Benátky n/J – Motor ČB 0:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Jonák (Rob, Fillman), 4. Rob (Fillman, Pýcha), 22. Vampola (Čermák, Vlček), 56. Kučný (Vlček, Kutlák), 56. Heřman (Rob, Vráblík)
Prostějov – Havířov 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 41. Nouza (Divíšek, D. Kolář), 43. Nouza (Divíšek, Rudovský), 63. L. Luňák (Nouza, M. Drtina) – 26. Hudeček (Kanko, R. Havel), 39. Pořízek (Kurovský, Urbanec)
Kadaň – Slavia 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Blaha (Hejcman, Havlíček), 52. Hlava (Chlouba, Chrpa), 61. Trefný (TS) – 35. Nedvídek (Z. Doležal, Ryzák), 53. L. Krejčík (Kasík, Jankovský)
Ústí n/L – K. Vary 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Vachovec (M. Vágner, Husák) – 13. T. Rachůnek (Krejčí, Flek), 35. Sičák (T. Rachůnek, Balán), 38. Stloukal (Kohout, Krejčí)
Vsetín – Přerov 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 22. P. Beránek (Kucharczyk, Markovič), 42. Protasenja (Teper), 43. Kopta (Markovič, Frolo) – 10. Gago (Popelka, Čáp), 14. Navrátil (Gago, Goiš), 28. Fořt (Pšurný, O. Horák), 35. Pšurný (Fořt)
Třebíč – Kladno 4:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Jan Wasserbauer (Vodný, Nedbal), 46. Mlynář (Ferda), 48. Kratochvíl (Kristl, Kusko), 62. Kratochvíl (R. Erat) – 6. D. Tůma (Machač, J. Kloz), 16. M. Hořava (Kubík), 17. D. Tůma (Repe, Kubík)
Šumperk – Val. Meziříčí 8:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Králík (Vymazal), 28. Cink (Půhoný, Sedlák), 28. Kovařík (Králík, Schejbal), 36. Půhoný (Cink, Gewiese), 38. Cink (Půhoný), 48. Půhoný (Vachutka, Sedlák), 53. Schejbal (Králík, Kovařík), 54. Hroch (Novosad, Sedlák) – 31. Hořanský (Pokorný, Báchor)
Opava – SHK Hodonín 1:11
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Černý (Vítek, Rudl) – 7. Jurča (Žabčík), 23. Kužílek (Jurča), 24. Vrána (Vaněk), 27. Sajdl (Matula), 27. M. Haloda (Vaněk), 38. Vrána (Vaněk), 53. Jurča (Kužílek, Žabčík), 56. Charvát (Romančík), 57. Miklík (Peš), 58. Vrána (Romančík), 60. Sedlák (Vaněk)
Dvůr Králové n. L. – Trutnov 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Hrazdíra (Ukhin, Fořt), 53. Luštinec (Valášek, Kocián) – 13. Zahradník (A., Vácha), 36. Bezděk (Svoboda), 58. Svoboda (Kastner, T.), 60. T (Kastner, Fedulov)
Most – Jablonec n/N 0:5
17:30, kontumace
Bílina – Děčín 3:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Mála (Kýhos, Hrdlička), 30. Mála (Hrdlička, Polák), 56. Mála (Hrdlička) – 24. Zdvořáček (Kaltenböck, Sladkovský), 27. Zajan (Volráb, Hašek), 27. Sladkovský (Macek, Oliverius), 38. Chmel (Vacek, Faigl), 57. Volráb (Oliverius, Kaltenböck), 60. Oliverius (Volráb, Hašek)
Sokolov – Vrchlabí 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Trapl (Strunz), 5. D.Hruška (Davídek), 32. T.Rohan (Kašpar, Račanský) – 37. Miškovský (Pojkar, Šimoníček), 49. Šťastný (Filip, Chleborád)
Letňany – Kobra 3:4
18:40, konec
New Jersey – Columbus 3:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Boyle (J. Hayes, Wood), 15. Ma. Johansson (Noesen), 40. Coleman (Gibbons, Santini) – 23. Dubois (Panarin), 26. Sedlák (Panarin), 35. Harrington (Panarin, Jenner), 42. Wennberg (Panarin, Bjorkstrand), 56. Werenski (Panarin, S. Jones)
