5:2

konec (2:1, 0:0, 3:1)

10.10.2017, 18:00 • HK Areena (Turku) • Skupina F • Daniel Bertók

Tipsport: 1.2 8.0 7.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je pro dnešní utkání ode mně vše, děkuji vám za pozornost a s přáním hezkého zbytku dne se s vámi loučím.

Těm největším hokejovým fanatikům doporučuji přesun na onlajn z utkání Bernu s hradeckým Mountfieldem, který rozhodne o konečném pořadí ve skupině F! (20:40:04)

Nyní hrané druhé utkání ve skupině F:

Bern (Sui) – Mountfield HK (Cze) 0:1 po první třetině.

Autorem zatím jediné branky je Lukáš Vopelka.
Hosty ale tahle porážka příliš mrzet nemusí, jelikož vyřazovací boje mají zajištěné z předchozích utkání. Za to dnes domácí TPS Turku s devíti body musí doufat, že zástupce českého hokeje, hradecký Mountfield, neudrží vedení ve Švýcarsku, což by finský tým posunulo taktéž do bojů o vyšší příčky.
Utkání posledního kola skupinové fáze Ligy Mistrů, mezi týmy TPS Turku a Nottinghamem Panthers je u konce! Šťastnější z něj rozhodně odjíždí domácí, kterým se po přesvědčivém výkonu v poslední desetiminutovce podařilo třemi góly zvítězit!

Ve 48. minutě se nejprve hostům podařilo srovnat stav na 2:2 zásluhou vynikající předpovědi Lachowicze. Na konci 54. minuty ale dal svému celku zpět vedení Palmu, který jej dokonce o necelé 2 minuty poté zdvojnásobil! V polovině 58. minuty ještě vítězství domácího TPS ztvrdil Pajuniemi.

59:21

Půl minuty a nějaké drobné před koncem bude ještě vhozen puk před brankářem Galbraithem, který už zřejmě doufá v konec utkání.

59:00

Rozběhla se nám poslední minuta dnešního utkání, o tom, kdo si z tohoto zápasu vezme 3 body je s největší pravděpodobností rozhodnuto.

58:50

Domácí tři branky v krátkém sledu rozhodně nakopli a nyní se sympaticky snaží o další!

57:27

57:27 PAJUNIEMI - 5:2

57:27

TPS právě vstřelilo branku!
Hostující obrana je totálně na vážkách! Domácí po vynikající kombinaci přidávají další branku o vítězi utkání je tak zřejmě rozhodnuto. To ale hosty mrzet nemusí, ti mají totiž vyřazovací boje už z předchozích zápasů zajištěné! LAURI PAJUNIEMI dostal vynikající přihrávku k pravému kruhu a střelou do dolního rohu navýšil vedení svého celku! Asistence: Erik Nystrom, Lucas Ekestahl Jonsson.

56:13

Vyloučení v týmu Nottingham Panthers (Brown – 2 min., nedovolené bránění).

55:51

55:51 PALMU - 4:2

55:51

Tak tohle je takřka neuvěřitelné! Domácí opět totálně rozložili obranu celku z Velké Británie a v rozmezí dvou minut navyšují své vedení již na dvoubrankové! PETRUS PALMU dostal vynikající přihrávku přes celou šíři kluziště a z první překonal bezmocného Galbraitha! Asistence: Henrik Tallinder, Erik Nystrom.

53:55

53:55 PALMU - 3:2

53:55

Domácí se i přesto dostávají do jednobrankového vedení! Na samotný závěr přesilové hry podnikli hráči TPS kombinaci u modré čáry a po přihrávkách Nystroma a Ekestahla se ke střele odhodlal PETRUS PALMU, který následně prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Lucas Ekestahl Jonsson, Erik Nystrom.

53:44

K střele po vynikající akci z pravé strany, se dostal Lindsten, i s jeho dělovkou si ale Galbraith poradil!

53:30

Nyní ale mají více než minutu z přesilové hry za sebou, stále se ale nemohou dostat do vyložené šance.

5:2

Branky a nahrávky: 8. Ekestahl (Nieminen, Forsstrom), 12. Kallio (Virta, Lindsten), 54. Palmu (Nystrom, Ekestahl), 56. Palmu (Tallinder, Nystrom), 58. Pajuniemi (Nystrom, Ekestahl) – 8. Betteridge (Brown, Lindhagen), 48. Lachowicz

TPS Turku: Tirronen (Setanen) – Tallinder, Berger, Eronen, Reunanen, Ekestahl Jonsson, Forsstrom, Kaskinen – Kallio, Virta, Lindsten – Palmu, Karvonen, Nystrom – Pajuniemi, Vayrynen, Nieminen – Nurmi, Virtanen, Taavitsainen.

Nottingham Panthers: Gospel (Galbraith) – Spang, Mosey, Lee, Sauve, Coderre-Gagnon, Billingsley – Brisebois M., Derlago, Phillips – Shalla, Perlini, Farmer – Betteridge, Lindhagen, Brown – Lachowicz, Bussieres, Mokshanstev.

Rozhodčí: Holm M. (Swe), Salonen A. (Fin)