6:3
konec (1:0, 4:1, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
12.01.2019, 16:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • O pořadí v play-off • Info o změnách stavu (Jan Hochman)
HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice
6:3
konec (1:0, 4:1, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Rozlílek (Oliva, Bucek), 23. Tobiáš (Rouha), 24. Rozlílek (Bucek, Kostka), 24. Matýs (Rohlík), 37. Mert, 46. Costa (Rouha, Matýs), rozh. náj. Kostka – 23. Tlačil (Hubata), 47. Masopust Š. (Škola, Hrubec), 60. Krcho (Škola, Silný)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Vlk (Nečas) – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Nedelka, Blažej, Mert – Costa, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Hledík, Kostka, Chára, Rohlík, Matýs, Šír, Bucek, Tobiáš
Náhradníci:
Trenér:
HC Motor České Budějovice:
Lidák (Prušák) – Škola, Hubata, Svach, Pavlát, Novák, Prospal, Tlačil, Vaculík, Řezáč, Masopust Š., Hrubec, Masopust M., Janouch, Schwartz, Novák, Čížek, Silný, Krcho
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
08:23 | CEM | 2+2 | Tlačil, vysoká hůl | |
08:46 | PCE | 2 | Svach, podrážení | |
17:29 | CEM | 2 | Masopust M., příliš mnoho hráčů | |
18:14 | PCE | 1:0 | Rozlílek (Oliva, Bucek) | |
18:39 | PCE | 2 | Rohlík, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:34 | PCE | 2:0 | Tobiáš (Rouha) | |
22:51 | CEM | 2:1 | Tlačil (Hubata) | |
23:19 | PCE | 3:1 | Rozlílek (Bucek, Kostka) | |
23:56 | PCE | 4:1 | Matýs (Rohlík) | |
27:10 | PCE | 2 | Costa, podrážení | |
29:28 | CEM | 2 | Krcho, nedovolené bránění | |
36:15 | PCE | 5:1 | Mert | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:05 | CEM | 2 | Pavlát, vysoká hůl | |
45:38 | PCE | 6:1 | Costa (Rouha, Matýs) | |
46:04 | CEM | 6:2 | Masopust Š. (Škola, Hrubec) | |
57:42 | PCE | 2 | Oliva, sekání | |
59:19 | CEM | 6:3 | Krcho (Škola, Silný) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
63:33 | CEM | 2 | Silný, příliš mnoho hráčů | |
64:30 | CEM | 2 | Krcho, napadení | |
po prodl. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
PCE | 6:3 | Kostka (rozh. náj.) | ||
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
64:30
63:33
57:42
44:05
29:28
27:10
18:39
17:29
08:46
08:23