Washington – NY Rangers 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Beagle (Smith-Pelly, Stephenson), 32. Bäckström, 57. Niskanen (T. Wilson, Ovečkin), 59. T. Wilson (Bäckström) – 40. Grabner (J. T. Miller), 50. Fast (Carey, M. Staal)
Nashville – Vegas 3:4
02:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 36. Järnkrok (Åberg, F. Forsberg), 49. Arvidsson (Fiala, Turris), 55. Bonino (Arvidsson) – 7. W. Karlsson (Tuch, Schmidt), 35. Neal (Sbisa, Schmidt), 60. Haula (C. Miller, Perron), rozh. náj. R. Smith
Chicago – Buffalo 3:2
02:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 29. DeBrincat (Sharp, Forsling), 57. Wingels (Forsling, Rutta), 65. Forsling (Saad, J. Toews) – 20. Pominville (Eichel, E. Kane), 31. Okposo (S. Wilson, Rodrigues)
Anaheim – Minnesota 2:3
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Roy (O. Kaše, Beauchemin), 54. Henrique (Perry, Montour) – 35. Zucker (Mikael Granlund, E. Staal), 37. Z. Mitchell (Prosser, Winnik), 64. Dumba (Coyle, Zucker)
Detroit – St. Louis 1:6
19:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Nielsen (Glendening, Ericsson) – 12. Schwartz (Steen, B. Schenn), 25. Sobotka (Tarasenko, Stastny), 27. Upshall, 37. Bouwmeester (Pietrangelo, Blais), 49. Jaškin (Pietrangelo, Edmundson), 60. B. Schenn (Bouwmeester, Steen)
Jihlava – Mladá Boleslav 5:4
12:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Čermák, 7. Čermák (Heinrich), 21. Heinrich (Čermák), 45. Heinrich (Váňa, Mejzlík), 64. Vala (Mareš) – 3. Mlčoch (Grim), 6. Kalaš (Křížek, Jirásek), 43. Maršoun (Flynn), 57. Flynn
Olomouc – Vítkovice 5:7
12:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Smutný (Podlaha), 9. Podlaha (Beutl), 24. Tomaník (Říčka, Kuba), 48. Tomaník (Pěcha, Říčka), 51. Tomaník (Spálovský) – 25. Blaško (Baláž, Toman), 30. Baláž (Blaško, Toman), 33. Blaško (Toman, Baláž), 40. Raška (Štěpánek), 42. Baláž (Toman, Raček), 47. Raška (Peterka, Spratek), 52. Toman (Ficek, Baláž)
Č. Budějovice – HC Litvínov 2:1
12:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Doktor (Dančišin), 39. Matys (Doktor, Prášek) – 49. Jícha (Březák)
Zlín – Třinec 3:4
13:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Dobiáš, 47. Sedláček, 60. Mikulec (Augustin) – 5. Poruba (Raška, Adámek), 26. Kvasnica (Flok, Poruba), 33. Flok (Poruba, Raška), 39. Homola (Przybyla)
Mountfield HK – Slavia 2:3
15:30, po s.n. (1:3)
Branky a nahrávky: 6. D. Matouš (F. Moník, Matějček), 44. Chalupa (Hnik, F. Moník) – 36. Jaša (Martínek), 60. Šergl (Šmerha), rozh. náj. Šergl
Pardubice – Sparta 2:1
16:15, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 24. Dušek (Hoskovec), rozh. náj. Štefka – 45. Hanuš (Mrkvička, Karoch)
Chabarovsk – Vladivostok 2:1
08:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Klopov), 53. Litovčenko (O. Li, J. Kolář) – 29. V. Butuzov (Miščenko)
Čeljabinsk – Barys 4:0
12:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Černikov (I. Višněvskij, Nikitin), 36. Bailen (Videll, Gynge), 42. Gynge (Szczechura, Bailen), 57. Videll (Bailen, Szczechura)
Jekatěrinburg – Omsk 3:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Kučerjavenko (Krikunov), 40. Paré (King, Parenteau), 58. Paré (Parenteau) – 59. Purcell (J. Medveděv), 60. I. Michejev
Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2
13:00, po s.n. (3:0)
Branky a nahrávky: 3. Čibisov (Ellison, Jan Kovář), 33. Pivcakin (Timkin, Sirotkin), rozh. náj. Ellison – 19. Jermakov (Sannikov), 32. Bergström (Vereščagin)
Čerepovec – Viťaz 3:2
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 38. Vovčenko, 55. Trubačjov (Masuhr), 61. P. Černov (Jevsejenkov) – 13. Myttynen, 35. D. Sjomin (Mozík, Myttynen)
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 10. E. Galimov (Gustafsson, Sexton) – 15. Petunin (Markovin), 36. Tarasov (Hietanen, Ignatuškin)
N.Novgorod – Jokerit 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Stoljarov (Kinrade), 27. Mozer (Kinrade), 59. Grigorev (Kinrade) – 9. N Jensen (Pihlström, H. Ikonen), 40. Joensuu (N Jensen, Gilroy)
Minsk – Riga 1:3
15:30, konec
Branky a nahrávky: 59. Skille (Gragnani, Fontaine) – 6. Razgals (Zile, Batna), 31. Darzinš (Indrašis), 60. Indrašis
Spartak Moskva – HC Slovan 8:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Leščenko (Kalinin, Stoa), 20. Kalinin (Leščenko, Radil), 29. A. Osipov (Chochlačov), 40. A. Osipov (Podšendjalov, Chochlačov), 41. Radil (Leščenko, Stoa), 42. Černych (A. Osipov, Chochlačov), 50. Stoa (Leščenko, Kulik), 57. A. Kuzněcov (Tatalujev) – 17. Co. Genoway (Després, Kašpar), 56. Skalický (Co. Genoway)
Nymburk – Žďár n/S 2:3
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 23. Mašek (Stehlík, Smejkal), 29. Arnošt (Mašek, Stehlík) – 29. Pytlík (Vítek), 32. Beneš (Krupka), rozh. náj. Stehlík
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Kuchta (Chlubna, Kozlík) – 27. Pucher st. (Čermák, Matějka), 51. Krutiš (Horký)
Písek – Tábor 0:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 39. Blažek, 45. Heřman (Blažek), 59. Heřman (Matušík)
David Servis – Kolín 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Marek (Trummer, Šulčík), 4. Marek (Trummer, Šulčík), 44. Zayml (Trummer, Šulčík) – 8. Malý (Semrád, Kadlec), 9. Panna (Malý, Kadlec), 27. Pýcha (Panna, Semirád), 53. Semirád (Malý)
Pelhřimov – Klatovy 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Votápek (Kopic, Plachý), 20. Plachý (Pospíchal), 44. Plachý (Kopic), 46. Kasalý F. (Rudy) – 7. Vavřička (Walter), 20. Marcel (Tulačka, Vracovský), 42. Pour, 44. Vracovský, 56. Roubal (Pour), 60. Pacanda (Pour)
Salzburg – Zlín 4:1
11:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Wimmer (Jentzsch, Peterka), 32. Lobach (Varejcka), 40. Schütz, 60. Jentzsch (Peterka, Barinka) – 25. Kozubík (Luža, Pavlas)
Mountfield HK – Pardubice 5:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Šedivý (Kukla, Šánek), 9. T. Pinkas, 24. Poppel (Kuboš), 35. Poppel (T. Pinkas, Voňka), 56. Poppel (V. Síla, T. Pinkas) – 29. Chára
K. Vary – Jihlava 3:0
13:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Holub (Fečo, Jiskra), 31. Fečo (Černý), 58. Černý (Ptáček)
Sparta – Kladno 3:6
13:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Slavíček (Flídr, Obadal), 28. O. Pšenička (Gajdoš, Pika), 44. O. Pšenička (Dani, Havlín) – 1. Filip (Tržil), 2. Filip (Jelínek), 5. Bernat (Urban, Kvapil), 14. Filip, 27. Urban (Bernat, Zich), 48. Čermák (Neiss, Jelínek)
