Belgická liga

KV Oostende – Sint-Truiden VV

2:0

konec (2:0)

24.02.2018, 20:00 • Versluys Arena, Ostende • 28. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 2.14 3.55 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji krásný zbytek večera. (21:57:41)
Je tu konec! Domácí si v druhém poločase pohlídali náskok a s přehledem si dokráčeli pro tři body, které je posunuly až na jedenáctou příčku. Hráči Sint-Truiden VV předvedli v druhé části značně zlepšený výkon, jenže chybělo přesné zakončení, a tak odjíždí z Oostende bez bodu.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:4.

90+4

90+3

Poslední desítky vteřin utkání se odehrávají na středu hřiště.

90+1

Zoufalý pokus jednoho ze záložníků Sint-Truiden, který tak podtrhává střeleckou impotenci hostí v dnešním utkání.

90+1

Hlavní rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90

Jenže hostům na vyrovnání zbývá příliš málo času, a tak to není pro domácí taková ztráta.

89

Nkaka zbytečně zakopl balón a získává druhou žlutou kartu.

89

Odkop od domácí brány. Dutoit nikam nespěchá.

88

Ten byl rozehrán nakrátko a krátce po něm došlo k ofsajdu, který byl odpískán Oostende.

88

Akpala byl faulován, a tak budou mít k dispozici domácí přímý volný kop.

87

Domácí v klidu kombinují a šetří cenné vteřinky.

86

Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jonathan Legear, přichází Yohan Boli.

86

Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut a vypadá to, že hráči v červených dresech dokráčejí pro tříbodový zisk. Alespoň fanoušci o tom mají již jasno.

85

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Fernando Canesin, přichází Andile Jali.

85

Teď k tomu měl blízko Nkaka, jeho pokus ale těsně minul levou tyč.

84

Tlak hostí se každou minutu zvyšuje, zatím ale hráči Sint-Truiden nenacházejí recept na to, jak obranou pětici domácích překonat.

83

K podobnému závaru došlo i na druhé straně, jenže nikdo z hráčů domácích se k zakončení příliš neměl.