27.09.2016, 18:00 • Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 2.2 3.9 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Kovář (CER) 60 minut, 1 gól, 22 střel, 21 zákroků
Vojtěch Polák (CER) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:26
Jan Kolář (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:05
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:08 (20:23:09)
V posledních desítkách vteřin se hosté rozhodli pro hru bez brankáře, která nic nezměnila na tom, že domácí Čerepovec vyhrává tento zápas poměrem 2:1 a získává do tabulky další body.

58:50

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

58:25

Hostující komanda se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Sledujeme aktivní hru Amuru. Čerepovec se tak tak brání.

57:45

Dvě minut zbývají do konce třetí třetiny. Severstal drží jednobrankové vedení.

57:05

Jakub Kovář si výborně dokázal poradit se střelou Kristiana Kuusely. Český gólman zasáhl rukavicí.

56:30

Amur se snaží hrát aktivně, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma. Domácí hrají ve vlastní třetině vedli zodpovědně.

56:00

Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, Severstal vede o jednu branku a momentálně má více ze hry.

55:18

Hraje se znovu pět na pět. Během hry čtyři na čtyři nebylo k vidění mnoho zajímavých soubojů. Zápas se spíše dohrává.

54:00

Šest minut zbývá do konce třetí třetiny. Sledujeme hru čtyři na čtyři. Domácí musí nyní důvěřovat svému brankáři, který se dostává pod tlak.

53:30

Sledujeme rychlý hokej, který nabízí více šancí domácích. Hosté se nyní brání.

53:18

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Clay Wilson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Romancev – 2 min., hrubost).

52:16

Necelých osm minut zbývá do konce třetí třetiny Čerepovec vede o jednu branku a nyní musí hostující celek tlačit a snažit se o vyrovnání.

51:48

Jan Kolář se dostal do zakončení rychlé akce Amuru, brankář Jakub Kovář si připisuje skvělý zákrok.

51:30

Komerční přestávka. Čerepovec se dostal do vedení, nyní musí hosté odpovědět.

50:51

50:51 Maxim TRUŇOV - 2:1

50:51

Čerepovec právě vstřelil branku!
Krásou ránou zápěstím se dostávají domácí do vedení. Střelou mimo dosah brankáře se prosazuje MAXIM TRUŇOV. Čerepovec vede o jednu branku.