HC Plzeň – Kometa Brno 5:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Rohla, 19. Rohla, 25. Hasman (Procházka), 57. Mužík (Kolda, Houdek), 59. Matiášek (Novák) – 20. Svoboda (Kunc)
Č. Budějovice – Vítkovice 3:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Silný (Šafář, Krcho), 30. Novák (J. Čížek), 31. Novák (J. Čížek) – 33. Konečný (Fridrich), 37. Kylnar (Cubo), 37. Takáč, 41. Beránek (Fridrich), 60. Konečný
Liberec – Slavia 2:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Šeliga, 21. Hájek (Bieniek, Křepelka) – 7. Klapka (Kižlin), 47. Hradil, 63. Brož (Klapka, Křenek)
PZ Kladno – Slavia 6:2
11:15, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 2. Hanousek (Vinš, Hurta), 18. Vimmer (Hanousek), 18. Votoupal (Karmazín), 26. Darsa (Štrombach), 37. Brejcha (Krejžík, Štrombach), 49. Štrombach (Darsa) – 34. Vymětal (Martinec), 39. Rulc
HC Plzeň – HC Litvínov 6:1
11:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 8. Hauser (Jiříček), 9. Hollar (Malát), 28. Slanina (Vágner, Hollar), 37. Marcel (Kuchárik), 42. Šiller (Vajner), 58. Slanina (Soukup, Sousa) – 50. Vopat
Třinec – HK MD Šumperk 10:0
12:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 7. Ramík (Hrůzek), 14. Stročka (Kyselý), 22. Ramík (Petrovský, Wantulok), 24. Jurzyca (Przybyla), 25. Chovaniak (Králík), 32. Przybyla, 48. F. Cienciala (Wardas), 53. Králík (Mituchovič), 60. Wantulok, 60. Wardas
Č. Budějovice – Sparta 3:5
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 24. Ryba (Kašpar, Dvořák), 49. 8 (15), 59. Michal (Hrakholski) – 13. Gurijevski (Adamec, Truhlář), 17. Vitouch (Theimer), 20. Adamec (Adam), 28. Adamec (Truhlář), 29. Hamara (Kubánek)
Mountfield HK – Přerov 4:3
12:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 19. Kašpar (Naar), 37. Pajer (Pelda), 42. Pajer (Moravec, Budina), 58. Naar (Pelda) – 23. Kolařík (Holík, Chytil), 26. Kuncek (Šilhavý), 48. Tarnoczy (Zeman)
Vsetín – Technika Brno 4:3
13:00, po prodl. (Sk. E)
Branky a nahrávky: 33. Turek (Kočí), 43. Kočí (Bednařík), 49. Calaba (Půček, Turek), 64. Fencl (Babeliak) – 9. Kelbl (Hassani), 25. Hassani (Staněk), 51. Jedlička (Šujan)
Mladá Boleslav – Havířov 2:5
13:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 26. Závora (Přenosil, Haas), 43. Ďurač (Závora) – 5. Horváth (Vojkůvka), 23. Mastič (Pavlačka), 26. Bochnak (Dabrowski, Adámek), 31. Szturc (Topolanský, Adámek), 60. Adámek (Szturc, Mastič)
Vítkovice – Zlín 2:1
13:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 35. Ivan (Pastor), 40. Tvrdý (Pastor, Přibyl) – 51. Prokeš (Kopčil)
Letňany – Žďár n/S 5:1
13:25, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 21. Krutil (Hlaváč), 26. Pětník (Škarda), 35. Straka, 39. Škarda (Pětník), 52. Zrcek (Klatt, Škarda) – 56. Štola (Macek, Adámek)
Pardubice – Jihlava 4:5
13:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 10. Kloz (Hrádek, Šťastný), 21. Hrádek (Marha, Šťastný), 27. Herčík (Nedelka), 56. Kubíček (Heligr) – 7. Havel (Brož), 30. Chlubna (Čermák), 35. Chlubna (Čermák), 52. Mihulka (Chlubna, Chvátal), 60. Menšík (Brož, Mihulka)
Poruba – Warriors Brno 1:2
13:30, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 60. Rambousek (Krčmarský) – 16. Novotný (Kučera), 33. Snášel (Schweitzer, Fojt)
Kladno – K. Vary 1:4
