22.03.2018, 17:20 • ČPP Aréna • Čtvrtfinále • Klára Petrásková

Tipsport: 2.08 4.0 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek pracovního týdne a zvu vás ke sledování 6. čtvrtfinále mezi Hradcem a Libercem, které se uskuteční v sobotu pod Ještědem, a to od 11 hodin. Na shledanou! (19:55:40)
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec – 12 (31)
Liberec – 3 (18)
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni liberecký brankář Roman Will a hradecký útočník Rudolf Červený.
Siréna zazněla, je konec! Liberec měl po většinu klání navrch a vypracoval si dvoubrankový náskok, který se poté jal urputně bránit. Hradec se sice snažil, v mnoha situacích se mu ale zkrátka nedařilo. Střely mířily mimo nebo do výborně chytajícího Willa a snížit se domácím povedlo až ve třetí části, kdy Rudolf Červený vykřesal v 50. minutě Hradeckým naději. Druhou branku ale Východočeši nezvládli přidat ani v přesilovce, ani v power-play a z výhry 2:1 se radují hosté. Ti se zároveň ujímají vedení v sérii 3:2 a pod Ještědem se budou v sobotu snažit využít mečbol!

59:54

Kotouč se stále nedostal z kruhu po vhazování, Hradec už zřejmě nic nevymyslí.

59:49

Do konce třetí třetiny zbývá 11 vteřin. Vhazovat se bude v libereckém obranném pásmu, hosté si vybírají time-out!

59:49

Pokus Filipa Pavlíka byl tečován, Roman Will ho ale dokázal pokrýt.

59:15

Kotouč míří k hradecké prázdné bráně, ale mine ji.

58:51

Nemůže se ale dostat do útočné třetiny tak, aby rozestavil útočnou akci.

58:33

Jaroslav Pavelka míří na střídačku, Hradec hraje v šesti!

58:02

Hradečtí si dávali přednost tak dlouho, až se kotouče zmocnil liberecký hráč. Ne ale nadlouho.

57:24

Rána Filipa Pavlíka měl razanci, ne ale přesnost. Prolétla nad horní tyčí a zastavila se o mantinel.

56:46

Oskars Cibulskis projel téměř celé hřiště, před střelou ale byl o puk připraven. Chvíli nato jsou hosté v pěti.

56:17

Smoleňákova sražená střela k brance nedoputovala a Liberec vyhazuje.

55:49

Tygři se zmocnili kotouče a pošetřili cenné vteřinky, když s ním operovali ve střední třetině.

55:28

Jaroslav Bednář nahrával na druhou stranu pásma, tam ale byly jen liberecké hole.

55:23

Petr Zámorský se odhodlal ke střele od modré, trefil ale jenom prvního lehajícího hráče. Už poněkolikáté v zápase.

1:2

Branky a nahrávky: 50. Červený (Koukal, Zámorský) – 2. M. Kvapil (Bulíř, Derner), 24. J. Vlach (Lakatoš)

Mountfield HK: J. Pavelka (Rybár) – Gregorc, Zámorský, Graňák, F. Pavlík, Vydarený, Cibulskis – Červený, Koukal (A), Smoleňák – Cingel, Džerinš, Jaroslav Bednář (C) – Berger, Dragoun, Köhler (A) – Šimánek, Kukumberg, Látal – R. Pavlík.

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Ševc (C), Pyrochta, Šmíd (A), Jánošík, Derner, Maier – Ordoš, P. Jelínek (A), Jašek – L. Krenželok, Redenbach, Bakoš – M. Kvapil, Filippi, Bulíř – J. Vlach, Lakatoš, J. Stránský.

Rozhodčí: Šír, Bulanov – Pešek, Hynek