Nizozemská Eredivisie

PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam

3:1

konec (1:1)

30.08.2015, 16:45 • Philips Stadion (Eindhoven) [Kapacita: 35 119] • 4. kolo • Martin Penker

Tipsport: 1.83 3.7 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:48:03)
Dnešní zápas je za námi. Domácí dnes byli skoro celý zápas jasně lepším týmem a zaslouženě tak vítězí. Do vedení se však dostali hosté, když si už ve 4. minutě nešťastně srazil míč po centru jednoho z protihráčů do vlastní branky Bruma. Domácím se podařilo vyrovnat ve 37. minutě, když se skvěle trefil Lestienne. Domácí se od začátku druhého poločasu do svého soupeře pustili. Už v 50. minutě zvyšoval na 2:1 Arias, po krásném pasu od Narsingha. V 81. minutě dokonal dílo střídající Locadia, když se trefil z penalty. Domácí si tak připisují do tabulky důležité 3 body. Hosté dnes naopak poprvé body ztatili.

Držení míče: 54% – 46%
Střely celkem: 20 – 8
Střely na branku: 10 – 3

90+4

90+4

Nastavený čas se pomalu chýlí ke konci, rozhodčí tak malou chvilku ukončí zápas.

90+4

Basaçikoglu napřáhl ke střele z hranice vápna, míč však poslal vysoko nad branku.

90+4

Hosté si nyní mezi sebou nerozuměli na polovině soupeře a o míč tak přichází.

90+3

Domácí už příliš nikam nepospíchají a spíše drží míč na svých kopačkách.

90+2

Basaçikoglu nyní poslal do vápna nepovedený centr z levé strany a míč tak končí pouze v zámezí.

90+1

Domácí rozehráli rohový kop na krátko a nyní s míčem kombinují na polovině soupeře.

90+1

Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1

Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Zaplněný Philips Stadion už slaví a děkuje svému týmu za odvedený výkon v dnešním zápase.

89

Vejinovičův centr do vápna však dokázal Zoet vyboxovat mimo vápno.

89

Basaçikoglu byl nyní faulován blízko hranice vápna a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

88

Domácí nyní zahrávali rohový kop, ve vápně se k hlavičce dostal Isimat-Mirin, míč však poslal těsně nad branku.

86

Domácí střídají. Hřiště opouští Lestienne a místo něj nastupuje Pereiro.

86

A další žlutá karta. Tentokrát pro Karima El Ahmadiho.

85

Jorrit Hendrix nyní tvrdě fauloval jednoho z protihráčů a rozhodčí mu tak uděluje za tento faul žlutou kartu.