14:15, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 26. Ullrych – 26. Remeš (Pohanka, Mareček), 40. März (Mareček), 47. Bílek, 59. Korčmaroš (Benda)
SOHO Olomouc – Studénka Sledge 2:3
12:10, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 22. Ferenčík (Večeřek), 29. Stašák (Mikuš, Ferenčík) – 15. Kudrna (Flis), 40. Flis (Kudrna), rozh. náj. Kudrna
SHK Mustangové – Zlín sledge 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Doležal (Motyčka) – 3. Ligda (Joppa, Palát), 13. Joppa, 38. Palát (Joppa)
Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Berger (Wágner), 38. Geier (Berger) – 15. Z.Krupička, 18. Z.Krupička (J.Krupička), 35. Raul (Z.Krupička), 38. Raul (Zapletal), 45. Frolík (J.Krupička)
Litvínov – Č.Budějovice 5:0
20:30, kontumace
Zbraslav – Kobra Praha B 5:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Krupka (Žilík, Hrubant), 36. Hrubant (Kovář), 37. Dongres, 38. Hrubant (Švarc), 48. Richter (Vecko) – 5. Šubrt, 10. Šubrt (Gron), 31. Mužík (Souček, Vencl), 34. Šubrt (Gron), 42. Šubrt (Svoboda, Gron), 54. Šubrt (Sládek, Kynčl), 56. Petrov (Lacina)
Hvězda B – Žižkov Praha 7:7
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Veverka (Čmejla), 3. Mazurov (Klouda), 6. Novák (Suda, Chládek), 16. Hyršl (Klečka), 21. Hyršl (Klečka, Suda), 27. Čmejla (Poljanyčka), 33. Hyršl (Chládek, Novák) – 13. Sedliský, 14. Bíza (Gross, Rosenberg), 17. Bíza (Kašpar), 22. Krupka (Gross), 30. Bíza (Kašpar), 30. Bíza (Kašpar), 54. Kašpar
HC TNP Praha – Hvězda Praha 8:5
20:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Mišner (Štěpán, Šramota), 10. Valder (Novák, Major), 10. Mišner, 15. Mrázek (Šramota), 27. Bílek (Král, Valder), 28. Štěpán (Kazda), 31. Horáček (Neumann), 44. Šulc (Horáček, Neumann) – 29. Malý (Novák, Slavíček), 40. Veselý (Baláž), 43. Kotrba (Herna), 46. Veselý, 50. Herna (Nedvěd, Baláž)
Frýdlant – Gepardi Jablonec 0:0
17:00, odloženo
HC Turnov – Č. Lípa 6:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Zákoutský (Zákoutský, Šimůnek), 5. Isach (Jágr), 9. Duda (Maděra), 11. Majdič (Maděra), 58. Isach (Maděra), 61. Duda (Jágr) – 23. Dvořák (Rašín), 30. Krupička, 34. Preussler (Novák, Pulda), 38. Michajličenko (Holčák), 45. Šesták (Michajličenko)
Lomnice n/P – HC Varnsdorf 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Knap David (Rudiš Darek), 14. Mizera Filip (Knap David), 25. Drahoňovský Daniel (Sehnoutek Jakub), 27. Kuch David (Syrovátka Lukáš), 38. Drahoňovský Daniel (Junek Jiří), 39. Mizera Filip (Rudiš Darek), 51. Mizera Filip (Martinec Vladimír) – 35. Žďánský Martin (Damašek Zdeněk), 38. Žďánský Martin (Bali Šoltés Petr)
Rožnov p. R. – Krnov 5:6
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Vyvíjal (Kroupa), 24. Prycl (Kunčický, Švajda), 25. Fojtů (Babiš), 27. Švajda (Kunčický), 31. Cvečka – 14. Kosina, 18. Polok (Svoboda, Vlašánek), 29. Kosina (Holeš), 30. Vlašánek (Polok, Svoboda), 48. Tošenovjan (Svoboda), 64. Galvas (Kostovský)
Poruba "B" – H. Benešov 17:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Buček (Gola), 11. Černín (Kuncek, Gola), 12. Ballner (Štěpán), 22. Gola (Hranoš, Rozsypka), 37. Gola (Sysala, Kuncek), 37. Buček (Rosypka, Gola), 39. Černín (Široký), 41. Gelnar (Schwarz, Ballner), 44. Černín (Kuncek, Bijota), 47. Gelnar (Schwarz), 50. Korec (Chomič), 50. Sysala (Gelnar, Ballner), 51. Bijota, 54. Gelnar (Ballner), 55. Schwarz (Buček, Rozsypka), 56. Chomič (Korec), 59. Gelnar (Ballner) – 11. Skopal, 37. Vrábel, 54. Pražák
