3:1

konec (0:1, 2:0, 1:0)

10.11.2018, 14:05 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 13. kolo • Jan Melicher

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů. (15:42:00)
Zápas je u konce a domácí tým si zaslouženě připisuje výhru. Kromě občasných pasáží bylo Ústí aktivnější a hosté chvílemi předváděli takovou tužku, za kterou by se nemuseli stydět ani v Koh-i-nooru. Pro domácí je z toho posun zpět do čela tabulky.

44:46

Další náznak konfliktu rozhodčí rozhánějí v rohu, nechtějí už řešit žádné nepříjemnosti.

44:00

Rozebíhá se poslední minuta třetí třetiny a Ústí pravděpodobně míří za další výhrou a posunem na první místo tabulky.

43:45

Lokajíček se netrefí a netrefí. Co by tomu asi říkala případná přítelkyně.

42:57

Costa s Poláčkem na sebe skrz košíky cosi pokřikovali jako vzteklí psi, nakonec se to obejde bez většího vzrušení.

41:56

Plzenští zdá se neunášejí průběh zápasu a ve vzduchu je cítit konflikt.

41:43

Zablokovaná střela končí až na nedalekých kurtech. Naštěstí se tam v tuto chvíli nenachází nový Tomáš Berdych, jehož kariéra by tímto pokusem mohla být ohrožena.

40:47

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí využívají tlaku a odskakují na rozdíl dvou branek! Mezi kruhy zůstal volný PAVEL GOTTFRIED, který zahrál Kojzarovi na housle a Ústí se může radovat. Asistence: Tomáš Čermák, David Magasanik.

40:01

V další šanci Giesel, který ale dnes nesrovnal mířidla.

39:44

39:14

Costa vybojoval míček, ale v pásmu byl sám, asi jako lovec v tajze, takže jen ušetřil pár vteřin.

38:20

Ani hostům se zatím přesilovka příliš nedaří.

37:44

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Černý – 2 min., nedovolené bránění).

37:31

Domácí tým je po předchozím přerušení jako vyměněný. Hráči zřejmě reagují na hudbu z reproduktorů jako krávy ze Slunce seno jahody. Pokud je tato skladba playlistu cílená, můžeme bez ostychu označit domácího kouče Jana Fedáka za novodobého Šimona Pláničku.

36:50

Rechtorik si po předchozím zákroku může říkat "mám jednu ruku dlouhou". Skvělá práce domácího brankáře proti Lokajíčkovi.

36:00

Domácí pohrdají možností odskočit a nezvládají přesilovku.

35:32

Giesel v obrovské šanci minul branku!

34:30

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Poláček – 2 min., vysoká hůl).

34:22

Jičínský dobíhal míček tempem, jako kdyby vezl tchýni na pohotovost a ztrácí míček.

33:42

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Lokajíček – 2 min., sekání).

32:56

Plzeň je stále mírně aktivnější a domácí tým se nemůže dostat do tempa.

32:18

Další sporný souboj, Čermák byl hokejkou nabodnutý jako na kopí, ale nepíská se.

30:31

Sedláček se pověsil na Lokajíčka jako ozdoba na vánoční stromek a nakonec zvládl vybojovat míček a zachránit ústecké Vánoce.

30:11

Také třetí třetina začíná vyhraným vhazováním a aktivitou Plzně.

30:01

Domácí tým zaslouženě otočil skóre a v poslední třetině bude hájit těsné vedení. Plzeň hrozí nejvíce z přesilovek, v rovnovážném stavu není příliš nebezpečná. Ke konci třetiny už několik hráčů nemělo daleko k emočním výlevům, takže počítám, že to ještě bude zajímavá koncovka zápasu.

30:00

28:52

Ulč se sesunul k zemi jako Světové obchodní centrum a vstává až po delší odmlce.

28:32

Domácí jsou za svůj tlak odměněni vedoucí brankou! SEBASTIAN DÖRNER stál na konci pohledné kombinace a uklízel míček do odkryté branky. Asistence: Michal Hruška, Kale Costa.

