1:0
konec (0:0)
12.07.2018, 19:00 • SRC Alytus, Alytus • 1. předkolo • Otto Slabý
Tipsport: 7.1 5.1 1.38 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.1 - 5.1 - 1.38
FC Stumbras – Apollon Limassol FC
1:0
konec (0:0)
Branky: 90. Matcharashvili
Karty: 53. Galkevicius (SUA) – 50. Schembri (APN), 79. Sachetti (APN), 90+3. Polizzi (APN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:14.
FC Stumbras:
Josviaki – Čerkauskas, Sadauskas (C), Almeida, Nazare – Cá, Bissi, Villela – Marcos, Galkevičius – Bouchareb.
Náhradníci: Kvedaras – Armalas, Matčarašvili, Al-Jassasi, Liu, Antanavičius, Alseny.
Trenér:
Apollon Limassol FC:
Bruno Vale – João Pedro, Kyriakou, Yuste, Vasiliou (C) – Marković, Sachetti – Bru – Sardinero, Papoulis, Schembri.
Náhradníci: Kissas – Karo, Roberge, Špoljarić, Stylianou, Pittas, Polizzi.
Trenér:
Rozhodčí: Vadačkoria – Mentešašvili, Čigogidze
Diváci:
Odveta: Apollon Limassol - Stumbras 2:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+3
79
53
50