po prodl. (1:0, 0:2, 3:2 - 1:0) Stav série: 1:0

23.03.2017, 17:30 • Ice Palace • Semifinále • Jan Prošek

Tipsport: 1.48 5.1 5.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Jakub Nakládal (LOK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:22. (20:55:12)
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas, deset sekund před koncem základní hrací doby dokázali vyrovnat a v prodloužení rozhodli o své výhře. Rozhodující branku vstřelil Patrik Hersley.

72:51

72:51 Patrik HERSLEY - 5:4

72:51

Petrohrad právě vstřelil branku!
Je konec, je dobojováno. Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas a v sérii vedou 1:0. V prodloužení po výborném vybruslení do předbrankového prostoru rozhodl PATRIK HERSLEY. Asistence: Vadim Šipačov a Nikita Gusev.

72:38

Kapitán domácích, Ilja Kovalčuk, se dostal do vyložené střelecké pozice, jeho zakončení však fantastiky dokázal zastavit brankář Alexandr Sudnicin,

72:21

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích. Šancí je k vidění naprosté minimum.

71:09

Střídání v týmu SKA Petrohrad: ze hřiště odchází Mikko Koskinen, přichází Igor Šesťorkin. Domácí brankář měl problémy s bruslí, a tak odešel na střídačku. Než se problém napraví, musí do branky jeho kolega.

71:09

Mikko Koskinen kryje další střelecký pokus Lokomotivu, který v posledních minutách hraje aktivněji.

70:35

Jeden z domácích hráčů zakončoval od modré čáry, jeho rána byla ztečovaná do ochranné sítě. Buly před brankou Lokomotivu.

70:10

Domácí brankář raději podržel kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.

69:40

Polovina prvního nastavení je prakticky pryč, sledujeme klidný hokej. Logicky ani jeden celek nechce chybovat.

68:49

Mikko Koskinen si dokázal s ránou od modré čáry poradit. Buly před jeho brankou. Hosté nyní hrají výborně, tlačí se do zakončení, ale nemohou se prosadit.

67:51

Mnoho šancí k vidění není, nyní se do zakončení dostal z ostrého úhlu Petri Kontiola. Minul.

67:05

Alexandr Sudnicin vyrazil Kovalčukovu střelu do ochranné sítě nad brankou, buly před gólmanem Sudicinem.

66:43

Lokomotiv Jaroslavl vyhazuje přes všechny čáry, hosté hrají oslabení zodpovědně.

66:09

Ilja Kablukov dostal výbornou přihrávku, měl čas na střelu, ale jeho pokus skončil mimo branku.

65:45

Další nepřesnost tentokrát už posílá Petrohrad za svou vlastní branku.

65:25

Domácí přišli o pásmo, a tak musí s kotoučem do neutrální zóny.

5:4

Branky a nahrávky: 7. Koskiranta (Širokov, A. Bělov), 46. Hersley (Šipačov, Dadonov), 56. N. Gusev (Hersley, Šipačov), 60. Koskiranta (Hersley, A. Bělov), 73. Hersley (Šipačov, N. Gusev) – 35. Lugin (Rafikov, Averin), 37. Averin (Koledov, Ljubuškin), 47. Talbot (Kontiola), 48. Mosaljov (Apalkov, E. Galimov)

SKA Petrohrad: Koskinen (72. Šesťorkin) – J. Jakovlev, A. Bělov, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov – Ketov, Koskiranta, Kovalčuk – N. Gusev, Dadonov, Šipačov – Prochorkin, S. Plotnikov, Širokov – Barabanov, Tichonov, Kablukov.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Krasotkin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Rafikov, Pašnin, Koledov – Kontiola, Talbot, Kadějkin – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Mosaljov, Apalkov, E. Galimov – Kartajev, Averin, Lugin – Loktionov.

Rozhodčí: Gašilov, Naumov – Lazarev, Šikanov

02:06 JAR 2 E. Galimov, nedovolené bránění