15.11.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Jan Prošek

Tipsport: 2.21 3.76 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Vrána (WSM) 0+0,2 střely, čas na ledě 13:15 (04:54:09)
1. Kevin Fiala (NSH) 1+1
2. Mattias Ekholm (NSH) 1+1
3. Nick Bonino (NSH) 1+0
Domácí celk díky výkonu v první a druhé třetině vyhrává tento zápas poměrem 6:3. Důležitou roli sehrály tečované kotouče, které pomohly výrazně k výhře domácího celku. Mattias Ekholm a Kevin Fiala zaznamenali dva kanadské body.

59:37

Domácí brankář drží kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Capitals hrají v šesti.

59:14

Buly před domácí brankou.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetí třetině.

58:48

Mnoho šancí nyní k vidění není, sledujeme poklidný závěr třetí třetiny,

58:04

Roman Josi vypálil od modré čáry, jeho ránu zablokoval hostující bek.

57:44

Pekka Rinne rozehrává od své branky, domácí celek hraje ve velké pohodě.

57:08

Dmitrij Orlov se výborně propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje domácí maskovaný muž. Pekka Rinne nedovolil soupeři skórovat.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:52

Nyní je hra přerušena pro postavení mimo hru. Provinil se hostující celek.

55:30

Craig Smith vyhrál buly ve svém obranném pásmu, hosté se nyní nemohou propracovat do výraznější střelecké pozice.

55:17

Nashville pokračuje v aktivní hře, ke střele se odhodlal Kyle Turris. Jeho rána končí mimo branku.

55:00

Probíhá posledních pět minut hry ve třetí třetině.

54:30

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Hostující celek prohrává o tři branky a domácí mužstvo zcela kontroluje hru.

54:16

Jevgenij Kuzněcov se propracoval do výborné střelecké pozice. Jeho pokus z předbrankového prostu kryje výborně domácí maskovaný muž. Pekka Rinne podržel své spoluhráče.

52:59

Mnoho střel na branku nyní k vidění není. Po dlouhé době se do zakončení dostali domácí, ale Kevin Fiala trefil jen soupeře. Brankář Capitals zasahovat nemusel.

6:3

Branky a nahrávky: 12. C. Smith (Fiala, Bitetto), 18. Bonino (Josi, Järnkrok), 27. F. Forsberg, 30. Fiala (Ekholm), 35. Salomäki (Sissons, Irwin), 38. Ekholm (Turris, Sissons) – 25. Oshie (Carlson, Kuzněcov), 27. Chiasson (Connolly, Carlson), 30. Oshie (Stephenson, Bäckström)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ekholm, Josi, Jemelin, P. K. Subban, Bitetto, Irwin – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Fiala – Salomäki, Sissons, Järnkrok – Watson, Bonino, C. McLeod.

Washington Capitals: Holtby (41. Grubauer) – Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov, Bowey, Orpik – Smith-Pelly, Kuzněcov, Ovečkin – Stephenson, Bäckström, Oshie – J. Vrána, Eller, T. Wilson – Connolly, Beagle, Chiasson.

Rozhodčí: Dwyer, Rank, Heyer, Knorr

Diváci: 13 113

00:19 WSH 2 Orpik, hákování
05:45 WSH 2 Niskanen, držení protihráče
11:48 NSH 1:0 C. Smith (Fiala, Bitetto)
15:16 WSH 2 Ovečkin, sekání