08.12.2017, 17:00 • TatNeft Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 4.1 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Jiří Sekáč (KZN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:14
Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 7 střel, čas na ledě 20:16 (19:28:37)
Hostující celek díky druhé třetině, která mu vyšla na výbornou a vyhrál ji 3:0 se raduje z celkového triumfu 4:1. Domácí hokejisté dnes nepředvedli příliš ofenzivní hokej.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:40

Ani jeden celek se nyní už nikam nežene, hostující hráči vyčkávají na konec zápasu.

58:22

Alexandr Sudnicin drží puk a bude se vhazovat před jeho brankou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Lokomotiv míří za výhrou.

57:05

57:05 Brandon KOZUN - 1:4

57:05

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Hostující celek odmítá drama, po bleskové akce se totiž prosazuje. Ilja Ljubuškin vyslal přihrávku na zcela volného BRANDONA KOZUNA, který viděl volný prostor v horní části branky a rychle zakončil. Asistence: Ilja Ljubuškin a Maxime Talbot.

56:48

Nikita Ljamkin dobře vypálil. Jeho ránu kryje Alexandr Sudnicin.

56:26

Lokomotiv Jaroslavl vybojoval puk ve své polovině a rychle jej odehrál do neutrální třetiny.

55:50

Danis Zaripov vedl bleskovou akci Kazaně, jeho pokus kryje hostující pozorný Alexandr Sudnicin.

55:22

Výborně nyní puk zastavil Alexandr Sudnicin, domácí celek se tak do výraznější střelecké pozice nedostal.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Lokomotiv vede o dva góly.

52:33

Oddechový čas pro hosty.

52:33

52:33 Arťom LUKOJANOV - 1:3

52:33

Kazaň vstřelila branku!
Domácí celek snižuje na rozdíl dvou brankou, střelu Sidorova od modré čáry výborně před brankou tečoval ARŤOM LUKOJANOV. Gólman na puk nedosáhl. Asistence: Michail Sidorov.

51:43

Jiří Sekáč rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Kazaň se pokouší něco vymyslet na útočné části hřiště.

51:14

Albert Jarullin se musel vrátit do svého obranného pásma, protože přihrávka od spoluhráče byla hodně nepřesná.

50:23

Alexej Potapov vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje obránce, následně Nikita Ljamkin z podobného místa kryje Alexandr Sudnicin.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, na velkou šanci ve třetí periodě čekáme.

49:26

Emil Garipov kryje kotouč po střele od modré čáry, hra je nyní přerušena.

48:54

Hraje se rychlý hokej, čas rychle běží z pohledu domácího celku, naopak hosté vyhlížejí konec zápasu.

48:00

Mnoho velkých šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

47:35

Ilja Ljubuškin získal puk v obranném pásmu a pokoušel se rychle přenést hru na útočnou polovinu.

46:43

Po krátké přestávce pokračuje zápas třetí třetinou. Hosté stále vedou o tři branky a hrají takticky velmi dobře.

46:30

Hra je nyní přerušena. Komerční přestávka.

46:08

Nikita Ljamkin nahazoval kotouč před branku Lokomotivu, puk ale byl hodně nepřesný.

45:46

Domácí hráči se nyní vypracovali do střelecké pozice, Atte Ohtamaa od modré čáry ale minul branku.

45:24

Jegor Averin nahazoval kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Následně šel Lokomotiv střídat.

45:00

Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, hostující celek pokračuje v aktivní hře a domácí se musí bránit tlaku soupeře.

44:17

Mnoho velkých šancí k vidění momentálně není, zejména se bojuje o střední pásmo.

43:39

Vhazovat se bude před brankou domácího celku, zakončoval Denis Mosaljov. S jeho pokusem si gólman poradil.

42:15

Domácí hokejisté se nikam neženou, vyčkávají a čekají na chybu soupeře.

41:51

Kazaň rozehrává ze svého obranného pásma, následně se Michail Gluchov dostal do útočného pásma, Jaroslav Kosov pokračoval v akci, jenže hráči v zeleném o puk přišli.

41:30

Hostující celek rozehrává od své branky, pokouší se rychle dostat do útoku. Špatně ale přihrál, a tak se píská icing.

40:05

Zápas pokračuje třetí třetinou. Hostující celek vede o tři góly a má namířeno za výhrou.

40:01

Ve druhé třetině jsme už branky viděli, přesně tři a všechny z nich vstřelil hostující celek. Lokomotiv je střelecky aktivnější, vede 25:17 a překonal domácího brankáře hned třikrát.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:40

Atte Ohtamaa vypálil z dobré střelecké pozice, Alexandr Sudnicin kryje.

