Menu

Další

Zimní olympijské hry - Short track

Muži - 1000 m (kvalifikace)

Vítěz: Ch. Hamelin (CAN)

konec

13.02.2018, 11:26 • Viktor Sandev

Já se tímto s Vámi prozatím loučím. (12:13:01)
Postupující do čtvrtfinále na 1000 metrů mužů:

John-Henry Krueger (USA)
Farrell Treacy (GBR)
Rjosuke Sakazume (JPN)
Hjojun Lim (KOR)
Kazuki Jošinaga (JPN)
Samuel Girard (CAN)
Semjon Elistratov (OAR)
Sjinkie Knegt (NED)
Thibaut Fauconnet (FRA)
Roberts Zvejnieks (LAT)
Charles Hamelin (CAN)
Ta-ťing Wu (CHN)
Itzhak De Laat (NED)
Jira Seo (KOR)
Däheon Hwang (KOR)
Vladislav Bykanov (ISR)
Šaolin Šandor Liu (HUN)
Roberto Pukitis (LAT)
Kvalifikační jízdy na 1000 metrů jsou za námi. K žádnému velkému překvapení nedošlo, jediným vypadnutým spolufavoritem je Maďar Shaoang Liu, jenž se představil hned v první rozjížďce. Po úpravě ledu budou na programu semifinálové jízdy žen.

Závod právě skončil.
8. rozjížďka:

1. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:31.547 Q
2. Roberto Pukitis (LAT) 1:31.635 Q
3. J.R. Celski (USA) 1:31.812
4. Pavel Sitnikov (OAR) PEN

8. roz

Šaolin Šandor Liu potvrdil úlohu favorita a snadno z první pozice postupuje do čtvrtfinále. Druhý trochu překvapivě dojel Lotyš Roberto Pukitis.

8. roz

Máme před sebou závěrečnou jízdu, v ní se představí největší favorit na zlatou medaili a vedoucí muž SP v této disciplíně Šaolin Šandor Liu z Maďarska!
8. rozjížďka:

1. Pavel Sitnikov (OAR)
2. Šaolin Šandor Liu (HUN)
3. J.R. Celski (USA)
4. Roberto Pukitis (LAT)
7. rozjížďka:

1. Däheon Hwang (KOR) 1:24.457 Q
2. Vladislav Bykanov (ISR) 1:25.297 Q
3. Juri Confortola (ITA) 1:26.223
4. Josh Cheetham (GBR) PEN

7. roz

Däheon Hwang postupuje z první pozice, druhý dojel Izraelec Vladislav Bykanov.

7. roz

V předposlední jízdě uvidíme favorizovaného Korejce Däheona Hwanga.
7. rozjížďka:

1. Juri Confortola (ITA)
2. Däheon Hwang (KOR)
3. Vladislav Bykanov (ISR)
4. Josh Cheetham (GBR)
6. rozjížďka:

1. Itzhak De Laat (NED) 1:24.639 Q
2. Jira Seo (KOR) 1:24.734 Q
3. Tommaso Dotti (ITA) 1:25.369
4. Tchiej-ju Chan (CHN) PEN

6. roz

Z první pozice postupuje Holanďan Itzhak De Laat, mezi šestnáctku nejlepších se podívá také domácí Korejec Jira Seo.

6. roz

V šesté rozjížďce to bude vyrovnané, outsiderem je Ital Dotti.
6. rozjížďka:

1. Jira Seo (KOR)
2. Tchiej-ju Chan (CHN)
3. Itzhak De Laat (NED)
4. Tommaso Dotti (ITA)
5. rozjížďka:

1. Charles Hamelin (CAN) 1:23.407 Q OR
2. Ta-ťing Wu (CHN) 1:23.463 Q
3. Sebastian Lepape (FRA) 1:23.489
4. Alexander Šulginov (OAR) 1:31.133

5. roz

Hamlin postupuje z jasného prvního místa, navíc vytvořil olympijský rekord! Společně s ním jde dále Číňan Ta-ťing Wu.

