Přípravný zápas

MFK Ružomberok – FC Baník Ostrava

3:0

konec (1:0)

29.06.2016, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 1.85 3.7 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a těším se při dalších přenosech. (19:13:47)
Skóre dnešního přípravného zápasu otevřel ve 32. minutě Peter Gal Andrezly. Ve druhé půli kopali Liptáci penaltu, kterou v 54. minutě proměnil Tomáš Ďubek. V 75. minutě uzavřel skóre Miloš Lačný a Ružomberok tak porazil Baník Ostrava 3:0.

90+1

75

Ružomberok právě vstřelil branku!
Z rychlého protiútoku skóruje MILOŠ LAČNÝ a Ružomberok vede již o tři góly!

54

Byla nařízena penalta pro Liptáky a ti ji proměňují! Do vedení 2:0 je poslal TOMÁŠ ĎUBEK!

49

Ale Ružomberok se v klidu ubránil.

49

Baník získal přímý kop.

48

Nyní si Liptáci počínali v útoku nedovoleně.

47

Hosté přerušili útok domácích odkopem do zámezí. Ružomberok vhazuje.

46

Po prvním poločase vede Ružomberok nad Baníkem Ostrava 1:0.

45

45

Po útoku domácích skončil míč za brankou. Odkop Bajzy.

43

Hosté se dostali ke střele a Matúš Macík si připisuje úspěšný zákrok.

43

Baník vybojoval přímý kop.

42

Domácí po vhazování znovu zaútočili, ale vše končí odkopem ostravského brankáře.

42

Stejně dopadá i další útok slovenského celku.

41

Útok Ružomberoku, ale hosté odkopávají míč mimo hřiště. Liptáci budou vhazovat.

40

Krátce po této standartce kopali hosté roh, ale domácí se ubránili.

3:0

konec (1:0)

Branky: 32. Andrezly, 54. Ďubek (pen.), 75. Lačný

MFK Ružomberok: Macík – P. Maslo, Menich, D. Kružliak, Kupec (89. Čurma) – Faško (70. Ferenčík), Nagy, Ďubek (85. J. Kudlička) – Gal Andrezly (80. M. Lovás), Lačný (88. Zsigmund), A. Lovás (77. Gerec)
Náhradníci: Kohár – Ferenčík, Vavrík, Gerec, J. Kudlička, Čurma, M. Lovás, Zsigmund

FC Baník Ostrava: první poločas: Bajza – Celba, Honiš, Dobrotka, Jakovlev – Malý, Ožvolda, Hlinka – Mondek, Rolinc, Holzer druhý poločas: Bajza – Lupták, Hlinka, Mešaninov, Jakovlev – Mondek, Matěj, Ožvolda, Helešic – Szotkowski, Konnsimbal