6:1
konec (3:0, 2:0, 1:1)
07.12.2017, 15:25 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina C • Info o změnách stavu (Radim Sochor (@RadimSochor))
HC Energie Karlovy Vary – PZ Kladno
6:1
konec (3:0, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Bílek (Remeš, Korčmaroš), 14. Korčmaroš, 18. Remeš (Vondráček, Korčmaroš), 22. Korčmaroš, 40. Vondráček, 46. Bílek (Kosina, Pohanka) – 55. Darsa (Vimmer)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Charvát (Bednář) – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl – Remeš, Bílek, Blecha, Mareček, Sapoušek, Korčmaroš, Vondráček, März, Šmajda, Kala
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno:
Pulec (50. Burda) – Vyhnal, Horák, Hříbal, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Rejna, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek – Gerát, Zimmermann
Diváci:
1. třetina | ||||
00:20 | KVA | 1:0 | Bílek (Remeš, Korčmaroš) | |
02:55 | KLP | 2 | Vyhnal, podražení | |
13:15 | KVA | 2+10 | Sapoušek, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
13:35 | KVA | 2:0 | Korčmaroš | |
17:05 | KVA | 3:0 | Remeš (Vondráček, Korčmaroš) | |
19:37 | KLP | 2 | Adam, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:55 | KVA | 4:0 | Korčmaroš | |
23:20 | KVA | 2 | Blecha, vysoká hůl | |
28:19 | KLP | 2 | Hanousek, sekání | |
30:01 | KLP | 5+OK | Vinš, bodnutí špičkou hole+bodnutí špičkou hole | |
33:54 | KVA | 2 | Vogel, držení protihráče | |
39:04 | KVA | 5:0 | Vondráček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:18 | KLP | 2 | Horák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
45:28 | KLP | 2 | Darsa, nedovolené bránění | |
45:31 | KVA | 6:0 | Bílek (Kosina, Pohanka) | |
52:26 | KLP | 2 | Vyhnal, podražení | |
53:06 | KVA | 2 | Bílek, nedovolené bránění | |
54:48 | KLP | 6:1 | Darsa (Vimmer) | |
58:31 | KLP | 2 | Kala, podražení | |
Konec |
Třinec – Poruba 14:30 3:2
Havlíčkův Brod – Pardubice • po s.n. (0:2) 15:00 1:2
Vítkovice – Mladá Boleslav 15:00 3:1
Přerov – Havířov 15:00 6:3
K. Vary – PZ Kladno 15:25 6:1
HK MD Šumperk – Vsetín 15:30 7:2
Jihlava – Žďár n/S 15:45 6:4
Kladno – Ústí n/L 16:00 5:2
HC Plzeň – Č. Budějovice 17:00 0:3
Technika Brno – Warriors Brno 17:15 6:3
HC Litvínov – Liberec 17:30 3:1
Zlín – Mountfield HK 17:45 1:5
Kometa Brno – Letňany 18:00 8:2
Chomutov – Sparta • po prodl. 18:00 3:4
Slavia – Třemošná 18:00 3:2
58:31
53:06
52:26
45:28
43:18
33:54
30:01
28:19
23:20
19:37
13:15
02:55