Orlová – Nový Jičín B 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kytka (Juházs), 28. Sznapka (Grepl), 37. Deutsch (Lenomar, Juhász), 39. Zakuťanský (Grepl) – 49. Hermann, 60. Pernický (Lukáš, Kanovský)
Frýdek-M. "B" – Studénka 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 34. Slovák (Golasovský), 37. Gonos (Vacula), 53. Slovák, 58. Mičulka (Gottwald), 62. Heralt (Vančo-Minařík) – 2. Štepjak (Trubka), 38. Orszulík (Čaň), 43. Štěpjak (Martinčík, Tomášek), 51. Sochorek (Orszulík, Pokorný)
Bohumín – Wolves Č. Těšín 9:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Čintala (Šmíd, Tobola), 6. Fejko, 9. Tobola (Šmíd, Fejko), 20. Mikšan (Ivan), 31. Tobola (Kropka, Fejko), 33. Šmíd (Fejko), 39. Čahoj (Šmíd, Fejko), 43. Ivan (Putniorz), 52. Fejko (Ivan) – 32. Piecha (Tlusczik, Smuž), 52. Malíř (Voznica)
Telč – Humpolec 4:0
16:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Cech (TS), 27. Berka (Taras), 32. Sokolík (Kret), 55. Kret (Sokolík, Hejl)
Strakonice – Č. Krumlov 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Ruda (Bednařík, Všetečka), 27. Major, 27. Kovář (Ruda, Růžička), 65. Kovář – 9. Fučík (Unger), 35. Vondřich, 52. Fučík (Andrýsek)
Milevsko – HC Vimperk 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Suchan, 54. Müller, 64. Radosta (Novotný) – 16. Paule (Hanzal), 24. Paule (Binder)
Veselí nLuž. – Tábor B 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Čáp (TS), 40. Míchal (Mikeska), 54. Dušák (Míchal), 60. Čáp (Mikeska) – 34. Syrovátko (Ježek)
Rosice – Kroměříž 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Hakl (Varholík, Křen), 10. Hroudný (Hakl, Křen), 21. Hakl (Křen, Pospíšil), 26. Hakl (Pospíšil, Antal), 33. Hakl (Hroudný, Křen) – 20. Gazda (Brada), 29. Jergl (Gazda)
Břeclav – Uh.Ostroh 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Hrbatý (Dora), 24. Gabriška – 10. Větříšek (Galuška, Flora), 14. Galuška (Galuška, Zalubil), 15. Mika (Kučera), 43. Mika (Vaněk)
Uh. Hradiště – Boskovice 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Šrenk (Forman, Škubal), 25. Fridrich (Červenka, Lažek), 46. Fridrich (Červenka), 58. Dalib (Červenka, Kotačka), 59. Nohál (Čech, Lišaník), 60. Šrenk – 4. Václavík, 24. Šebek (Benýšek), 26. Dufek (Václavík), 44. Dufek (Surý)
Vel. Meziříčí – Uh.Brod 4:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Střecha (Sobotka), 21. Maštera, 59. Sobotka (Šimka), 65. Sobotka (Vlašín, Ambrož) – 24. Vaněk (Vaněk), 55. Gureň (Holík), 60. Ondra (Vaněk)
Blansko – Uničov 4:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Drenčko (Kazda, Antoňů), 29. Jílek (Pilát), 39. Berka (Pilát, Jílek), 58. Jílek – 11. Korhoň (Handl, Žajgla), 35. Žajgla, 37. Vrána (Čuřík), 38. Korhoň, 42. Fryč (Handl), 44. Vrána, 48. Čuřík, 52. Axman R. (Handl), 54. Korhoň
Čerti Ostrov – Trstěnice 7:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Pánek (Danyo, Hájek), 28. Pfister (Kabyl), 43. Váňa (Troška, Danyo), 47. Danyo (Tvrdek), 50. Tvrdek (Hájek, Danyo), 56. Krejsa (Váňa), 59. Fencl (Tvrdek, Krejsa) – 8. Sádlo (Večeřa), 33. Večeřa (Pech), 38. Pech (Loskot), 54. Loskot, 60. Salva
