2:2

konec (0:2)

04.05.2015, 20:45 • Jan Franek (@JanFranek12)

Tipsport: 3.6 3.47 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Dnes jsme mohli vidět vyrované utkání s šancemi na obou stranách. Mohli jsme také vidět dvě červené karty, které hovoří o velmi vypjatém zápase. Hosté ovládli první půli výsledkem 0:2, stejným výsledkem pak hráli domácí v druhé půli, což znamená jediné. Oba dva týmy berou jeden bod. (22:35:55)

90+4

90+3

Partey doslova sestřelil unikajícího protihráče a vidí žlutou kartu.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

89

Oba dva týmy teď spíše preferují hru ve středu hřiště, nikdo nikam nespěchá, zápas se spíše dohrává.

86

Mallo přesunul velmi dobře hru, ale Krohn-Dehli míč nedokázal zpracovat.

85

Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Mina, kterého nahradí Lopez.

83

Hernandez nešetrně zajel do protihráče a může být rád, že nevidí žlutou kartu. Tohle bylo opravdu nebezpečné.

82

Silva se pokusil projít do šestnáctky, ale obrana včas zavřela šestnáctku, a tak nedala žádnou šanci tomuto domácímu borcovi.

80

Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Bifouma, kterého nahradí Corona.

78

Hra se nám uklidnila, hraje se predevším ve středu hřiště, ani jeden tým se již nikam nežene.

77

Hemed si řekl o přihrávku, ale Alvarez nebyl schopný poslat míč přesněji. Hosté tak budou hrát.

74

Dos Santos i přesto, že měl už jednu žlutou tak šel do souboje velmi agresivně, což také ocenil druhou žlutou kartou hlavní sudí.

72

Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Larrivey, kterého nahradí Pablo Hernandez.

Jonathan ZONGO - 2:2