3:2

konec (2:2)

10.10.2017, 18:00 • Karadjordje, Novi Sad • Skupina 7 • Ondřej Zoubek II

Tipsport: 1.8 3.51 4.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes tedy zvítězil v tuhém boji favorit utkání – Srbsko. Viděli jsme mnoho branek a já proto doufám, že se vám utkání líbilo a já se budu těšit příště. (19:56:26)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:22.
Je tu konec dnešního utkání, ve kterém padlo hned 5 branek. První vstřelil Pantič již ve 14. minutě. O 12 minut později srovnal důraznou dorážkou Zhemaletdinov, to aby ve 34. minutě zvýšil na 2:1 Jovič. Aby toho nebylo málo, dočkali jsme se i vyrovnání na 2:2, to když se prosadil Georgi Melkadze. O poločase se tedy šlo do kabin za stavu 2:2.
Ve druhé půli ale misky vah převážil na stranu Srbska Luka Jovič, který po rychlém brejku dokázal dát branku na konečných 3:2.

90+4

90+3

Žlutou kartu dostává Shakuro (Rusko).

90+2

Za zdržování dostal žlutou kartu Stevanovič.

90

Sudí bude nastavovat 3 minuty nad rámec hrací doby.

88

88. Jovič (SRB)

88

Jovič se dostal ke skákavému míči ve vápně, ten napálil vší silou a bránu přestřelil.

87

Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Lukič, přichází Mesarovič.

87

Útočný faul překazil snažení ruských reprezentantů.

86

Možnost rohového kopu pro Rusy vybojoval Chalov.

85

Mitryushkinovi se rozehrávka míče rozhodně nedaří, to je slabá stránka mladého ruského brankáře. Již po několikáté se zmohl pouze na odkop, který mířil do autu.

84

Rusové by sice teď měli začít tlačit na svého soupeře, to se ale nedaří, Srbové zdatně konkurují.