5. roz

V páté jízdě uvidíme dalšího favorizovaného Kanaďana Hamlina.
5. rozjížďka:

1. Charles Hamelin (CAN)
2. Sebastian Lepape (FRA)
3. Alexander Šulginov (OAR)
4. Ta-ťing Wu (CHN)

Muži - 1000 m (kvalifikace)

Vítěz: Ch. Hamelin (CAN)

konec

Zpět na online


Statistiky:
Postupující do čtvrtfinále na 1000 metrů mužů:
John-Henry Krueger (USA)
Farrell Treacy (GBR)
Rjosuke Sakazume (JPN)
Hjojun Lim (KOR)
Kazuki Jošinaga (JPN)
Samuel Girard (CAN)
Semjon Elistratov (OAR)
Sjinkie Knegt (NED)
Thibaut Fauconnet (FRA)
Roberts Zvejnieks (LAT)
Charles Hamelin (CAN)
Ta-ťing Wu (CHN)
Itzhak De Laat (NED)
Jira Seo (KOR)
Däheon Hwang (KOR)
Vladislav Bykanov (ISR)
Šaolin Šandor Liu (HUN)
Roberto Pukitis (LAT)
Výsledky rozjížděk:
1. rozjížďka:

1. John-Henry Krueger (USA) 1:25.913 Q
2. Farrell Treacy (GBR) 1:26.762 Q
3. Rjosuke Sakazume (JPN) ADV
4. Shaoang Liu (HUN) PEN

2. rozjížďka:

1. Hjojun Lim (KOR) 1:23.971 Q
2. Kazuki Jošinaga (JPN) 1:24.030 Q
3. Charle Cournoyer (CAN) 1:24.051
4. Daan Breeuwsma (NED) 1:24.429

3. rozjížďka:

1. Samuel Girard (CAN) 1:23.894 Q
2. Semjon Elistratov (OAR) 1:23.979 Q
3. Keita Watanabe (JPN) 1:24.078
4. Nurbergen Žumagazijev (KAZ) 1:24.271

4. rozjížďka:

1. Sjinkie Knegt (NED) 1:23.823 Q
2. Thibaut Fauconnet (FRA) 1:24.381 Q
3. Roberts Zvejnieks (LAT) 1:26.408 ADV
4. Ziwei Ren (CHN) PEN

5. rozjížďka:

1. Charles Hamelin (CAN) 1:23.407 Q OR
2. Ta-ťing Wu (CHN) 1:23.463 Q
3. Sebastian Lepape (FRA) 1:23.489
4. Alexander Šulginov (OAR) 1:31.133

6. rozjížďka:

1. Itzhak De Laat (NED) 1:24.639 Q
2. Jira Seo (KOR) 1:24.734 Q
3. Tommaso Dotti (ITA) 1:25.369
4. Tchiej-ju Chan (CHN) PEN

7. rozjížďka:

1. Däheon Hwang (KOR) 1:24.457 Q
2. Vladislav Bykanov (ISR) 1:25.297 Q
3. Juri Confortola (ITA) 1:26.223
4. Josh Cheetham (GBR) PEN

8. rozjížďka:

1. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:31.547 Q
2. Roberto Pukitis (LAT) 1:31.635 Q
3. J.R. Celski (USA) 1:31.812
4. Pavel Sitnikov (OAR) PEN
Startovní listina:
1. rozjížďka:

1. Shaoang Liu (HUN)
2. Rjosuke Sakazume (JPN)
3. John-Henry Krueger (USA)
4. Farrell Treacy (GBR)

2. rozjížďka:

1. Charle Cournoyer (CAN)
2. Daan Breeuwsma (NED)
3. Kazuki Jošinaga (JPN)
4. Hjojun Lim (KOR)

3. rozjížďka:

1. Samuel Girard (CAN)
2. Semjon Elistratov (OAR)
3. Nurbergen Žumagazijev (KAZ)
4. Keita Watanabe (JPN)

4. rozjížďka:

1. Thibaut Fauconnet (FRA)
2. Ziwei Ren (CHN)
3. Sjinkie Knegt (NED)
4. Roberts Zvejnieks (LAT)

5. rozjížďka:

1. Charles Hamelin (CAN)
2. Sebastian Lepape (FRA)
3. Alexander Šulginov (OAR)
4. Ta-ťing Wu (CHN)

6. rozjížďka:

1. Jira Seo (KOR)
2. Tchiej-ju Chan (CHN)
3. Itzhak De Laat (NED)
4. Tommaso Dotti (ITA)

7. rozjížďka:

1. Juri Confortola (ITA)
2. Däheon Hwang (KOR)
3. Vladislav Bykanov (ISR)
4. Josh Cheetham (GBR)

8. rozjížďka:

1. Pavel Sitnikov (OAR)
2. Šaolin Šandor Liu (HUN)
3. J.R. Celski (USA)
4. Roberto Pukitis (LAT)