0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

18.11.2017, 15:00 • Ice Palace • Radomír Fukala, Vojtěch Görög

Tipsport: 2.52 4.0 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Domácí hráči nestačili na Magnitogorsk a tím nejtěsnějším rozdílem 0:1 prohrávají dnešní utkání. O jedinou trefu se v závěru zápasu postaral Andrej Čibisov, který individuální akcí a střelou do levé šibenice rozhodl o třech bodech pro hosty.
Střely na branku 39:22

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (17:05:17)

59:43

Hosté vyhazují.

59:32

Oddechový čas pro domácí.

59:18

Čerepovec se šesti hráči v útočné třetině!

58:50

Magnitka vyhazuje a domácí hráči musí znovu přejít modrou čáru.

58:33

Domácí jsou stále v útočném pásmu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23

Domácí jsou nastěhováni před brankou Magnitky, ale ke střele se zatím nedostali.

56:56

Domácí hráči se snaží rychle odpovědět, ale moc času jim nezbývá. Magnitka udeřila v nejnevhodnější chvíli pro domácí celek.

54:46

54:46 Andrej ČIBISOV - 0:1

54:46

Metallurg právě vstřelil branku!
Tak přece jen jsme se dočkali! ANDREJ ČIBISOV se dostal na pravý kruh a přesnou střelou do levé šibenice otevírá střelecký účet dnešního utkání! Asistence: Matt Ellison a Nikita Pivcakin.

54:00

V posledních pěti minutách hry se nic nestalo a nevypadá to, že by se dnes mělo měnit skóre po šedesáti minutách.

53:20

Čerepovec drží kotouč a snaží se nějakým způsobem dostat do útočné třetiny.

52:12

Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, ale špatnou rozehrávkou se o pásmo po pár vteřinách připravili.

51:53

Chris Lee vypálil od modré a jeho střela skončila v ochranné síti.

51:20

Hra se odehrává především ve středním pásmu a ani jeden z celků nedokáže ohrozit branku soupeře.