Cheb – Mar.Lázně 13:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Novotný (Bečvář), 4. Šneberk (Boušek), 5. Bečvář, 6. Novotný (Strýček), 22. Truhlář (Strýček), 23. Stoklásek (Boušek, Ticháček), 26. Boušek, 29. Bečvář (Truhlář), 38. Stoklásek (Boušek), 39. Bečvář (Senaj), 42. Stoklásek (Bečvář), 48. Boušek (Strýček), 52. Senaj – 6. Vašíček (Mrkvan), 35. Kohout (Roth), 60. Mrkvan (Budka)
HC Domažlice – Kaznějov 5:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Faschingbauer, 9. Kulhánek (Sequens, Škarka), 39. Polata (Baxa, Kučera), 49. Polívka (Faschigbauer), 56. Prachař (Baxa) – 2. Samek (Dobrý), 9. Dobrý (Markov, Škarka), 14. Pejchar (Sýkora), 17. Markov (Pejchar, Sýkora), 27. Valečka (Rovenský, Pejchar), 38. Markov (Samek), 38. Dobrý (Komanec)
Tachov – Chotíkov 6:7
18:45, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 6. Beleš (Kubeš), 14. Kubeš (Černý), 19. Čadek (Hřebík), 31. Čadek (Hřebík), 46. Chaljavin (Čadek, Vávra), 46. Čadek – 1. Setikovský, 15. Ceperko (Benák, Voves), 35. Zikmundovský (Benák), 40. Vostrácký (Baar, Benák), 42. Baar (Voves, Benák), 45. Peleška (Benák), rozh. náj. Vostrácký
Třemošná – Klatovy 5:6
19:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Sedlák (Pertlík), 7. Monhart (Korelus), 25. Michel (Pertlík, Monhart), 27. Kepka (Šrámek, Koukolík), 54. Kepka – 14. Pitel (Mrázek), 18. Kuželík (Kubeš), 25. Kubeš (Pitel), 31. Valečka (Vizinger, Vondryska), 40. Kubeš (Plánička, Pitel), 51. Kuželík
Černošice – Lev Benešov 4:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Veselý (Mráz, Jobek), 29. Pulkrab (Formánek, Krudenc), 31. Červený (Šalamoun, Sem), 58. Šalamoun – 20. Kaňka (Formánek), 47. Holeš (Dušek, Stejskal), 49. Dušek (Kaňka)
Příbram – Čáslav 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Grubner (Pavel), 37. Mikeska (Fliegr), 39. Mikeska (Tobolič, Kadič) – 16. Skokan (Ježek), 38. Kraučuk
Králův Dvůr – Vlašim 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Veselý, 23. Piovarči (Tuček), 29. Veber (Vodička, Veselý), 40. Tuček (Piovarči), 41. Vodička (Veber, Veselý) – 20. Bauer (Bránský, Pessr), 42. Matějka (Slanina, Kucharčík), 48. Matějka (Kucharčík)
Mělník – Kutná Hora 7:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Vernek (Novotný), 23. Vernek (Litera), 35. Příhoda (Havel, Cafourek), 36. Valda (Chvátal), 45. Příhoda (Havel), 47. Havel (Šubrt), 49. Krejza (Cicvárek, Chvátal)
Neratovice – V.Popovice 1:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Mareček (Macek) – 9. Freisler (Žoha, Braniš), 28. Freisler (Vacek), 47. Freisler (Braniš), 60. Kukačka (Rejna)
Roudnice – Klášterec nO 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Lauko, 31. Bačkády (Husák, Hlavička), 53. Nenadál (Martinec), 59. Pokorný (Kuchař, Hlavička) – 4. Dejmek (Haluška), 11. Diviš (Blažek), 44. Dejmek (Kunc)
– HC Lovosice 9:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. T. Přeučil (Havlůj, V. Nedrda), 16. J. Čmolík (Havlůj), 19. V. Nedrda (J.Čmolík, T. Přeučil), 28. J. Čmolík (Kunrt), 32. J. Čmolík (Kunrt), 35. J. Čmolík (Kunrt), 44. T. Nedrda (Šafařík, Kousek), 58. Šafařík (Kousek), 58. Kousek (Šafařík) – 8. Místecký (Mašek), 55. Popek