nižněkamsk 13:00 5:2
CSKA Moskva – Minsk 15:00 3:0
N.Novgorod – Dynamo Moskva 15:00 1:3
Omsk – Spartak Moskva 15:00 3:1
Petrohrad – Viťaz 15:00 3:1
Riga – Čeljabinsk • po prodl. 16:00 1:2
Slovan – Jekatěrinburg 17:30 3:6
41:50
37:40
21:16