Příprava NHL

Buffalo Sabres – Ottawa Senators

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

28.09.2016, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.1 3.8 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to k tomuto utkání vše, ale již v pátek v 1:30 se na vás budu těšit u on-line přenosu z přípravného utkání mezi Montrealem a Ottawou. Přeji příjemné prožití Dne české státnosti! (03:58:42)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Filip Chlapík (OTT) 0+0, 1 střela, 1 hit, čas na ledě 11:17, úspěšnost na buly: 88% (7/1)
STATISTIKY ZÁPASU

Střely na bránu: 32 – 39
Vyhraná vhazování: 28 (41%) – 41 (59%)
Trestné minuty: 6 – 12
Hity: 17 – 18
Dnešní utkání je tedy u konce a vítězství v prodloužení slaví domácí Buffalo. To sice dvakrát prohrávalo, ale za stavu 0:1 i 1:2 dokázalo nakonec srovnat a zápas tak dospěl do prodloužení. V něm nejprve Šavle nevyužily zbytek přesilové hry 4 na 3, ale v čase 61:32 se před bránu vydal Jake McCabe a ten už přeci jenom rozhodl. Buffalo se tak v přípravě dostává na stejné skóre jako hostující Ottawa. Oba týmy mají jednu výhru a jednu porážku.

61:32

61:32 Jake MCCABE - 3:2

61:32

Sabres právě vstřelili branku!
Nyní už byl ale i Matt O'Connor krátký a Buffalo slaví vítězství. Hosté si vůbec nepohlídali JAKA MCCABA, který si to od modré čáry namířil před bránu a po obdržení přihrávky už si před O'Connorem věděl rady! Asistence: Derek Grant, Daniel Catenacci

61:15

Nicholas Baptiste mohl rozhodnout! Nabruslil si před O'Connora, avšak svižným zakončením minul. Hra je přerušena a počet hráčů se nyní srovná na 3/3.

60:49

Hosté ve čtyřech.

60:38

Další rána Zacha Bogosiana zlikvidována pozorným O'Connorem. Hosté poté navíc vyhodili puk do střední pásma.

60:18

Velká šance Buffala! O'Connor pouze vyrazil bombu Zacha Bogosiana, ale poté si lapačkou počíhal na dorážku Tylera Ennise a triumfálně zvedl rukavici vzhůru.

60:01

Třetí třetina je u konce a i tentokrát je po periodě vyrovnaný stav. Do vedení šli sice znovu hosté, kteří slavili zásluhou Dericka Brassarda, ale Buffalo v 56. minutě dokázalo odpovědět a Derek Grant poslal utkání do prodloužení. V něm Buffalo začne zbytkem přesilové hry.

60:00

59:50

Ottawě se povedlo vyhodit puk přes všechny čáry a následně byl Buffalu odpískán ofsajd. Zdá se, že v základní hrací době se rozuzlení nedočkáme.

59:31

Tvrdá dělovka Zacha Bogosiana byla sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici hostujícího gólmana.

59:12

Po dobrém Phaneufově bloku se sice puk dostal do středního pásma, ale teď už jsou domácí znovu nastěhováni před O'Connorem.

58:49

Oddechový čas pro domácí.

58:49

Hoffman nejprve z dobré pozice minul a tak se dopředu vydal Ennis. V souboji s ním si nepočínal ideálně Matt Bartkowski (OTT), který v závěru dostává dvě trestné minuty za podražení.

3:2

Branky a nahrávky: 39. Baptiste (Grant, Cornel), 56. Grant (Baptiste, Fasching), 62. McCabe (Grant, Catenacci) – 36. Neil (Kelly), 41. Brassard (Smith, Ryan)

Buffalo Sabres: Lehner (Kasdorf) – Franson, McCabe, Burgdoerfer, Bogosina, Austin, Bennett – Ennis, Girgensons, Okposo – Deslauriers, Grant, Moulson – Rodrigues, Dupuy, Fasching – Cornel, Catenacci, Baptiste

Ottawa Senators: Hammond (od 41. O'Connor) – Phaneuf, Methot, Ceci, Bartkowski, Claesson, Lajoie, Erkamps – Turris, Ryan, Smith, Brassard, Kelly Neil Puempel, Dzingel, Robinson, Hoffman, Gagne, Chlapík

Rozhodčí: Lewis, Charron – Kovachik, Nowak

Diváci: 17 868

09:35 BUF 2 Fasching, hákování
11:29 OTT 2 Smith, nedovolené bránění
15:35 BUF 2 Austin, vysoká hůl
21:37 OTT 2+2 Phaneuf, sekání+nesportovní chování