8:1

konec (1:0, 4:1, 3:0)

09.12.2017, 17:00 • Zimní stadion, Šumperk. • 27. kolo • Daniel Bertók

Tipsport: 1.5 4.5 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání, nebo spíše exhibice? Zřejmě je to jedno, i tak je tohle devítibrankové představení obou týmu minulostí! Šumperští hokejisté si z dnešního utkání na vlastním ledě odnášejí plný počet bodů a nebýt nepovedeného utkání s Kopřivnicí, byli by Draci doma stoprocentní.

Ve 48. minutě vsítil první branku třetí periody domácí Jiří Půhoný, 5 minut poté na něj navázal Jakub Schejbal a v 54. minutě dokonal dílo Daniel Hroch!

V dalším kole přivítají Draci na svém ledě hráče Nového Jičína, Bobři naopak zajíždějí na led šumperského rivala v tabulce, Hodonína!

S konstatováním, že si dnes každý fanoušek útočného hokeje rozhodně přišel na své, se s vámi loučím a přeji pohodový zbytek dne. (19:15:52)

59:45

Václav Studený se ještě pokoušel o ránu z pravé strany kluziště, Lakosil byl ale opět u své bližší tyče připraven!

59:16

Na závěr utkání se ještě výborným a pohotovým zákrokem prezentoval brankář Lakosil a nebýt jediného zaváhání, zřejmě by si z dnešního utkání odnesl čistý štít.

58:07

Sympaticky se domácí hráči snaží o přidání další branky na účet hostujícího týmu, Půhoný se ale po druhé v dnešním zápase prosadit nedokázal a to ani po vynikajícím průniku soupeřovou obranou.

57:16

Šumperským stadionem už nyní vlají žlutomodré vlajky a i fandové tak zřejmě vědí, že i další domácí utkání pro ně a jejich hráče dopadne na výbornou!

56:49

Nyní hosté kombinují ve vlastním obranném pásmu a zřejmě by se už nejraději viděli v autobuse na cestě do Valašského Meziříčí.

56:05

Draci na ledě dominují takřka ve všech směrech a ani za stavu 8:1, nepouštějí soupeře do žádných větších šancí, ani nějakého souvislého tlaku.

55:06

Schejbal se nyní dostal do další obrovské šance, když dorážel odražený puk od soupeřova brankáře, někde z prostoru mezikruží. Další branku pro svůj celek ale přidat nedokázal.

53:56

53:56 HROCH - 8:1

53:56

Draci právě vstřelili branku!
Tak přece jen se to Drakům podařilo a dostávají se do sedmibrankového vedení! Na domácím ledě se jim opravdu daří a to potvrdil nyní i DANIEL HROCH, kterému se podařilo vsítit jeho dnes první branku! Asistence: Novosad, Sedlák.

53:31

A domácí mohli chvíli poté přidat i další branku, Procházka se dostal do samostatného úniku, před kterým vybojoval puk u mantinelu. Střelou k levé tyči Bechného branky ale neuspěl.

52:09

52:09 SCHEJBAL - 7:1

52:09

Šumperští hráči využívají i další přesilovou hru a dostávají se na odstřel už šesti branek! K tomu všemu jim zbývá ještě minuta a půl přesilovky 5 na 4! Králík našel výborně JAKUBA SCHEJBALA, kterému nedělalo velké potíže dostat puk do sítě! Asistence: Králík, Kovařík.

51:13

I přes pouhé tři hráče na ledě, se dokázali hosté opět osvobodit. Draci ale opět rychle přejíždí do útočného pásma, kde rozjíždí další kombinaci.

51:04

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Brunec – 2 min., sekání).

50:30

Místo toho, aby se hráči Valašského Meziříčí snažili o korigování již tak nepříznivého skóre, nechávají se vylučovat jako na běžícím pásu. Draci mají k dispozici ještě přes minutu přesilové hry!

50:21

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hořanský – 2 min., vysoká hůl).

49:53

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hajda – 2 min., faul kolenem).

8:1

Branky a nahrávky: 2. Králík (Vymazal), 28. Cink (Půhoný, Sedlák), 28. Kovařík (Králík, Schejbal), 36. Půhoný (Cink, Gewiese), 38. Cink (Půhoný), 48. Půhoný (Vachutka, Sedlák), 53. Schejbal (Králík, Kovařík), 54. Hroch (Novosad, Sedlák) – 31. Hořanský (Pokorný, Báchor)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Geweise, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák (C) – Muller, Králík, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal (A), Cink (A), Kovařík, Hroch, Vachutka, Fischer.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (od 40. Bechný) – Hejda, Mikel, Horyna, Varga, Báchor, Váňa, Nadymáček – Brunec (A), Hořanský, Varga M., Studený (C), Pořický, Pokorný, Kývala, Varga D., Dvořák, Martiník (A), Daněk, Dalajka.

Rozhodčí: Čuňočka – Novotný, Bubela

01:33 SUM 1:0 Králík (Vymazal)
23:11 SUM 2 Sedlák, nedovolené bránění
26:07 VAL 2 Studený, sekání
26:48 VAL 2 Brunec, podražení
27:04 SUM 2:0 Cink (Půhoný, Sedlák)
27:42 SUM 3:0 Kovařík (Králík, Schejbal)