15.03.2018, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Martin Dvořák

Tipsport: 1.89 4.02 3.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:48:37)
2. Keith KINKAID (NJD) 39 zák., 3 góly, 92,9%
Československá stopa v utkání:

Tomáš HYKA (VEG) 0+0 1 střela, čas na ledě 13:32

Tomáš NOSEK (VEG) 0+0 2 střely, čas na ledě 10:50

Tomáš TATAR (VEG) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:17
Díky gólu Hauly se dnes Golden Knights mohou utěšit, že nevyrovnali svůj nejhorší výsledek v historii působení v NHL. 15. listopadu 2017 totiž podlehli na ledě Edmontonu Olejářům 2:8 a dnes byli blízko tomu, zopakovat tento výsledek. Nicméně prohra 3:8 je nejhorší domácí porážkou v krátké historii klubu v NHL, dnes zapříčiněnou neuvěřitelnými chybami v defenzivě. Pravdou je, že při prvních gólech tým ani moc nepodržel Marc-Andre Fleury, který se po čtvrtém gólu Ďáblů nechal vystřídat. New Jersey tak oplácí soupeři porážku z vlastního ledu, navíc i se všemi úroky.

59:32

59:32 Erik HAULA - 3:8

59:32

Golden Knights právě vstřelili branku!
ERIK HAULA snižuje, když chtěl přihrávat z pravé strany na levou, na najíždějícího Tatara, ale puk si srazil do vlastní branky Damon Severson. Asistence: David Perron a Tomáš Tatar.

59:20

Tomáš Tatar (Vegas) se prodral z levé strany před branku New Jersey, ale Kinkaida nepřekonal.

59:00

Poslední minuta zápasu, domácí s pukem ve středním pásmu.

58:32

Jonathan Marchessault (Vegas) si sjel z levé strany blíž k brance New Jersey, ale Kinkaida nepřekonal.

57:58

Ďáblové na úvod vlastního oslabení vyhazují kotouč ze třetiny.

57:48

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Moore – 2 min., hákování).

56:40

Tomáš Tatar (Vegas) dojíždí nahozený puk, ale je tam na to sám, až nyní dojíždí jeho spoluhráči a domácí udrželi útočné pásmo.

55:27

Puk míří do třetiny Ďáblů, tam se ale nikdo z domácích nesnaží napadat, hosté ho tak posílají v poklidu zpět.

54:48

No nic, toto není zápas pouze o špatně chytajících gólmanech Vegas, ale o doslova tragických chybách obránců, kteří za nepříznivého stavu již naprosto vypouštějí množství soubojů.

54:31

54:31 Taylor HALL - 2:8

54:31

Devils právě vstřelili branku!
Znovu, znovu, znovu... TAYLOR HALL si převezme puk ve středním pásmu, z pravé strany si nabruslí do útočné třetiny, přes bránícího McNabba vystřelí, Lagacé vyráží. Až potud v pořádku, jak je ale možné, že bránící Brayden McNabb poté nechá Halla projet za sebe a dostat se k dorážce, po níž končí puk v brance? Asistence: Brian Boyle.

54:01

Je to tak, hosté jsou již v plném počtu.

53:54

Ne, ani z této přesilovky domácích zřejmě nic nebude, puk míří do středního pásma.

53:01

Jenže je pískán ofsajd, domácí tak přichází o útočné pásmo, vhazovat se bude ve střední třetině.

52:42

Nyní již Golden Knights v přesilovkovém rozestavení, Tomáš Hyka nechybí v této přesilovkové formaci.

52:18

Hosté dostávají puk ze třetiny.

52:01

Tomáš Hyka (Vegas) byl nyní zasažen holí do obličeje a Will Butcher (New Jersey) dostává dvouminutový trest.

51:35

Z hlediště lze zaslechnout sporadický pískot na adresu domácích, těm se nyní v útočném pásmu nedaří.

51:12

Ďáblové nyní narušují rozehrávku soupeře, domácí se nemohou dostat z vlastní třetiny.

50:21

50:21 Kyle PALMIERI - 2:7

50:21

Nepříjemný debakl Golden Knights! Po přihrávce Maroona vymetl z levé strany pravý horní růžek domácí branky KYLE PALMIERI. Asistence: Patrick Maroon a Taylor Hall.

50:08

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jon Merrill – 2 min., podražení).

49:15

Puk za brankou Vegas, domácí obrana se musí mít na pozoru.

48:29

Paradoxně Tomáš Nosek, coby útočník, nyní v pozici posledního rozehrává... Vegas se dnes nedaří.

