konec (1:0, 3:0, 0:2)

06.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 40. kolo • Adam Krátký

Tipsport: 1.13 7.0 9.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Brusle je vždy třeba pořádně nabrousit

Drtiči ubrali ve svém výkonu a toho Bobři využili dvěmi přesnými zásahy. Hosté tuhle třetinu sice vyhráli v poměru 2:0, ale to jim nebude nic platné protože Drtiči si před poslední části dokázali vypracovat čtyřbrankový náskok díky kterému vyhráli dnešní utkání. (19:14:38)

59:26

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Valašské Meziříčí ještě dokázalo snížit stav utkání. Kombinaci po ose Sprušil Kubo zakončil MICHAEL JANOTA, který se dostal k odraženému puku a zývala na něj jen prázdná branka. Asistence: Antonín Sprušil, Martin Kubo.

59:02

A bude se ještě jednou vylučovat. Na trestnou lavici odchází Petr Pokorný (HOD) na dvě minuty za sekání.

58:32

S pokusem Podešvy z levé strany si Zavadil poradil.

58:01

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33

Utkání se již víceméně jen dohrává. Ani jeden tým se vyloženě nikam netlačí.

56:06

Jurásek střílel z mezikruží po přihrávce Hložánka. Jeho střela jen vyprášila betony Čápa.

55:41

Janás se snažit dostat k dorážce, ale Čáp byl rychlejší a schoval před ním kotouč do lapačky.

55:15

Charvátova tečovaná střela od modré Čápa neohrozila. Neměla totiž dostatečnou razanci.

53:54

53:44

Dělovka od modré v podání Nedvěda byla sražena do sítě nad brankou.

53:03

Domácí jsou v plném počtu. Drtiči mají možnost jednapadesát vteřin dlouhou trvající přesilovou hru.

52:17

Zavadil dnes čisté konto neudrží. Do úniku se dostal MARTIN KÝVALA a mezi nohy poslal puk do sítě. Asistence: Michael Janota, Zbyněk Žabčík.

51:54

Matula byl v brejku faulován. Na dvě minuty je vyloučen Patrik Kovář (VAL) na dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

51:03

Vyloučen Robert Jedlička (HOD) na dvě minuty za podražení.

50:27

Martiník posílal puk z otočky před branku kde číhal Sprušil, ale k puku se nedostal.

49:44

Na led se podíval taky Hložánek a hned vyzkoušel Čápa. Ten ramenem jeho pokus vyrazil.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Matula (Špok, Mikéska), 23. Matula (Špok, Janás), 37. Peš (Tomi, Nedvěd), 38. Venclík (Charvát, Pokorný) – 53. Kývala (Janota, Žabčík), 60. Janota (Sprušil, Kubo)

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Štěpanovký) – Kolář, Pokorný (C), Mikéska, Nedvěd, Jedlička, Kulyk, Polesný, Lišaník – Charvát, Venclík, Hložánek, Špok, Černohous, Tomi, Peš, Janás, Jurásek (A), Matula. Trenér: Stanislav Beťko

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Oczadly) – Mikel, Janota, Kovář, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík, Zábojník – Sprušil (A), Varga, Studený (A), Kubo, Pořický, Kuchta, Podešva, Kývala, Baroš, Martiník (C). Trenér: David Handl

Rozhodčí: Obadal – Maloušek, Maťašovský