28:15

Ať se podívám kamkoliv, všude vidím Costu, a to přísahám, že jsem střízlivý.

27:09

Černý pálil po vyhrané buly přímo doprostřed branky a Kojzar si jeho pokus pohlídal.

26:37

Plzeňská obrana neví, kam dřív skočit, Ústí teď mačká soupeře!

25:23

Domácímu týmu se daří srovnat krok! DAVID MAGASANIK utekl obráncům po pravém křídle a nadvakrát dokázal dostat kulatý nesmysl do branky. Bez asistence.

24:31

Poláček zasažen míčkem do mřížky a rozhodčí překvapivě přerušuje hru. Doufejme, že mřížka bude v pořádku.

24:24

23:47

Costa se zmocnil míčku a následně vyhodil mimo pásmo.

23:25

Plzeňská přesilovka má zatím výborné parametry, jen tomu chybí kvalitnější zakončení.

22:40

Po střele od modré čáry zvoní tyč za domácím brankářem!

22:24

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Kastner – 2 min., sekání).

22:19

Štípek prolétl po pravém křídle do šance a postrašil Rechtorika v brance.

21:30

Costa nastartoval své rychlé nohy a doběhl až do šance, kde si ale vylámal zuby na Kojzarovi.

20:41

Ústí v tlaku a Plzeň musí vyhodit jen na zakázané uvolnění. Domácí tým je hodně aktivní.

19:34

Lokajíček se rozeběhl vlažně, předvedl oblouk jako Ester Ledecká v Super-G a následně trefil lapačku domácího brankáře.

19:34

Hodně sporná situace. Rechtorik po souboji v brankovišti zdánlivě ztratil hokejku, rozhodčí však situaci posoudil jako hození hole a Plzeň pojede trestné střílení.

19:05

Po jednom ze soubojů zůstává na hrací ploše ležet Stupka, který zřejmě schytal nějaký zásah do kotníku. Nakonec sám odchází.

17:56

Costa jako klokan proskočil mezi protihráči, ale nedostalo se mu potřebné podpory od spoluhráčů.

17:31

16:43

Plzeň je zatím se svojí přesilovkou úspěšná asi jako Němci ve Stalingradu.

15:31

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Rop – 2 min., vražení na hrazení).

15:31

Po ostrém zákroku Ropa se bude vylučovat. Domácí lodivod svého svěřence ještě pořádně pokáral. Za život už jsem pár šťastných výrazů viděl, a ten domácího trenéra se mezi ně nezařadí.

15:10

Hosté opět úspěšnější na vhazování a rozjíždějí akci.

15:01

Nevýrazná třetina nakonec vyzněla lépe pro hosty, kteří toho sice dopředu moc nepředvedli, ale díky vyhranému vhazování a pohotové střele vedou.

15:00

14:47

Plzeň právě vstřelila branku!
Tak jsem to zakřikl a Plzeň se po vyhrané buly dostává do vedení! Povedenou střelou se prezentoval MARTIN KOVÁŘÍK. Asistence: Marek Reiser

14:41

Hra opět připomíná spíše naháněnou, zleva doprava bez větších šancí.

13:35

12:36

Bočan se zmocnil míčku a nahodil směrem na branku. Jeho nahození končí až mimo hřiště a hostující hráč ještě reklamuje kvalitu míčků. Osobně bych viděl problém spíš v rukou.

11:35

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Kovářík – 2 min., nedovolené bránění).

11:29

Stupka svou střelou jen ocejchoval Otípku a opět nepřijde možnost ohrozit branku.

10:44

Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, vidíme minimum přerušení, ale také minimum šancí.

09:48

Černý dostal míček na modré čáře a mě možnost vypálit, protože hráči před ním se rozestoupili, jako když mezi skupinku nepřizpůsobivých hodíte lopatu. Nicméně střela nakonec nesedla a měla razanci přihrávky.

08:29

Ústí se zatím snaží hrát na nahazované balonky, ale u žádného zatím nejsou první.

07:48

Rop svou střelou ohrozil jen hlavy spoluhráčů.

07:22

Giesel nahodil na hostujícího brankáře, který raději přerušuje hru.

06:47

Bočan vypálil směrem na Rechtorika kromě míčku také na zemi ležící hokejku, ani jeden projektil však přesnost neměl.

06:10

05:57

I přes velký tlak na branku Kojzara je přesilovka zatím bez úspěchu a po přihrávce rukou se bude vhazovat venku.

04:47

Elba hraje přesilovku se dvěma hráči nahoře. Tato taktika je sice tak stará, že pamatuje Mrtvé moře, ještě když bylo marod, ale zdá se, že by dnes mohla být úspěšná.

04:25

Čermák se dostal ke koncovce z mezikruží, ale Kojzar je zatím pevný jako židovská víra.

04:10

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Lokajíček – 2 min., nedovolené bránění).

03:31

Stupka se schoval za branku jako voják do zákopu a vyčkává na manévry nepřítele.

02:33

Černý zapomněl míček za sebou a nadějný přechod do pásma je ztracen.

02:10

Plzeň řeší tlak domácí Slovan Ústí formace jen za cenu vyhození na icing.

01:27

Polata a Gottfried předvádí i po přechodu z ledu na plast dobrý pohyb a donutili brankáře dvakrát zasahovat.

00:49

Sedláček nepřejel červenou čáru a jeho vyhození je posouzeno jako zakázané uvolnění.

00:11

Hostující tým nahazuje míček do pásma a od začátku hraje aktivně.

00:01

Dobrý den, vítáme Vás u utkání Extraligy juniorů, ve kterém se proti sobě postaví první dva týmy tabulky Elba DDM Ústí nad Labem a HBC Plzeň.
Elba DDM Ústí nad Labem:

Ústečtí junioři poznali hořkost porážky až minulý víkend. Do té doby měli na svém kontě sedm výher a jediné zaváhání připustili v utkání s Autosklem, nad kterým vyhráli 2:3 až po prodloužení. Prvním pokořitelem se tak stal před týdnem v sobotu Kert Park, který zvítězil na svém hřišti 3:2. Z utkání si Ústí odneslo pouze bod za prodloužení. Aktuálně se tak nachází na druhém místě tabulky, s první Plzní má však stejný počet bodů. Prvenství patří Elbě DDM v počtu inkasovaných branek, průměr má 1,13 branek na zápas.
HBC Plzeň:

Plzeň má sice na svém kontě tři porážky, i tak jí patří první pozice, protože má odehráno o dvě utkání více než její dnešní soupeř. Zuby si plzeňští mečouni vylámali na Písku (2:1 s.s.), Hostivaři (2:1) a Autosklu (1:0). Stejně jako Elba DDM tak má Plzeň sedm výher, z nichž jednu zaznamenala v prodloužení proti Hradci, který překonala 6:5.

3:1

Branky a nahrávky: 26. Magasanik, 29. Dörner (Hruška, Costa), 41. Gottfried (Čermák, Magasanik) – 15. Kovářík (Reiser)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Toth) – Čermák, Černý, Dörner, Giesel, Gottfried, Hanzlík, Hruška, Jičínský, Kastner, Krejčí, Magasanik, Rop, Sedláček, Stuchlý, Stupka, Tůma, Bečvář, Costa, Polata, Škurla

HBC Plzeň: Kojzar (Rováš) – Fiala, Holeček, Chramosta, Kovářík, Štípek, Ulč, Bočan, Galla, Hurt, Klasna, Komanec, Lokajíček, Poláček, Reiser, Svoboda, Votípka

Rozhodčí: Pečený, Žák

04:10 PLZ 2 Lokajíček, nedovolené bránění
11:35 PLZ 2 Kovářík, nedovolené bránění
14:47 PLZ 0:1 Kovářík (Reiser)
15:31 UNL 2 Rop, vražení na hrazení
22:24 UNL 2 Kastner, sekání