Anglická Premier League

Tottenham Hotspur – Swansea City

5:0

konec (2:0)

03.12.2016, 16:00 • White Hart Lane, London • 14. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.35 5.5 8.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tottenham dnes celý zápas dominoval a zaslouženě tak deklasoval Swansea 5:0. Skóre utkání otevřel ve 39. minutě z penalty Harry Kane a těsně před přestávkou zvýšil na 2:0 Son Heung-min. Když se hned po změně stran trefil podruhé v utkání Harry Kane, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Poslední dva hřebíčky do hostující rakve pak zatloukl Christian Eriksen. Swans za celý zápas neposlali na Huga Llorise jediný míč. (17:59:20)

90+3

90+2

90+2. Christian ERIKSEN - 5:0

90+2

Tottenham právě vstřelil branku!
A odbila pátá! Moussa Sissoko si naběhl za obranu, počkal si na to, až ho doplní CHRISTIAN ERIKSEN a dánský fotbalista balón z první po zemi uklidil ke vzdálenější tyči.

90+1

Tak ještě tři minuty navíc.

90

Máme tu už 90. minutu. Uvidíme, o kolik rozhodčí Moss prodlouží trápení hráčů Swansea.

88

Alespoň odkopem se zapojil do hry Hugo Lloris. Gólman Spurs se za celý zápas téměř nedotkl balónu.

87

Tak hattrick dnes Harry Kane nezkompletuje. Za standing ovation totiž opouští trávník. Nahrazuje ho Joshua Onomah.

86

Utkání se už viditelně dohrává. Harry Kane by byl ale jistě rád, pokud by mu jeho spoluhráči ještě adresovali nějakou dobrou přihrávku.

85

Ne. Míč mají opět domácí fotbalisté.

85

Hosté se vydávají dopředu. Uvidíme, zda se přiblíží k bráně soupeře.

83

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Harry Winks.

82

Domácí chystají střídání. U lajny je připraven dvacetiletý mladík Harry Winks.

80

Statistika střeleckých pokusů hovoří naprosto výmluvně. Střely celkem – 21:0, střely na bránu – 13:0.

78

Další zakončení Harryho Kanea! Ten se snaží o hattrick, ale opět byl na místě Fabiański.

77

Eriksen naservíroval míč na zlatém podnose do malého vápna Wanyamovi. Tomu však ve stoprocentní šanci balón utekl z kopačky! O chvíli později se dostal ke střele Harry Kane, ale mířil jen do středu brány.

75

Do konce utkání zbývá čtvrthodina a domácí naprosto dominují. Labutě působí odevzdaně a ukazují, proč se nacházejí v sestupových vodách.

5:0

konec (2:0)

Branky: 39. Kane (pen.), 45+1. Son Heung-min (Eriksen), 49. Kane (Son Heung-min), 70. Eriksen, 90+2. Eriksen (Moussa Sissoko)

Karty:   22. Fulton (SWN), 40. Fabiański (SWN), 61. Amat (SWN), 70. Fer (SWN)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 15:0. Střely mimo: 7:0. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 11:17.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Dier, Vertonghen, Rose – Wanyama, Dembélé (83. Winks) – Eriksen, Alli, Son Heung-min (71. Moussa Sissoko) – Kane (87. Onomah).
Náhradníci: Vorm – N'Koudou, Moussa Sissoko, Onomah, Wimmer, Winks, Carter-Vickers.

Swansea City: Fabiański – Naughton, van der Hoorn, Amat, Taylor – Cork (C), Fulton (46. F. Llorente), Fer – Barrow (71. Routledge), G. Sigurdsson, Montero (63. Bastón).
Náhradníci: Nordfeldt – Mawson, Britton, F. Llorente, Bastón, Routledge, Rangel.

Rozhodčí: J. Moss – M. McDonough, E. Smart

Diváci: 31663