39:30

V poklidném tempu se dohrává druhá část hry.

39:20

Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:20

Jaroslav Kosov se pokoušel probojovat do předbrankového prostoru. Jeho pokus snadno zastavil brankář.

37:22

37:22 Denis MOSALJOV - 0:3

37:22

Hostující celek navyšuje své vedení. Jegor Averin vystřelil z dobré pozice, jeho pokus brankář jen vyrazil, a a pak už snadno dorážel DENIS MOSALJOV. Asistence: Jegor Averin, Alexandr Jelesin.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, Petri Kontiola vypálil hodně nepřesně.

36:30

Vhazovalo se ve středním pásmu, následně se hosté rychle propracovali k puku.

35:35

Denis Alexejev vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje domácí gólman.

35:11

Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, hosté pokračují v aktivní hře.

34:47

34:47 Brandon KOZUN - 0:2

34:47

Hostující celek navyšuje své vedení, po krásné rychlé akci přenechal Talbot kotouč pro BRANDONA KOZUNA, jehož rychlá rána zapadla přesně do branky. Asistence: Maxime Talbot, Jakub Nakládal.

34:21

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do výraznější šance.

33:23

Emil Garipov kryje pokus Mosaljova.

33:01

Stanislav Galijev byl malý moment volný před brankou, pas se k němu nedostal, spoluhráč vyslal nepřesnou přihrávku.

32:26

Nikita Jazkov se dostal do přečíslení dva na jednoho. Přihrávka byla velmi nepřesná.

31:46

Danil Jurtajkin čekal před brankou na přihrávku, dostal ji a rychle vypálil. Jeho pokus vyrazil domácí brankář před sebe, a pak se už o sitiaci postarala obrana.

31:15

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek si žádnou velkou šanci v přesilovce nevypracoval.

29:50

Kazaň hraje v oslabení dobře, po bleskové akci se do zakončení dostal Jaroslav Kosov. Jeho pokus kryje výborně Emil Garipov.

29:30

Staffan Kronwall dostal hru do útočného pásma,ale zakončit se hostům nyní nepodařilo.

29:07

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Damir Musin – 2 min., hákování).

28:25

Daniil Apalkov vypálil z bezprostřední blízkosti, jeho velkou šanci výborně kryje domácí gólman.

27:58

Atte Ohtamaa dostal hru do útočného pásma, jeho střela byla zablokovná, následně vypálil nepřesně jeho kolega.

26:52

Staffan Kronwall zůstal před brankou sám a vypálil. Jeho ránu kryje gólman. Komerční přestávka.

25:46

Denis Alexejev znovu zakončoval a ani tentokrát nebyl přesný.

25:18

Denis Mosaljov kombinoval se svými spoluhráči za brankou, následně Denis Alexejev vypálil nepřesně.

24:55

Damir Musin rozehrává ve svém obranném pásmu, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, kam se snadno dostal.

23:18

23:18 Daniil APALKOV - 0:1

23:18

Hostující celek se dostává do vedení. S první střelou DANIILA APALKOVA si domácí brankář ještě poradil, na dorážku z předbrankového prostoru už byl ale krátký. Asistence: Denis Alexejev a Jegor Korškov.

22:52

Alexandr Sudnicin kryje střelu, kterou bekhendem vyslal domácí Rob Klinkhammer.

22:35

Dmitrij Obuchov vypálil z pravé strany útočného pásma a puk snadno kryje Alexandr Sudnicin.

22:14

O puk se bojuje za brankou Kazaně. Brandon Kozun vybojoval puk a vypálil nepřesně.

21:14

Atte Ohtamaa se probojoval do útočného pásma, puk získal za brankou a přihrával spoluhráči do lepší střelecké pozice. Pas byl nepřesný.

21:06

Píská se zakázané uvolnění, bude se vhazovat před brankou Lokomotivu.

20:49

Zápas pokračuje druhou třetinou, ani jeden celek se nikam nežene.

20:01

Hosté jsou střelecky aktivnější, vedou 11:6, na úvodní branku stále čekáme. Výraznější příležitost si ani jeden celek nevypracoval.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:35

Brandon Kozun se propracoval do útočného pásma, pokouší se dostat do střelecké pozice.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:53

Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

18:05

Staffan Kronwall vypálil z první, jeho ránu kryje Emil Garipov.

18:00

Vhazovat se bude před brankou Kazaně, hosté se nyní mohou snadněji dostat do střelecké pozice.

17:25

Jaroslavl má kotouč za svou brankou, probíhají poslední minuty hry v první třetině.

