1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0)

16.01.2017, 22:05 • Staples Center, Los Angeles • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.1 3.74 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (00:53:20)

Trestné minuty: 9:11
Utkání skončilo a body míří do Tampy Bay, která dnes vyhrála těsně 2:1. Ve třetí třetině se domácí takřka přilepili před Bishopa, zkoušeli to na něj ze všech možných stran, jenže dnes bylo všechno marné. Hostům stačilo se soustředit na dobrou obranu a hájení těsného náskoku. Další gól jsme už neviděli, Tampa Bay zvítězila 2:1.

59:53

Doughty nahazoval z vlastní poloviny, vše skončilo zakázaným uvolněním.

59:23

Hostům se podařilo vyhodit do středního pásma, tohle Tampě vyhovuje.

59:14

Branka domácích je samozřejmě prázdná a Los Angelse hrají v šesti. Od modré pálil Martinez, sražený puk skončil mimo ledovou plochu.

58:29

Muzzinovo nahození od modré bylo sraženo hostující obranou, Los Angeles musí vyklidit útočnou třetinu.

57:24

Setoguchi s Gáboríkem byli před Bishopem a snažili se puk protlačit za brankovou čáru. Blíže byl Gáborík, jeho pokus gólman hostů vyrazil před sebe.

56:38

Domácí jsou v plném počtu.

56:10

Kučerov zblízka minul, tohle byla povedená šance.

55:40

Palát v těžké pozici hledal Naměstnikova, před ním zasáhla obrana Los Angeles.

55:19

Domácí tým vyhodil přes všechny čáry, Tampa Bay už pospíchá do dalšího útoku.

54:38

Přesilovka pro Tampu Bay, dvě minuty za sekání obdržel Nic Dowd.

1:2

Branky a nahrávky: 9. Clifford – 15. T. Johnson (Drouin, Witkowski), 39. Boyle (Filppula, Kučerov)

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Forbort, Martinez, Muzzin, M. Greene, Gravel – Lewis, Nolan, Gáborík – D. Brown (A), J. Carter (A), Pearson – Setoguchi, Dowd, Andreoff – King, N. Shore, Clifford.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Šustr, Coburn, Strålman (A), Nestěrov, Witkowski, Garrison – Kučerov, Naměstnikov, Palát (A) – Drouin, Filppula, Boyle (A) – Condra, T. Johnson, Killorn – Paquette, Bournival, Dumont.

Rozhodčí: Schlenker, Watson – Rody, Galloway

Diváci: 18 230

01:19 LAK 5 Clifford, bitka