47:53

Ďáblové dnes vrátí porážku z předchozího vzájemného duelu i s úroky, to vypadá již naprosto jasně.

47:02

47:02 Michael GRABNER - 2:6

47:02

A pak přijde útočná akce hostů, která končí gólem. Dvojice Miller, Eakin nechala Hischlera odjet od pravého mantinelu, následuje přihrávka na levou stranu, kde v poklidu nasměroval puk do branky MICHAEL GRABNER. Asistence: Nico Hischier a Brian Gibbons.

46:30

A poté hosté dostávají puk ze třetiny, nedaří-li se obraně, odráží se to pochopitelně i v útoku, kde to prostě domácím nejde.

46:09

Dlouho avizovanou střelu Merrilla Keith Kinkaid v pohodě sráží mimo branku.

45:38

Golden Knights se dostávají do útočného pásma, Haula drží puk u pravého mantinelu.

44:57

A výsledkem je špatná rozehrávka Vegas, odpískáno zakázané uvolnění.

44:37

Bojuje se za brankou Vegas, bránící Jon Merrill získává puk, ale hosté dobře forčekují a ztěžují rozehrávku.

43:16

Dohánět tříbrankovou ztrátu bude již z pohledu Vegas složité, přece jenom Ďáblové jsou opět v herní pohodě.

42:42

Nic nesráží hru Vegas tak, jako školácké chyby v defenzivě.

42:04

42:04 Blake COLEMAN - 2:5

42:04

Znovu nedůslednost domácích v defenzivě, kdy se odražený puk dostal na pravou stranu ke zcela volnému BLAKE COLEMANOVI, jehož nechal Colin Miller v poklidu vystřelit, puk končí v brance. Asistence:

40:49

Jonathan Marchessault (Vegas) dostihl puk v útočném pásmu, pak ale o něho přišel.

40:01

Další třetina začne přibližně v 5:00.
Druhá třetina je za námi, viděli jsme v ní čtyři góly, dva na každé straně a do kabin tak oba týmy odchází za podobného stavu, jako po první třetině – hosté vedou o dva góly. Nicméně nyní je stav z pohledu domácího mužstva přece jenom nadějnější, čeká nás ještě ve třetí třetině pořádné drama!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:22

Gól do šatny by mohl Vegas nabudit, dvoubranková ztráta není nepřekonatelná v poslední dvacetiminutovce.

38:55

38:55 Colin MILLER - 2:4

38:55

Překvapivé nahození puku od modré v podání COLINA MILLERA končí v brance New Jersey! Vypadá to, že puk možná nechtěně tečoval bránící Greene. Bez asistence.

38:10

Nepřesná rozehrávka Ďáblů, hra se tak vrací před Kinkaida, odpískáno zakázané uvolnění.

37:15

Hosté v plném počtu, své oslabení přečkali naprosto v pohodě a v klidu.

36:42

Ale po zablokované střele Millera domácí o útočné pásmo opět přišli.

36:22

Golden Knights zaváží puk do útočného pásma.

35:35

Vegas drží útočné pásmo a platí to i po střele od modré, bude se vhazovat po pravici Kinkaida.

35:15

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andy Greene – 2 min., podražení).

35:10

Pozor, je tu další tyčka domácích, tentokrát po střele Alexe Tuche!

33:40

33:13

33:13 Střela Colina Millera (Vegas) končí na tyčce

33:13

Colin Miller (Vegas) nyní ve vlastním oslabení střílí z pravé strany a trefuje tyčku za zády Kinkaida!

32:45

Další vyhozený puk ze třetiny, Golden Knihgts střídají.

32:15

Tomáš Nosek opět v akci, tentokrát zachytil puk a poslal ho z vlastní třetiny.

32:02

Bojovný Tomáš Nosek (Vegas) nyní obral obránce o puk a ještě stihl z levé strany vypálit, Kinkaid chytá a přerušuje hru.

31:40

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Tatar – 2 min., držení).

31:08

31:08 Erik HAULA - 1:4

31:08

Po vyhraném vhazování se puk dostal k modré, tam Nate Schmidt naznačil střelu, místo toho ale přihrál na levou stranu, odkud pálil Colin Miller. Jeho střelu ještě Kinkaid vyrazil, ale těsně před ním dotlačil puk do branky ERIK HAULA. Asistence: Colin Miller a Nate Schmidt.

30:16

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Michael Grabner – 2 min., podražení).

29:41

Maxime Lagacé (Vegas) má puk ve své lapačce, po dvou nepříjemných střelách soupeře.

29:00

Hosté v poklidu rozehrávají, domácí nenapadají, vyčkávají ve středním pásmu.

