34:28

konec (21:10)

24.02.2018, 18:00 • 17. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.45 8.5 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zubří vítězí o šest branek nad Hranicemi, které svému soupeři darovaly dva body zejména díky strašidelné první půli. V ní si domácí dělali s hosty naprosto, co chtěli. Ve druhém poločase už to byla jiná písnička, ale nakonec je Robe vítězem tohoto střetnutí i bez Matěje Šustáčka, avšak s velice dobrým výkonem Matěje Klímy. Cement naopak bude takřka jistě bojovat o extraligovou záchranu. Dnes nezískal ani bod, přestože ve druhém dějství šel jeho výkon nahoru. (19:31:08)

Konec zápasu. (34:28)

60

Pravá ruka hostující spojky Tůmy zřejmě uzavírá tento zápas. (34:28)

60

Přikryl svojí levačkou přidává trefu do černého zhruba půl minuty před koncem. (34:27)

60

Probíhá poslední minuta zápasu. (33:27)

59

Vyprodaná domácí hala už může oslavovat skalp Hranic. (33:27)

59

Vzápětí vede Zubří již o šest branek a vypadá to, že i ve druhém domácím jarním zápase vyhraje. (33:27)

58

Ale zřejmě je tohle utkání rozhodnuté. Cement absolutně zaspal v prvním poločase, a to jej stojí body. (32:27)

58

Bechný svojí pravačkou snižuje na rozdíl pěti branek, ale hosté mají málo času na minimálně bod ze Zubří. (32:27)

57

Do souboje Bechného na brankovišti s protihráčem musel zasáhnout rozhodčí. (32:26)

57

Indrák přihrával z pravé spojky na pravé křídlo Perničkovi, kterého záměrně domácí zastavili taktickým faulem. (32:26)

56

Hrstka zase pravačkou bez náznaku dává gól ze sedmičky. (32:26)

56

Po faulu na Hrstku je tady sedmička proti hostům. (31:26)

55

Indrák vystoupal nad blok na pravé spojce a je sníženo, když hostující hráč střílel zřejmě na bližší tyč. (31:26)

55

Domácí těžce dostali míč na pravou část brankoviště, odkud zakončoval přesně Holiš. (31:25)

54

Zřejmě Tůma zakončoval z pravé spojky z devítky z výskoku na přední tyč, kde byl brankář. (30:25)

54

Indrák byl faulován na pravé spojce na devíti metrech. (30:25)

54

Právě po nepřesné Andršově střele ze střední spojky už je míč na domácích rukou. (30:25)