22:24

konec (12:11)

28.03.2015, 19:30 • Hala Ruzyně • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.43 10.0 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například u některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (21:43:12)
Vladimír Šuma, trenér A.S.A. Město Lovosice: "Obrovská spokojenost s dnešním vítězstvím. V této sérii jsem si přál aspoň jedno vítězství na Dukle, které přišlo už dnes. Nemohu říci, že jsme byli lepší po celý zápas, ale s vítězstvím jsme maximálně spokojeni. Ještě bych chtěl dodat, že tento lukrativní čtvrtfinálový duel by si rozhodně zasloužil lepší rozhodcovskou dvojici."
Daniel Čurda, sportovní ředitel Dukly Praha: "Bylo na našich hráčích vidět, že máme mladý tým, který ještě nemá dostatečné zkušenosti. V zápase jsme předvedli mnoho technických chyb, které nás v konečné fázi stály vítězství, neboť je lovosický celek mnohem zkušenější a toto umí potrestat. Na hráčích však byla vidět bojovnost až do samotného konce, bylo vidět, že se musí na play-off ještě dostatečně aklimatizovat."
V dnešním dramatickém zápase nakonec vítězí házenkáři Lovosic. Ti sice vkročili do druhého poločasu s jednobrankovým deficitem, ale ten během sedmi minut hosté dokázali zlikvidovat a zápas začínal znovu "od nuly". Nadále se oba celky naháněly po jedné brance, více měli z vedení hráči Dukly. Lovosice překlopily misky vah až kolem 46. minuty, to se dostaly hosté do vedení zásluhou Chroustovského. Od té doby už se domácí hráči do vedení nedokázali vrátit, i když vyrovnali stav utkání. Dramatickou koncovku zápasu psychicky lépe zvládli Lovosičtí, kteří přidali ještě po dvou brankách. Po vítězství 24:22 si tak připisují velmi důležitou výhru, navíc na palubovce soupeře, čímž házenkáři splnili plány Vladimíra Šumy, trenéra Lovosic, který chtěl v Praze vyhrát minimálně jeden zápas.

60

Konec zápasu. (22:24)

60

Nic na stavu utkání nezmění už asi střela domácích z přibližně deseti metrů. (22:24)

60

Deset sekund před koncem a domácí síť v bráně se rozvlnila po střele Chroustovského! Lovosice mají nedostižný dvoubrankový rozdíl. (22:24)

60

Jeníček (DUK) je sedmnáct sekund před koncem druhého poločasu vyloučen na dvě minuty. (22:23)

60

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (22:23)

60

Oddechový čas pro HC Dukla Praha. (22:23)

60

Domácí se nakonec přeci jen dostávají k míči. Lovosice se provinili technickou chybou. (22:23)

60

Kotrč v důležité chvíli trefil pouze konstrukci soupeřovy brány. (22:23)

60

Probíhá poslední minuta druhého poločasu. (22:23)

59

Chroustovský nedokázal trefit prostor tří tyčí domácí brány. (22:23)

59

Střela hostujících hráčů byla zblokována na roh. (22:23)

59

Lovosičtí se v útoku tentokrát hodně trápí. Rozhodčí signalizují pasivní hru. (22:23)