17:02

16:40

Vladimir Tkačov hledal spoluhráče, ale hostující obrana hraje velmi dobře.

15:55

Stanislav Galijev dobře vypálil od modré čáry. Jeho ránu z první kryje hostující gólman.

15:36

Danis Zaripov nevybojoval kotouč, ale podařilo se to Stanislavu Galijevovi.

15:01

Přesilovku hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu.

14:58

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Danil Jurtajkin – 2 min., hákování).

14:40

Daniil Apalkov vypálil z bezprostřední blízkosti, jeho pokus kryje Emil Garipov.

14:30

Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho vyložených šancí k vidění není.

14:00

Staffan Kronwall rozehrává od své branky, jeho spoluhráči o puk ale přišli, a tak hraje domácí celek.

13:27

Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nemůže propracovat, velmi dobře hraje obrana AK Bars.

12:40

Jakub Nakládal byl sestřelen soupeřem, dostal pukem do brusle a jen těžko se zvedá z ledu. Odkulhal na střídačku, kde se mu věnuje zdravotník.

12:05

Jakub Nakládal zakončil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný padajícím spoluhráčem.

11:48

Oba týmy střídají, hraje se ve středním pásmu.

11:16

Lokomotiv začíná od své branky, do zajímavé pozice se propracoval Anton Lander, ale přihrávka se k němu nedostala, Lokomotiv tak nezakončil.

10:53

Vladimir Tkačov rozehrává ze svého obranného pásma, do střelecké pozice se ale domácí celek neprobojoval.

10:15

Damir Musin nahazoval kotouč na branku, hostující brankář kryje kotouč.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, na výraznější střelecký pokus čekáme.

09:00

Andrej Loktionov vypálil z dobré pozice, s jeho pokusem si tak tak poradil brankář domácího celku.

08:04

Emil Garipov snadno vyrazil nahození na svou branku, následně rozehrál na obránce.

07:50

Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není.

07:27

Alexej Potapov se málem dostal do střelecké pozice, kotouč měl u hokejky, ale nedosáhl na něj. Nechybělo mnoho.

06:50

Lokomotiv zahrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

06:05

Albert Jarullin vypálil od modré čáry, ale brankář Alexandr Sudnicin zasahovat nemusle, kotouč končí mimo.

06:00

Hra je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti, bude se vhazovat ve středním pásmu.

05:10

Michail Gluchov se probojoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

03:20

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující Denis Alexejev se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

02:00

Alexandr Kadějkin obkroužil branku a pokoušel se něco vymyslet před brankou soupeře, jeho pokus ale kryje gólman Kazaně.

01:20

Sledujeme rychlý úvod zápasu, zbytečně se nepřerušuje.

01:00

Jegor Korškov vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovnaý, následně Daniil Apalkov minul.

00:34

Vasilij Tokranov má kotouč za svou brankou, rychle se dostal do útoku, jeho pokus byl zablokovaný obránci.

00:01

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – D. Musin, Ljamkin, Batyršin, Jarullin, Tokranov, Ohtamaa, Sidorov – M. Gluchov, Kosov, Obuchov – Galijev, Lander, Sekáč – Zaripov, Klinkhammer, Tkačov – Jazkov, Lukojanov, A. Potapov.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Jelesin, Ljubuškin, Koledov, Čerepanov, Gromov – Kozun, Talbot, Kontiola – Averin, Mosaljov, Loktionov – Apalkov, Alexejev, Korškov – Fatějev, Jurtajkin, Kadějkin – Kartajev..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Tým Ak Bars Kazaň odehrál 39 zápasů (21-2-6-10; 73 bodů) a v tabulce Východní konference je na prvním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si se Soči 3:1 a Dynamem Minsk 3:1. Nestačil na Ufu 0:1, Nižněkamsk 1:2 a v prodloužení na Petrohrad 2:3.
Lokomotiv Jaroslavl odehrál 39 zápasů (19-6-3-11 a získal 72 bodů). V tabulce Západní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. Poradil si s Kunlunem 4:1, Astanou 5:0, Jugrou 3:1, Novosibirskem 7:3 a Soči 2:1 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Ak Bars Kazaň a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1:4

Branky a nahrávky: 53. Lukojanov (Sidorov) – 24. Apalkov (Alexejev, Korškov), 35. Kozun (Talbot, Nakládal), 38. Mosaljov (Averin, Jelesin), 58. Kozun (Ljubuškin, Talbot)

Rozhodčí: Vasiljev, Kuljov – Gordenko, Tomilov