4:5
po prodl. (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)
08.12.2017, 15:00 • 23. kolo • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
Tipsport: 1.8 4.4 3.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.8 - 4.4 - 3.05
Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera
4:5
po prodl. (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Jenáček (Dlabaja, Augustin), 25. Dvořáček (Dlabaja), 32. Mikulec (Dlabaja, Jenáček), 41. Kočica (Ševčík) – 15. Blažko (Baláž), 18. Toman (Ficek, Kaláb), 26. Raška (Klíma, Baláž), 32. Baláž (Toman, Blažko), 61. Baláž (Blaško, Toman)
Karty:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Huf (Šimonů) – Augustin, Marek, Ševčík, Budil, Jenáček, Fridrich – Kenša, Dvořáček, Čechmánek, Kočica, Mikulec, Chalupa, Knápek, Sedláček, Hefka, Kotek, Dobiáš, Dlabaja
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Daňa (Juránek) – Klus, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek, Kučera – Gřešík, Raček, Glaško, Peterka, Baláž Klíma, Spratek, Raška, Malát, Toman
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Škach – Goňa, Pospíšil
Diváci:
1. třetina | ||||
01:37 | ZLN | 2 | Kotek, napadení | |
07:21 | VIT | 2 | Spratek, krosček | |
08:05 | ZLN | 1:0 | Jenáček (Dlabaja, Augustin) | |
14:26 | VIT | 1:1 | Blažko (Baláž) | |
17:23 | VIT | 1:2 | Toman (Ficek, Kaláb) | |
19:44 | VIT | 2 | Daňa, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:40 | ZLN | 2:2 | Dvořáček (Dlabaja) | |
25:20 | VIT | 2:3 | Raška (Klíma, Baláž) | |
30:17 | ZLN | 2 | Budil, hákování | |
31:05 | VIT | 2:4 | Baláž (Toman, Blažko) | |
31:28 | ZLN | 3:4 | Mikulec (Dlabaja, Jenáček) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:43 | VIT | 2 | Peterka, nedovolené bránění | |
40:49 | ZLN | 4:4 | Kočica (Ševčík) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:54 | VIT | 4:5 | Baláž (Blaško, Toman) | |
po prodl. |
Boston – Arizona 01:00 6:1
Pittsburgh – NY Islanders • po prodl. 01:00 4:3
Tampa – Colorado 01:30 5:2
Montreal – Calgary • po prodl. 01:40 2:3
Florida – Winnipeg 01:40 6:4
St. Louis – Dallas 02:10 3:0
Vancouver – Philadelphia 04:00 1:4
Los Angeles – Ottawa • po prodl. 04:30 4:3
San Jose – Carolina • po prodl. 04:30 5:4
Olomouc – Havířov 14:00 2:1
Č. Budějovice – Zlín 15:00 3:1
HC Plzeň – Jihlava 15:00 2:1
Liberec – Kladno 17:00 4:3
Letňany – Třinec 17:00 2:6
Sparta – Slavia • po s.n. (1:0) 17:30 2:1
Vsetín – Warriors Brno 17:45 5:0
K. Vary – Kometa Brno 18:00 4:2
Havlíčkův Brod – HC Litvínov 18:00 3:9
Žďár n/S – Chomutov 18:45 5:3
40:43
30:17
19:44
07:21
01:37