konec (12:12)

16.01.2018, 18:15 • Arena Zagreb, Záhřeb • Skupina A • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.14 8.8 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek večera! (19:48:37)
Je konec! Srbsko nakonec poráží Island 29:26! Rozdíl tří branek však Islandu stačí k postupu do další fáze evropského šampionátu! Severský výběr měl však ve druhé půli velký náskok. V závěrečných minutách však Island přestal hrát a Srbům se podařilo otočit nepříznivý vývoj utkání!

Konec zápasu. (29:26)

60

Je to jasné! Island si sice dvacet sedm sekund před koncem utkání bere oddechový čas, ale tři branky už podle všeho vstřelit nestihne. (29:26)

60

Podle všeho je rozhodnuto! Ilić se uvolnil na levém křídle a střelou na zadní tyč překonal bezmocného brankáře! (29:26)

59

Srbové se nastěhovali před branku soupeře a snaží se hrát s míčem. Celek z Balkánu má k dobru skvělý náskok a tahá čas. (28:26)

58

Srbsko odskakuje Islandu na rozdíl dvou branek! Radivojević parádně zakončil bleskový protiútok. (28:26)

57

Marsenić si krásně naběhl na přihrávku mezi obránce Islandu a v pádu zamířil přesně na zadní tyč. (27:26)

56

Gól vstřelil tým Island (Gudjón Valur Sigurdsson). (26:26)

56

Ilić proměnil sedmimetrový hod a pět minut před koncem utkání poslal Srbsko do vedení! (26:25)

55

Kárason střílel z dobré pozice, jenže jeho rána skončila na břevně. Srbsko může útočit. (25:25)

54

Island si soupeře zatím nenechává utéct. Střelou z levého křídla se trefil Sigurdsson. (25:25)

52

A Srbové jdou do vedení! Jovanovič se prosadil bleskově po rozehrávce. (25:24)

51

Drama pokračuje! Jovanović zakončil protiútok Srbska krásnou střelou k tyči! (24:24)

51

Island však stále zůstává napřed! Kárason vymetl horní roh branky! (23:24)

50

Je vyrovnáno! Radivojević krásnou střelou kolem islandského brankáře dostal Srbsko zpátky do hry! (23:23)

49

Šešum si naběhl na další dlouhou přihrávku za obranu Islandu a střelou o zem stáhl náskok Islandu na jedinou branku. (22:23)

49

Ivanišević dotáhl rychlý protiútok Srbska do gólového konce! (21:23)

48

Jenže Kristjánsson stál znovu na dobrém místě a dělovkou pod nohy brankáře vrátil Islandu náskok! (20:23)

29:26

Srbsko: Cupara, Ivanišević – Šešum, Vujić, Dukić, Beljanski, Nenadić, Radivojević, Marković, Dordić, N. Ilić, Crnoglavać, Jovanović, Zelenović, Marsenić, Obradović.

Island: Gústavsson, Björgvinsson – Kristjánsson, Palmarsson, Kárason, Hallgrímsson, Atlason, Elísson, Sigurdsson, Gíslason, Gudmundsson, Magnússon, A. T. Gunnarsson, Arnarsson, B. M. Gunnarsson, Smárason.