28:14

Zásah domácí střídačky, hra přerušena, vhazovat se bude ve střední třetině.

27:15

Nate Schmidt (Vegas) to nyní zkouší bekhendovou střelou z pravé strany, ale puk končí ve výstroji Kinkaida, který opět přerušuje hru.

25:50

Důrazný William Karlsson (Vegas) se nyní dostal k odraženému puku před brankou Ďáblů, ale Keith Kinkaid chytá a přerušuje hru.

25:30

Jonathan Marchessault (Vegas) nyní bojuje ve třetině soupeře, ale není úspěšný, hostům se podařilo dostat puk ze třetiny.

23:44

Tomáš Nosek (Vegas) čeká na přihrávku na pravé straně, ale to nepřesnou přihrávkou se domácí sami připravují o útočné pásmo.

23:21

Čtvrtá lajna Vegas na ledě, Tomáš Nosek statečně bojuje v rohu třetiny soupeře o puk a je úspěšný.

22:58

Nepřesná rozehrávka domácích, je pískáno zakázané uvolnění.

22:31

Marc-Andre Fleury opouští branku Vegas, nahradí ho Lagacé!

22:31

22:31 Stefan NOESEN - 0:4

22:31

Další chyba domácích, tentokrát při střídání, kdy se za obranu dostal STEFAN NOESEN, který překonal Fleuryho střelou mezi betony. Asistence: Andy Greene.

21:55

21:55 Travis ZAJAC - 0:3

21:55

Pěkná a hlavně rychlá akce hostů, na jejímž konči je gólová střela TRAVISE ZAJACE z mezikruží, bravo New Jersey, opravdu pěkná akce celého útoku. Asistence: Michael Grabner a Will Butcher.

21:16

Domácím chybí rychlost, William Karlsson nyní v poklidném tempu zavezl puk do třetiny soupeře, pak ale u pravého mantinelu zastavil a nakonec o puk přišel.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:58.
První třetina končí a s úsměvem odchází do kabin hosté. New Jersey se prezentovalo výtečným výkonem, velmi zodpovědnou defenzivou a smrtícími brejky, z nichž dva skončily gólem. Naproti tomu domácím nelze upřít snahu, Vegas svého soupeře přestřílelo, ale to je tak všechno.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:08

Probíhá již poslední minuta, Ďáblům se daří dostat puk ze třetiny, ale šikovně, ne na zakázané uvolnění.

18:38

Keith Kinkaid (New Jersey) chytá odražený puk za nimž se hnal Colin Miller a raději přerušil hru.

18:02

Marc-Andre Fleury (Vegas) zastavuje nahozený puk soupeře a domácí otáčí, jenže získat útočné pásmo se nedaří.

17:08

Jenže hokejisté Vegas jako by měli vychýlené mušky, hodně střel končí mimo branku soupeře.

16:45

Pierre-Édouard Bellemare (Vegas) nahazuje puk do útočného pásma a domácí ho získávají zpět na své hokejky.

16:17

Dva brejky, po jednom na každé straně, ani jeden gólem nekončí.

15:40

Nyní jsou již domácí vytlačeni až do středního pásma.

15:15

Poslední pětiminutovka první třetiny, domácí zkouší něco vymyslet v útočném pásmu.

14:41

Hosté bojují o puk v rohu třetiny soupeře, ale ne nijak usilovně, New Jersey rozhodně na pilu netlačí, není divu, za tohoto stavu.

13:12

Tomáš Hyka (Vegas) prověřil pozornost Kinkaida střelou z pravé strany, ten jeho střelu ale chytá.

12:38

Pierre-Édouard Bellemare (Vegas), ani Ryan Reaves však branku soupeře netrefují, to se pak těžko dávají góly.

12:15

Tomáš Nosek (Vegas) zavezl puk do útočného pásma a domácí v něm zůstávají.

11:21

Tomáš Tatar (Vegas) zkouší střelecké štěstí z pravé strany, ale Keith Kinkaid byl na svém místě.

10:49

William Karlsson (Vegas) a Jonathan Marchessault se snaží udržet útočné pásmo, to se jim podařilo.

10:13

Domácí prodlužují puk do třetiny Ďáblů a odchází střídat.

09:36

Hosté opět v útočném pásmu, Tomáš Hyka vybojoval puk a dostává ho ze třetiny.

08:10

08:10 Nico HISCHIER - 0:2

08:10

Další brejk hostů a další gól! Tentokrát si však puk nasměroval do vlastní branky vracející se Tomáš Tatar, který sklepl pas NICO HISCHIERA tak nešťastně, že puk zaplul do branky, za záda překvapeného Fleuryho. Asistence: Damon Severson a Sami Vatanen.

