1:0

konec (1:0)

07.03.2015, 14:30 • FK Slovan Duslo Šaľa • kompi sk

Tipsport: 1.3 5.2 7.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

19. kolo DOXXbet ligy II. západ medzi FK Slovan Duslo Šaľa a MFK Dubnica nad Váhom sa skončil tesným jednogólovým víťazstvom domácich 1:0. Už v tretej minúte potrvrdili šaľania papierového favorita a strelili rýchly gól. Hlavičku po rohovom kope umiestnil loptu do brány Matič. Prvý polčas sa niesol v réžii domácich, keď sa prakticky hostia iba bránili resp. do útoku sa dostávali sporadicky.

V 2. polčase akoby tréner Bútora pokropil dubničanov živou vodou. Boli behavejší, dobrý pressing a tým sa chemici dostávali do chýb a pod tlak. Žiaľ k vyrovnávaciemu gólu sa nedostali, ku ktorému im chýbalo šťastie. Naopak šaľania sa dostali do šance a trafili tyč.

Stretnutie za pekného slnečného počasia sledovalo 320 platiacich divákom a ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:03:08)

90+1

90+1

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Szabó, prichádza Nagy.

90

Žltú kartu dostáva Kochan (FK Slovan Duslo Šaľa).

89

V záverečných minútach tlak domácich. No nič nevyťažili. Do kontri sa dostávala Dubnica, taktickým faulom zastavil dubničanov Kochan.

88

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Konopásek, prichádza Kružlík.

86

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Zahranychnyy (MFK Dubnica nad Váhom).

85

Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Habšuda, prichádza Vaculík.

83

Hrá sa rýchly futbal zo strany na stranu.

81

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Gešnábel, prichádza Kochan.

80

Domáci zahrávali rohový kop, čo sa v tomto zápase javí ako slabá stránka dubničanov. Hlavička domácich opečiatkovala tyč.

77

Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Krošlák, prichádza Szücs.

74

Črtala sa pekná kontra domácich, keď pri strede pola prešiel cez troch hráčov Gešnábel, no domáci zakombinovali a zamotali sa do obrany vracajúcich hráčov hostí.

72

Habšuda (Dubnica) z miesta neumiestnil technicky z hranice 16-tky a lopta smeruje mimo bránku domáceho gólmana.

72

Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Mičko, prichádza Hlatký.

70

Štandartku po faule zahráva Tomiš z kraja pokutového územia. Brankár hostí Slávik vyboxoval loptu mimo svoje územie.

70

Žltú kartu dostáva Suchý (MFK Dubnica nad Váhom).

65

Dubnica opäť hryzie domácich a vybojovala si ďalší rohový kop. Zle kopnutý roh, chemici si vydýchli a ukľudňujú hru.

63

Najväčšia šanca v zápase pre Dubnicu. Bielik prudko prihrával do šesťnástky, kde loptu jemne tečoval pätičkou Mejič. Lopta však šla tesne brány Kolmokova.