3:2
po prodl. (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)
10.01.2019, 15:00 • Ufa Arena • Jan Volf
Tipsport: 1.58 4.57 4.85 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.58 - 4.57 - 4.85
Salavat Julajev Ufa – Dinamo Riga
3:2
po prodl. (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Omark (Kemppainen, Panin), 12. Tkačov (Chochrjakov, Burdasov), 62. Burdasov (Larsen, Tkačov) – 16. Darzinš (Pedan, Meija), 17. Dzierkals (Gillies)
Karty:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Fedotov) – Panin, Larsen, Sergijenko, Arzamascev, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Kugryšev, Tkačov, Burmistrov – Rybin, Chochrjakov, Burdasov – M. Majorov, V. Žarkov, Kadějkin – Šen.
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga:
Biljalov (Gudlevskis) – Zile, Ališauskas, Pedan, Balinskis, Šulenin, Gimajev, Sotnieks – Meija, Gegeris, Batna – M. Redlihs, Darzinš, Razgals – Pavlovs, Marenis, McMillan – Džerinš, Dzierkals, Berzinš – Gillies.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Ščeňov – Berseňov, Judin
Diváci: 5 634
1. třetina | ||||
05:39 | UFA | 2 | Rybin, podrážení | |
08:27 | UFA | 1:0 | Omark (Kemppainen, Panin) | |
08:58 | RIG | 2 | Pedan, hákování | |
11:05 | UFA | 2:0 | Tkačov (Chochrjakov, Burdasov) | |
13:25 | RIG | 2 | Darzinš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
15:47 | RIG | 2:1 | Darzinš (Pedan, Meija) | |
16:04 | RIG | 2:2 | Dzierkals (Gillies) | |
17:41 | UFA | 2 | Rybin, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:31 | RIG | 2 | Ališauskas, podrážení | |
38:44 | RIG | 2 | Gillies, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:55 | UFA | 3:2 | Burdasov (Larsen, Tkačov) | |
po prodl. |
Kobra – Chomutov 16:00 1:8
Liberec – Slavia • po prodl. 16:00 3:4
PZ Kladno – Sparta 16:10 1:9
Kladno – HC Litvínov • po prodl. 16:10 4:3
Kometa Brno – Vítkovice • po s.n. (0:3) 16:15 3:4
Warriors Brno – Přerov 16:15 5:3
Třinec – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
K. Vary – Třemošná 17:30 1:2
Č. Budějovice – Jihlava 17:30 0:4
Mountfield HK – Plzeň 17:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 17:45 2:1
Vsetín – Technika Brno 17:45 6:0
Pardubice – Havířov 18:00 3:6
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 18:00 5:10
Tábor – Mladá Boleslav 18:00 3:6
Salavat Julajev Ufa – 23:13 – Philip Larsen, dánský obránce
Dinamo Riga – 21:12 – Uvis Balinskis, lotyšský obránce
Nikdo z Čechů ani Slováků v těchto klubech nehraje.
Střely na branku: 31 – 19
Trestné minuty: 4 – 8
Vyhraná vhazování: 22 – 25
Bodyčeky: 19 – 12
Zblokované střely: 11 – 15
61:55
61:55 Anton BURDASOV - 3:2
61:55
Tak přece jen vítězí domácí, kteří byli o něco hokejovější než soupeř. Ujeli do protiútoku, Larsen si prohodil puk mezi nohama, chytil ho před sebou a předložil krásný kotouč Burdasovovi, který trefil rychle než se přesunul brankář a Ufa vítězí v prodloužení. Autorem branky je ANTON BURDASOV. Asistence: Philip Larsen, Vladimír Tkačov.
61:42
61:16
60:48
60:01
60:01
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
60:00
59:38
58:47