07:25

Poslední sekundy přesilové hry, domácí ale nezískávají pásmo.

07:05

Při přesilové hře Vegas nechybí na ledě ani Tomáš Hyka, domácí ale nyní ztrácejí pásmo.

06:23

06:23 Blake COLEMAN - 0:1

06:23

Gól v oslabení! Domácí trochu podcenili akci BLAKE COLEMANA, kterého nedůsledně bránil vracející se Miller, Coleman pak doslova plácl do puku a ten skončil v domácí brance. Asistence: Brian Gibbons.

06:05

William Karlsson (Vegas) netrefuje z pravé strany branku soupeře, ten se poté osvobozuje.

05:40

První přesilovku si zahrají domácí, při vyloučení Seversona za podražení.

05:11

Puk za brankou Vegas, domácí jdou ale bleskově dopředu, přechod přes střední pásmo zatím nedělá domácím problémy.

03:59

Damon Severson (New Jersey) prověřil pozornost domácího gólmana střelou z pravé strany, Marc-Andre Fleury vyráží.

03:35

Vegas má na ledě čtvrtou formaci s Tomášem Noskem, ta se ale nyní musí bránit.

03:16

Ben Lovejoy (New Jersey) dostal puk ze třetiny a hosté se konečně opět mohou podívat do třetiny soupeře.

02:42

Devils opět pod tlakem ve své třetině, výborný nástup domácích do zápasu.

01:49

Keith Kinkaid (New Jersey) má puk ve své moci, po střele Erika Hauly, hra přerušena.

01:31

New Jersey poprvé v útoku, ale jejich snahu přerušil odpískaný ofsajd.

00:59

Po zblokované střele puk míří ze třetiny Ďáblů, kteří tak mohou bleskově prostřídat.

00:28

Cody Eakin (Vegas) bojuje s pukem za branou soupeře, domácí drží útočné pásmo.

00:01

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – Schmidt, McNabb, Engelland, Theodore, C. Miller, Merrill – Tuch, W. Karlsson, Marchessault – Tatar, Haula, Perron – Carpenter, Eakin, Hyka – Reaves, Bellemare, Nosek.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Vatanen, A. Greene, Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall – Gibbons, Zajac, Grabner – Noesen, Coleman, Maroon – Stafford, Boyle, Wood.

Rozhodčí: Dwyer, Pochmara – Cameron, Pancich.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Utkáním provede dvojice hlavních – Gord Dwyer a Brian Pochmara, kterým budou asistovat čároví rozhodčí Lonnie Cameron, Bryan Pancich.
• Oba týmy proti sobě nastoupily před deseti dny, kdy se hrálo v New Jersey. Vegas vyhrálo 3:2.
• Jednoznačně lepší formu mají hokejisté Vegas, kteří jsou ve své premiérové sezóně jedním z nejlepších ligových týmů vůbec.
• Vegas aktuálně drží druhé místo ve západní konferenci, s pětibodovou ztrátou na Nashville.
• Naproti tomu New Jersey se ze všech sil snaží udržet osmou pozici, která zajišťuje play-off.
• Ďáblové v posledním zápase překvapili na ledě nejlepšího ligového týmu, Nashville Predators, kde vyhráli 3:2 na nájezdy.
Vítejte u dnešního online přenosu, v němž VEGAS GOLDEN KNIGHTS přivítají na svém ledě NEW JERSEY DEVILS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

3:8

Branky a nahrávky: 32. Haula (C. Miller, Schmidt), 39. C. Miller, 60. Haula (Perron, Tatar) – 7. Coleman (Gibbons), 9. Hischier (Severson, Vatanen), 22. Zajac (Grabner, Butcher), 23. Noesen (A. Greene), 43. Coleman, 48. Grabner (Hischier, Gibbons), 51. Palmieri (Maroon, Hall), 55. Hall (Boyle)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (23. Lagacé) – Schmidt, McNabb, Engelland, Theodore, C. Miller, Merrill – Tuch, W. Karlsson, Marchessault – Tatar, Haula, Perron – Carpenter, Eakin, Hyka – Reaves, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: Dwyer, Pochmara – Cameron, Pancich

Diváci: 18 420

05:40 NJD 2 Severson, podražení
06:23 NJD 0:1 Coleman (Gibbons)
08:10 NJD 0:2 Hischier (Severson, Vatanen)
21:55 NJD 0:3 Zajac (Grabner, Butcher)
22:31 NJD 0:4 Noesen (A. Greene)