27.09.2016, 01:10 • Prudential Center, Newark • David Panuška

Ode mě je to pro dnešek vše, dobrou noc! (03:35:49)

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:32
Petr Straka (PHI) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:54

1. Nick Lappin (NJD) – 2+0
2. Ben Lovejoy (NJD)
3. Alex Lyon – 28 zákroků
Je hotovo! Devils po zodpovědném výkonu porážejí Flyers, kteří nevyužili šest přesilových her. Hrdinou střetnutí se stal Nick Lappin, jenž dal obě branky svého celku.

Střely na branku: 30:21

59:28

Devils právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! NICK LAPPIN se trefuje ze středního pásma do prázdné branky a rozhoduje o výhře svého celku! Bez asistence.

58:52

Oddechový čas pro hosty.

58:51

Po Leierovi to nyní zkoušel také Brennan. Ani on ale zatím nenašel recept na skvěle chytajícího Lindbäcka.

58:08

Utkání nám spěje do svého konce. Hosté to ještě zkoušejí, ale stále jim chybí střela, která by brankáře Devils dostatečně překvapila.

56:15

Hosté v plném počtu. Desáté přesilovka dnešního utkání a stále jsme bez nějakého úspěchu v početní výhodě.

54:27

Ke střele se dostal obránce Gormley, kterému se svým pokusem nepovedlo překonat pozorného brankáře Flyers.

54:15

Přesilovka také pro domácí. Scott Laughton zahákoval Pavla Zachu při zakončení, a tak inkasuje dvouminutový trest,

54:14

Dva střelecké pokusy zasebou! Pavel Zacha a Jacob Josefson ovšem neuspěli, a tak se pokračuje za stavu 1:0.

52:43

Z dálky to zkoušel obránce Scarlett, kterému se ale nepovedlo vymyslet nic, co by mohlo skončit druhou brankou.

52:17

51:36

Letcům se opravdu nedaří. Sledujeme jejich sedmou přesilovku a i tato nebude pravděpodobně využita.

50:17

Sice se Flyers nepovedlo využít ani jednu ze šesti přesilovek, ale i tak se Devils stál nechávají vylučovat. Blake Coleman dvě minuty za podražení.

49:36

Střelecky aktivní Manning neúspěšný i nyní. V polovině třetí třetiny je tedy stav nadále těsný, Devils vedou 1:0.

48:52

Další pokus od modré. Manningovi se svým pokusem nepovedlo překonat švédského brankáře ve službách Devils.