MAC Budapešť – HC LERAM Orli Znojmo

4:3

po prodl. (3:0, 0:2, 0:1 - 1:0)

07.03.2015, 14:10 • Info o změnách stavu (Petra Matůšová (@PetraMatusova))

Napínavé utkání s bohužel smutným závěrem pro Orly. Ti dokázali obdivuhodně zvednout během duelu hlavu a smazat třígólový náskok Budapešti. Rozhodnout muselo už podruhé na maďarském ledě prodloužení, a opět v něm byli úspěšnější domácí. Ti tak mohou slavit vítězství v extrémně vyrovnané čtvrtfinálové sérii a postup do semifinále. Pro Znojmo sezóna končí.

Hezký zbytek sobotního dne! (17:00:51)

79:09

Budapešť vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Do semifinále postupuje z česko-maďarského souboje Budapešť. Postup do druhého kola play-off jí v závěru prvního prodloužení vystřelil ARNOLD SILLO. Asistence: István Terbócs.

65:11

Dominik Synek (ZNO) si musí odpykat desetiminutový osobní trest.

60:01

Drama pokračuje! Znojemští hokejisté ve třetí třetině dokázali vyrovnat a na řadu tak přichází prodloužení.
Střely na bránu 7:13.

60:00

55:55

53:55

Obrovská šance na obrat! Schmal (MAC) si musí odpočinout na dvě minuty za sekání.

53:03

Orli právě vstřelili branku!
A je vyrovnáno! Znojemská snaha nese své ovoce. Obránce MICHAL POSPÍŠIL se nerozpakoval a napálil kotouč do maďarské klece potřetí. Asistence: Marek Špaček a Marc Zajíc.

49:28

47:29

Pospíšil (ZNO) – menší trest za podražení.

40:01

Prostřední perioda již byla ze strany jihomoravského klubu o poznání lepší. A hned je to i vidět na výsledku. Orli dvěma góly Tomáše Račického snížili na 2:3 a celé utkání je ještě otevřené.
Třetí třetina odstartuje v 15:40.
Střely na bránu 12:13.

40:00

29:40

Výtečně Znojmo! Už je to jen o jeden gól! Dva nejproduktivnější hráči ligy zabrali a vytahují svůj tým z nejhoršího. Druhou přesnou trefu posílá za záda Aranyho TOMÁŠ RAČICKÝ. Asistence: Marc Zajíc a Michal Pospíšil.

28:29

26:29

Těžší chvilka pro Znojmo. Michal Kruckovyč (ZNO) inkasuje menší trest za hákování.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Terbócs (Stipsicz), 9. Schmal (Tóth), 18. Bjeloglić (Bödök), 80. Sillo (Terbócs) – 25. Račický, 30. Račický (Zajíc, Pospíšil), 54. Pospíšil (Špaček, Zajíc)

MAC Budapešť: Arany (Zaka) – Stipsicz, Jászai, Lakatos, Herner, Nagy, Kovács, Herszényi – Schmal, Majoross, Tóth – Egyed, Sillo, Terbócs – Bjeloglić, Felföldy, Bödök – Fekete, Inglis, Papp.

HC LERAM Orli Znojmo: Us (Daňo) – Pospíšil, Mandát, Švanda, Salát, Křípal, Kruckovyč, Toman – Špaček, Zajíc, Račický – Svatuška, Fruhwirt, Krcho – Hačecký, Horák, Synek – Forman.

Rozhodčí: Soós – Székely, Kovács