28.03.2015, 18:00 • TD Garden, Boston • Filip Ardon (@FifArdon)

Tipsport: 2.53 3.55 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Krejčí (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:59
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:29
David Pastrňák (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 13:24 (20:50:21)
Hvězdy utkání

1. Milan Lucic (BOS) 2+0
2. Carl Söderberg (BOS) 1+1
3. Torey Krug (BOS) 0+1
Dnešní zápas je za námi. Hosté vstoupili do utkání hodně špatně a celý zápas rozhodla vlastně první třetina, kterou domácí vyhráli 3:0. Bostonští si tak připisují zasloužené a důležité vítězství a ještě pěkně zdramatizují boje o play off.
Po závěrečné siréně se ještě strhla menší strkanice v rohu kluziště a vypadá to, že McQuaid má nějaký problém s rukou.

60:00

HUNWICK - 4:2

59:38

Rangers právě vstřelili branku!
A hosté přeci jen ještě dokázali snížit! Millerovu střelu domácí ještě zblokovali, kotouč se následně přesunul na modrou čáru a odtamtud vypálil z první MATT HUNWICK, který trefil bližší růžek bostonské branky. Asistence: Keith Yandle a J.T. Miller.

59:31

Ještě uvidíme jedno vhazování před Svedbergem po dalším zákroku domácího brankáře.

59:27

Svedberg se nestíhal přesouvat s Mooreovým objetím branky, ale nakonec se štěstím zachytil střelu po objetí!

59:08

Hlasatel v TD Garden oznámil poslední minutu a fanoušci jsou ve varu.

58:47

Lucic poslal puk až za Lundqvista a za kotoučem spěchají mladíci Pastrňák se Spoonerem.

58:29

Domácí dokázali zašlápnout kotouč v rohu kluziště a hra je přerušena.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46

Torey Krug dostává svým vyhozením kotouč alespoň do středního pásma.

57:08

Chára si u mantinelu výborně pokryl puk, ale nedokázal jej dostat z obranné třetiny.

56:14

Zuccarello získal svou střelou vhazování po levici bostonského brankáře.

56:06

Bostonští nyní hrají jen to, co potřebují, a drží puk daleko od vlastní brány.

55:25

McDonagh sbírá puk za vlastní brankou a zakládá další útočnou akci Rangers.

4:2

Branky a nahrávky: 2. Lucic (Bergeron, Pastrňák), 10. Lucic (Krug, Spooner), 15. Söderberg, 26. Smith (Eriksson, Söderberg) – 37. Nash (Kreider, Stepan), 60. Hunwick (Yandle, Miller)

Boston Bruins: Rask (21. Svedberg) – McQuaid, Chára "C", Seidenberg, Krug, Trotman, Bartkowski – Krejčí, Bergeron "A", Marchand – Pastrňák, Spooner, Lucic – Smith, Söderberg, Eriksson – M. Talbot, Campbell, Kelly "A"

New York Rangers: Lundqvist (C. Talbot) – Girardi, McDonagh "C", Staal "A", Boyle, Hunwick, Yandle – Nash, Stepan "A", Kreider – Zuccarello, Brassard, Miller – Fast, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass

Rozhodčí: Hebert, Joannette – Shewchyk, Murphy