ELIOD extraliga mladšího dorostu

Technika Hockey Brno – HC RT TORAX Poruba

5:2

konec (1:0, 1:0, 3:2)

24.02.2018, 12:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • Skupina E • Info o změnách stavu (Radomír Fukala)

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (14:56:05)
Je konec! Po dvou třetinách si domácí odnesli dvoubrankový náskok po gólech Tomáše Čoupka a Adama Staňka a za stavu 2:0 se šlo do poslední periody.
Tam nejprve v 52. minutě snížil Alex Foldyna, avšak o dvě minuty později pojistil vedení Techniky Marek Kelbl. Poruba to však nezabalila a v 57. minutě znovu vykřesal naději Tomáš Havlík. Jenže Brno další drama nepřipustilo a díky brankách Paktina Hassaniho a Adama Staňka si připsalo výhru 5:2.

59:48

Technika právě vstřelila branku!
Teď už však rozhodnuto je definitivně! ADAM STANĚK dává pátý gól po přihrávka Fojta Vrány a pečetí tak výhru Techniky. Asistence: Radovan Fojt a Jakub Vrána.

58:40

A nejspíše je rozhodnuto! PAKTIN HASSANI si ke dvěma asistencím připisuje i gól a zvyšuje vedení Brňanů na 4:2. Asistence: Tomáš Čoupek.

56:44

Poruba právě vstřelila branku!
Ostravský tým to ovšem nevzdává a znovu se dotahuje na rozdíl pouhého gólu! TOMÁŠ HAVLÍK překonává Nešpůrka a dává tak svému týmu naději. Asistence: Filip Fojtík a Martin Kubík.

53:44

Klasickou přesilovku však již Brno využívá a bere si dvoubrankový náskok zpět! MAREK KELBL potřetí rozvlnil síť za Slížem a dává do řad svého klubu trochu více klidu. Asistence: Paktin Hassani.

53:38

Hosté hrají alespoň ve čtyřech.

53:18

A s Porubou bude ještě hůř, protože Fojtík podrazil svého soupeře a již putuje za katr.

51:38

Jenže Zdeněk Dobeš trochu brzdí hostující celek. Odsedí si totiž dvě minuty za vysokou hůl.

51:10

Tak a na drama je zaděláno! Přesilovou hru využívá svou trefou ALEX FOLDYNA, který dostává svůj tým na dostřel. Asistence: Martin Kubík.

50:42

Pa faulu Marka Kelbla může Poruba snížit. Domácí hráč dostal menší trest za sekání.

40:01

Druhá dvacetiminutovka je také za námi. Na další branku v zápase jsme si museli počkat až do 37. minuty, kdy domácí hráli přesilovou hru, kterou záhy také potrestali. Adam Staněk dostal svou trefou Brno do vedení 2:0 a společně se svými spoluhráči bude vstupovat za tohoto stavu i do části závěrečné.

40:00

39:48

Jenže Poruba nabídnutou šanci nedokázala přetavit ve snížení a prostřední perioda je pomalu u konce.

37:48

Vzápětí však autor druhé branky Techniky oslabuje svůj tým, protože bude pykat dvě minuty za vražení na hrazení.

36:51

Brno bleskově přesilovku využívá a odskakuje na rozdíl dvou gólů! Šťastným střelcem je ADAM STANĚK, který překonává Slíže podruhé v zápase. Asistence: Jakub Vrána a Pavel Kubica.

5:2

Branky a nahrávky: 10. Čoupek (Kelbl, Hassani), 37. Staněk (Vrána, Kubica), 54. Kelbl (Hassani), 59. Hassani (Čoupek), 60. Staněk (Fojt, Vrána) – 52. Foldyna (Kubík), 57. Havlík (Fojtík, Kubík)

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Čazimi) – Fojt, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Zimín, Kubový, Hassani, Líska, Vrána, Staněk, Frýza, Čoupek

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Havlík, Gelnar, Hlaváč, Macurák, Machů, Dobeš – Foldyna, Macias, Fojtík, Halata, Chovanec, Pavlík, Kubík, Moškoř, Rambousek, Spurný

Rozhodčí: Slavka – Bernard, Mikoviny