07.03.2015, 15:00 • Arena 2000 • Daniel Kinc

Tipsport: 2.81 3.8 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek sobotního odpoledne. Někdy příště u sledování další online přenosu nashledanou! (17:28:28)
Jiří Novotný (JAR) – 0+0, 0 střel na branku, čas na ledě 16:35
Filip Novák (DMS) – 0+1, 1 střela na branku, čas na ledě 11:48
Statistiky utkání:
Střely na branku – 15:34
Zásahy brankářů – 30:15
Vyloučení – 10:6
Dnes jsme sledovali 6. osmifinálové utkání mezi domácím Lokomotivem Jaroslavl a hostujícím Dinamem Moskva, ve kterém hosté vítězí 4:0. Dinamo si dnes jasně šlo pro vítězství. V první třetině se trefili v přesilové hře Martins Karsums a poté i povedenou ranou obránce Alexander Osipov. Ve druhé dvacetiminutovce přidal třetí branku hostí Maxim Pestuško, který využil přesilovou hru taktéž povedenou ranou. Jaroslavl se ve třetí třetině pokusila o zázrak, ale všechny snahy utnul v 54. minutě faulující Michajl Pašnin, který dostal trest 5+ do konce utkání a v následné přesilové hře uzavřel dnešní brankový účet na konečných 0:4 Kaspars Daugavinš. Hosté se tedy radují z postupu do dalšího kola vyřazovacích bojů, naopak pro domácí Lokomotiv Jaroslavl letošní ročník končí.

60:00

59:50

Poslední deset sekund por Lokomotiv v letošním ročníku, zatímco hráči Dinama na lavičce pomalu slaví postup do další fáze vyřazovacích bojů.

59:10

58:35

Dnes to domácím jednoduše nejde. Velká škoda a částečně taky určitě i zklamání pro domácí fanoušky.

57:57

Ale ani tato přesilová hra není z pohledu domácích vydařená a hosté se již podruhé osvobozují.

57:10

Přesilová hra pro domácí Jaroslavl. Vyloučen hostující Maxim Karpov na 2 minuty za podražení.

56:28

Dinamo právě vstřelilo branku!
A hosté jim přidají ještě branku a definitivně tak rozhodují o svém postupu do dalšího kola play-off. Po kombinaci na modré čáře se střelou z pravého kruhu prosadil KASPARS DAUGAVINŠ, který tak potrestal faul na svou osobu – 0:4! Asistence: Filip Novák.

55:48

Domácí už nemají síly a troufnu si říci, že pro ně letošní ročník končí.

55:00

Domácí se osvobozují a mají 5 minut na vyrovnání.

54:29

Hosté ale stále kombinují v útočném pásmu a nikam nepospíchají.

53:57

Domácí se částečně ubránili a už jsou ve čtyřech na ledové ploše.

53:10

Nervozitu domácích nyní demonstroval Michajl Pašnin, který úplně zbytečně zasáhl Daugavinše do hlavy a dostává trest 5+do konce utkání! Velká komplikace pro domácí, kteří tak maj už jen velmi malou šanci.

52:45

Domácím už pomalu a jistě tečou nervy.

52:13

Hosté dobře kombinovali v útočném pásmu, ale domácí se nakonec osvobodili.

51:57

Komplikace pro domácí. Vyloučen Geoff Platt na 2 minuty za faul kolenem.

0:4

Branky a nahrávky: 6. Karsums (Daugavinš, Osipov), 10. Osipov (Sojin, Sopin), 32. Pestuško (Karsums, Jalasvaara), 57. Daugavinš (Novák)

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sandford) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Gorochov, Ljubuškin, Pašnin, Gavrikov – Plotnikov, Averin, Loktijonov – Novotný, Thornberg, Galimov – Platt, Konkov, Kontiola – Apalkov, Kapustin, Gračjov. Trenér: D. King

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Novák, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Mironov, Osipov, Korjagin, Višněvskij – Bryjukvin, Daugavinš, Volkov – Karpov, Karsums, Cvetkov – Pestuško, Těreščenko, Kokarev – Sojin, Babenko, Sopin. Trenér: H. Vitolins

Rozhodčí: Bulanov, Anisimov – Slivov, Šeljanin