18:33

konec (6:18)

06.02.2016, 17:30 • DHK Zora Olomouc • 17. kolo • Adam Baštinec

Tipsport: 4.8 12.0 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slavia Praha si odváží z Hané zaslouženě dva body za celkem jednoznačné vítězství. V prvním poločase si vytvořil pražský tým pohodlný náskok dvanácti branek, který ve druhé půli ještě házenkářky Slavie zvýšily.

Olomouc tak podruhé v této sezóně prohrála na domácí palubovce. Na body si tak bude muset počkat minimálně do dalšího kola.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Mějte se hezky a zase někdy na počtenou. (19:04:44)

Konec zápasu. (18:33)
Oddechový čas pro domácí. (18:33)

60

Keclíková stráví posledních pár chvil zápasu mimo palubovku. (18:33)

60

V poslední minutě se trefuje opět Malá, která si vzala míč od domácí hráčky a pohotově skórovala. (18:33)

59

Sedmá branku pro Veroniku Malou. (18:32)
Oddechový čas pro hosty. (18:31)

58

A další hod také neskončil gólem, Kudláčkovou zachránila levá tyčka. (18:31)

57

Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová). (18:31)

57

Do třetice všeho dobrého to nebude. Růžičková ze sedmimetrové hranice přestřelila bránu. (18:31)

57

Po ostrém zákroku Stellnerové leží na hrací ploše Salašová, která se už za pomoci doktora pomalu zvedá. (18:31)

55

Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Kateřina Růžičková). (18:31)

55

Olomučankám se podařilo přehrát obranu Slavie, na konci akce byla Hvostaľová, která zakončila technickým hodem přes rameno Kudláčkové. (17:31)

55

I podruhé byla Růžičková úspěšná. (16:31)

53

Derzsiová vyrazila střelu na břevno. (16:31)

53

Z pravého křídla se prosadila Hvostaľová. (16:31)

53

Soupeř okamžitě odpovídá vstřelením další branky. Pro Kordovskou je to už šestá trefa. (15:31)

52

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Kateřina Růžičková).
(15:30)

52

Kordovská vystihla nepřesnou rozehrávku domácích a přesnou střelou zpoza obránkyně trefuje horní růžek. (14:30)

18:33

DHK Zora Olomouc: Derziová – Hurychová, Kat. Růžičková, Kapsová, Jansová, Sovová, Hvostaľová, V. Fryčáková, Dostálová, Kubáčková, Salašová, Spichalová, T. Fryčáková, Žďánská, Gebre Sellasie.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Rezlerová, Pešková, Kordovská, Pokorná, Jedličková, Galušková, Malá, Keclíková, Stellnerová, Chlupová.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček